Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Мадамата ми има странно желние (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10396)

Bradli8 23rd February 2010 21:38

Мадамата ми има странно желние
 
От няколко месеца си имамм ново гадже. Напоследък тя има странно желание. Иска да и свършвам върху циците или коремчето и после да излижа спермата си. Това много я възбуждало. Аз обче нещо не съм навит. Кажете на вас случвало ли ви си е такова нещо и нормално ли е? Не знам какво да направя.

Babri 23rd February 2010 21:42

На мен не ми се е случвало.Но пък в секса не би трябвало да има табута,особено ако и на двамата партньори им харесва.

sportakus75 23rd February 2010 21:42

кое не те устройва свършването или лизането,ако е първото и мястото ти е неудобно можем да намерим заместник,виж за второто оправяй се сам :D сега сериозно,туй и на мен ми идва в повече,къде я намери бе човек :roll:

Babri 23rd February 2010 21:48

Човека каза че лизането не го устройва :wink:

дундарина 23rd February 2010 21:50

Цитирай:

Първоначално написано от sportakus75
кое не те устройва свършването или лизането,ако е първото и мястото ти е неудобно можем да намерим заместник,виж за второто оправяй се сам :D сега сериозно,туй и на мен ми идва в повече,къде я намери бе човек :roll:

в бустаня :lol:

Абе първата част звучи не толкоз зле,ама втората... :roll:

Babri 23rd February 2010 21:51

Първата част не е странна,и аз обичам там да ми свършват,но лизането...мъжа ми не би се навил никога :wink:

spring 23rd February 2010 21:52

Определено втората част много ме изненада :shock: Очаквах друго продължение, но това :roll:
За мен лично е много странно това желание на твоята приятелка :?

Divinemouse 23rd February 2010 22:00

Цитирай:

Първоначално написано от дундарина
Цитирай:

Първоначално написано от sportakus75
кое не те устройва свършването или лизането,ако е първото и мястото ти е неудобно можем да намерим заместник,виж за второто оправяй се сам :D сега сериозно,туй и на мен ми идва в повече,къде я намери бе човек :roll:


в бустаня :lol:


Абе първата част звучи не толкоз зле,ама втората... :roll:

А така :lol: Миро,ела на бустана в София и ще се наиграеш :yako: :2055:

Armand 23rd February 2010 22:02

бате, дано тая мадама си заслужава близането =)))

patrizia 23rd February 2010 22:03

Re: Мадамата ми има странно желние
 
Цитирай:

Първоначално написано от Bradli8
От няколко месеца си имамм ново гадже. Напоследък тя има странно желание. Иска да и свършвам върху циците или коремчето и после да излижа спермата си. Това много я възбуждало. Аз обче нещо не съм навит. Кажете на вас случвало ли ви си е такова нещо и нормално ли е? Не знам какво да направя.

Какво значи иска..тя може да иска секс в Марианската падина...Важно е и на теб да ти харесва...На сила не е добре да се прави нещо,защо трябва да правиш нещо,което не те кефи?Ако искаш опитай,може пък да ти хареса..Ако ли не,не си длъжен.Ако направиш компромис и я научиш така в началото,след време ще си длъжен..Тя ще свикне,а на теб няма да ти е хубаво..


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.