Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Power-Plate (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=960)

pussycat 17th January 2006 13:58

Power-Plate
 
Здравейте някой от вас да е пробвал Power-Plate?
На каква цена е и им али ефект? :lol:

Chujdata 19th January 2006 09:49

Снощи бях на Пауър Плейт.Нямам думи да ви обясня какъв ефект имаше върху мен.Като излязох от салона, имах чувството че тежа 2 грама и мога да полетя.През целия път до в къщи си пеех в колата.Уредът е страхотен, инструкторката каза, че след 2 м. е отслабнала 6 кг. без ограничения в храненето.Спряла е само сладките неща.Упражненията представляват заемане на различни позиции по уреда и за 30 сек. на позиция се натоварват определени мускулни групи.Буквално усещаш натоварването, но е адски приятно.Втората част от сеанса е масаж на тези мускулни групи - пак с уреда. Цената е засега 10 лв. на сеанс.Изобщо, аз продължавам. Ще ви пиша след определено време какъв е ефекта и върху тялото ми.Засега върху емоционалното ми състояние е страхотен.
Ако имате някакви въпроси, питайте - насреща съм.

pussycat 20th January 2006 00:24

":)
 
lol super :lol:

vesi1 23rd January 2006 13:49

Цитирай:

Първоначално написано от Chujdata
....., инструкторката каза, че след 2 м. е отслабнала 6 кг. без ограничения в храненето.Спряла е само сладките неща.

Не се заяждам, ама що за инструктор е такава с 6 излишни кг???????

Chujdata 23rd January 2006 14:12

Май се заяждаш, ама нищо.Инструкторките са три, една от които е дипломиран лекар-физиотерапевт.Обучени са в централата на Пауър Плейт и уредът е от 2 месеца във Варна.Тази, за която Ви разказах е младо момиче, което не е професионален фитнес инструктор и е обучена специално за този уред.Не е дебела, напротив.С този уред ако искаш да направиш мускулна маса - няма да стане.
Вижте www.power-plate.com

kurtni 23rd January 2006 18:06

И аз много хубави неща чух за този уред, ама ние от другите градове какво да правим, като при нас няма... :? Много тъпо..
Чудно ми е колко ли струва това нещо??? :roll:

luchia 8th February 2006 11:46

На какъв принцип действа Power-Plate? Много ми е интересно...дали мога да сваля 1-2 кг., а да се стегна?

luchia 19th February 2006 00:24

Здравейте на всички!Вчера за пръв път реших да изпробвам Power-plate,искам да кажа,че очакванията ми бяха НАДМИНАТИ!!!Не съм очаквала,че позите са толкова приятни за изпълнение и същевременно се усеща натоварването...а за МАСАЖИТЕ :shock: нямам думи, невероятен КЕФ!!! :D С две думи продължавам,дори съм си купила карта за два месеца,ще ви държа в течение!ЧАО :lol:

elka 21st February 2006 16:29

това звучи доста преспективно - някой знае ли в София къде може да се правят процедури с въпросния уред , а също и някакво инфо за цени също би било полезно.?????
мерси и успех на всички
:)

luchia 23rd February 2006 21:23

Здравей Елка!
Инструкторката в салона каза,че този уред е единствения в България,само във Варна :cry:
А цените според мен са доста нормални и достъпни-едната процедура е 10 лв.с масажа.
P.S:Смятам,че и в София скоро ще има :P


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.