Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Удължена коса (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2063)

seadd 23rd July 2006 14:47

Удължена коса
 
Според вас кой метод на удължаване на косата е най-добър и къде???

Angel4eto 25th July 2006 20:48

Аз лично ти препоръчвам шиенето на коса, защото всякакви видове лепила увреждат косата! Аз бях с удължена коса половин година и сега като я свалих, моята въобще не е увредена! Много съм доволна,но сега чакам да мине лятото, за да я сложа пак, че на тези таплини е непоносимо :lol: !

seadd 26th July 2006 15:07

аз също си бях сложила шита коса до кръста,дадох доста пари,и я свалих след 2 месеца,защото не издържах,много ме дразнеше тази мрежа,а и на пипане е много неприятно.Също така ми изтощи косата,нежех да си правя маски,скъса ми я най-отдолу :1245: ...
Сега може би ще си взема с фиби ли,как се нарича,която аз си я слагам и свалям когато реша..
Бях гледала в предаването -пълна промяна,зашиваха към корена кичури,без мрежа,без "капси",не стои така твардо,и никой неможе да разбере,ама надали тук могат така добре да го направят...

Angel4eto 26th July 2006 16:45

Аз не съм била с никаква мрежа! Просто косата беше на редове, които ми ги зашиха за моята коса! Аз лично съм много доволна, въобще не дрази и ни ми изтощава косата!

seadd 27th July 2006 13:31

Никой друг ли не си е слагал коса ? :1232:

maiy 3rd August 2006 09:03

удължена коса
 
Здравеи,през Април си удължих косата сложиха ми черна коса носих я 2 месеца чувствах я като моя,като отидох на профилактика за да ми я поставят пак харесах тъмно руса коса,боядисаха моята същия цвят и ми я сложиха носих я 4 месеца,сега съм с светло руса коса до кръста и немога да и се нарадвам,но като си помисля колко пари дадох за 3 те коси ми презлява но имам дълга коса.

maeva 3rd August 2006 13:12

Re: удължена коса
 
Цитирай:

Първоначално написано от maiy
Здравеи,през Април си удължих косата сложиха ми черна коса носих я 2 месеца чувствах я като моя,като отидох на профилактика за да ми я поставят пак харесах тъмно руса коса,боядисаха моята същия цвят и ми я сложиха носих я 4 месеца,сега съм с светло руса коса до кръста и немога да и се нарадвам,но като си помисля колко пари дадох за 3 те коси ми презлява но имам дълга коса.

А колко струва едно удължаване,ти къде се направи,за колко време става и след колко време трябва да се махне?
Моля отговори за непросветените- като мен :lol:

cvetelina_645 3rd August 2006 19:16

Забелязвам ,че не съм първата която си е носила косата само 2 мес.просто е ненужна гезотия с която се подвеждаме и пръскаме пари като луди за нещо не необходимо!
Моята си я сложих в едно студио на ул.Раковска 150 (Джиа стил) подведох се заради ниските цени!Мойта беше черна къдрава 70см.на 1 м. шиха ми я за моята коса.
Ако някоя жена е решила да го нека първо да помисли дали иска да даде 250-700 лева за коса!
Най-добрият метод е на щипки ,а салон който бих препоръчала е всеки,всички ще ти вземат парите за едно и също къчество!
С две думи не си заслужава!

seadd 3rd August 2006 21:38

не си заслужава,но варианта с щипките е добър и съм се спряла на него,тъй като косата ми се изтощи доста напоследък и трябва да се скъси.А иначе цената мисля ,гарантира качеството на косата (не във всички случаи естествено).

Africa 10th August 2006 08:49

Най-добро е шиенето...аз моята си я нося вече почти година и нямам намерение да я махам :D И хора, не си мислете, че удължаването на косата винаги е въпрос на изгъзица :) Аз моята я удължих, защото просто моята коса е ужасна и знам, че няма да мога да я пусна никога дълга и гъста :) а едва ли на някоя жена ще и бъде кеф да ходи като проскубана кокошка :shock:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.