Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   "Плочки" на корема (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=698)

Aset 18th September 2005 13:14

"Плочки" на корема
 
Е,избистрихме го силикона в гърдите.
Сигурно сте разбрали,че вече се предлагат и силиконови коремни "плочки",които да спестяват потенето в залата.
Предполагам,че е насочено предимно към мъжете.
Какво мислите за това?

44DE8 18th September 2005 16:16

да вземат да направят и сикилонови ***** и да си няяме проблеми

valeto 18th September 2005 18:36

Цитирай:

Първоначално написано от five-seven
да вземат да направят и сикилонови ***** и да си няяме проблеми

То вече и такова произвеждат - всякакви форми и размери - квото пожелаеш и ти го слагат. :wink:

_VIP_ 19th September 2005 15:35

ако имам нужда от плочки аз бих си порачал едни :lol: :lol:

чичо 26th November 2005 01:02

То има и силиконови задници...имаш плосък задник :arrow: хоп и ти инплантират щръкнало дупе :P

Aset 30th November 2005 10:24

Цитирай:

Първоначално написано от yavor
То има и силиконови задници...имаш плосък задник :arrow: хоп и ти инплантират щръкнало дупе :P

Да :D Както и прасци. Не ти се тренира за прасец, без друго всички го пренебрегват - хоп! Изваян прасец :wink:

konstantin 30th January 2006 01:45

Re: "Плочки" на корема
 
Цитирай:

Първоначално написано от Aset
Е,избистрихме го силикона в гърдите.
Сигурно сте разбрали,че вече се предлагат и силиконови коремни "плочки",които да спестяват потенето в залата.
Предполагам,че е насочено предимно към мъжете.
Какво мислите за това?

мене малко ме съмнява цялата тази работа. за мъжете - дори да им сложат "плочки," те като си имат шкембе или по принцип мазнини над 10%, тези плочки на практика няма как да се видят. освен да се предлагат комплект с липосукция. така по-може.

за жени предполагам е по-различно, но пак % мазнини има значение за да се видят "плочките."

neli4ka 30th January 2006 05:42

Еее да не си кривим душата. :) Все пак мъжете обичат"щръкнали дупете или се лъжа :?Ако не е така защо всички в Холивуд всички си правят дупета от сорта на Дженифър Лопес или Шакира??? :shock: .Не се връзвай те толкова.


П.С.Който не Ви харесва няма вкус,а който Ви харесва не Ви заслужава :D :D

Evi4ka 2nd March 2006 16:55

Абе ако може да се направи естествено си е по добре винаги!!

Venus 16th March 2006 00:10

Цитирай:

Първоначално написано от Aset
Да :D Както и прасци. Не ти се тренира за прасец, без друго всички го пренебрегват - хоп! Изваян прасец :wink:

По този повод:) Аз каквито и упражнения да правя за прасци, никакъв ефект, просто ги няма :( Доколкото знам това е мускул, който зависи почти изцяло от гена... Наистина ли вече слагат и там силикон? Не бях чувала, но се заинтригувах. Току виж съм решила и на това да се подложа с моите пилешки прасци :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.