Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   изгаряне от лазер (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10178)

Jeni84 20th January 2010 13:40

изгаряне от лазер
 
Чудех се къде да я лепна тая тема, за някой може да е за "красота", но за мен си е направо за "здраве", защото скоро време ще се поболея. Преди 3 седмици ходих на лазер в Пикасо за махане на кръвоносна звезда на лицето, на вид стандартна процедура за 2 мин ( да -ама не). Така ми я махнаха че ми отнесоха половината брадичка. Резултата беше един огромен мехур и в последствие си хода с дупка на лицето колкото грахово зърно :-...(. Ама тва е квото сам си направи човек , никой друг не може , пък при мен тва важи 10кратно, щото все лицето се опитвам да си обезобраза. И въпроса ми е ако на някой му се случвало подобно нещо какво мога да си взема, че да зарасне по-бързо и да не ми остане белег. Да отбележа мазах се с дефламол, вит.Е, цикапласт на Ларош, взех си и контратубекс, но за него май е рано и още един 2 крема, но никакъв резултат за сега - стоя си с дупката и няма изгледи да се маха.

petiarad 20th January 2010 18:19

Пробвай с ЗЕРАДЕРМ

Jeni84 21st January 2010 09:46

Благодаря за съвета, след като видях листовката май тоя гел ще е решението.

tricky 24th January 2010 14:09

Jeni84 Това е Picaso в Пловдив, нали? И аз имам кръвоносен съд на лицето за махане, моя е близко до окото, да не вземат да ме ослепят :evil: Знаеш ли за други начини за справяне с такива капиляри? Btw процедурата болезнена ли е?

Slyn4islava 24th January 2010 14:58

Капиляри се махат и с ток. Процедурата се прави от доктор дерматолог обикновено. Едно малко инструментче, като игла, се докосва до мястото на капиляра и се чувства съвсем лек ток еднократно. Поне моя опит беше такъв, капиляр на носа ми махаха.

Jeni84 27th January 2010 11:52

Не, за Пикасо в София става въпрос.
Иначе аз преди бях пробвала и с ток, но нищо не стана.
Между другото съм доста изненадана, защото дерматоложката в Пикасо ми предложи да ми махат белега за тяхна сметка и сега ще се подложа на няколко процедури в рамките за 2,3 месеца за заличаването.

tricky 30th January 2010 15:16

Мерси за отговора :) и на мен ще ми се наложи такава процедура :(

happiness 2nd March 2010 17:53

Izvinqvam se predvaritelno,4e ne pi6a na kirilica,no ne sum v Bg i...Mili momi4eta nikoga ne se doverqvaite na takiva izmisleni studia za krasota,dermatologut si e dermatolog.Za mahane na kapilqri az edinstveno se doverqvam na D-r Paskova Derma Vita,kum 100leva izliza i e ednokratno.estestveno,ako si po4istva6 4ernite to4ki moje da se poqvqt sled vreme otnovo.Ima i lazer za premahvane na belezi.V klinika Malinov su6to ostanah mnogo dovolna ot dermatologa im- Dr Mal4evski.Ne pravq reklama na nito edin ot dvamata,prosto rezultatut be6e nalice!

joro_velashape 15th March 2010 17:03

Прави сте за Пикасо, напълно съгласен, работят с техника от преди 20години за 20хил.лв, докато някои други се опитват с 1 000 000. Потърсете за Елос технология.

anri 14th November 2010 18:49

jeni 84,ако си решила проблема с вдлъбнатия белег моля да споделиш как.Подобен проблем се получи при мен след лазерно премахване на съвсем мънички образувания на лицето уж при най- добрите- вма,Кадурина.Още мажа с мадекасол, но кой знае какъв ефект няма.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.