Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Липофилинг (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7026)

trigers 31st July 2008 11:11

Липофилинг
 
здравейте на всички!доста почетох из темите за устни и нещото, което разбрах за себе си като че ли от вашите думи е, че липофилингът май май се очертава като начинът, по който бих си уголемила устните.
Моля, споделете дали сте доволни, за цени, за лекари и клиники, също така за това дали бързо се въстановява... и всякакви полезни неща
благодаря предварително

trigers 4th August 2008 20:17

:(

danas 5th August 2008 07:52

мога само да кажа,че няма трайност при този метод,ако можеш да понесеш няколко процедури без гаранция,че ще имаш устни давай.................. :roll:

trigers 5th August 2008 08:55

хъм, аз пък точно това прочетох, че ефекта бил даже мноооого траен

Babri 5th August 2008 09:23

Ами,зависи от организма,доколко ще успее да съхрани мастните клетки!

При някои мацки,се наложи 2-ри липофолинг,тъй като от 1-я не беше останало нищо в устните!

Но съм чувала,че тези клетки,които успеят да се закачат/образно казано/,остават завинаги!

trigers 5th August 2008 10:04

точно това ми звучи примамливо- че си става част от теб и си живее ..знам ли по-нормално :D

didon 11th September 2008 01:31

моя близка го направи.Наистина има резултат,но повечето момичета небиха били доволни...Това,от което тя се оплака е,че първите 5 дни не приличаш на човек,а и още две седмици се престрашаваш да се покажеш пред хората с риск да те помислят за откачена...Още не е набрала смелост да повтори,въпреки ,че и се иска...
Иначе устните наистина са и много хубавки...но-съвсем деликатни...Предполагам,че за мацка,която иска нещо по-така ще и се налага да го рпави няколко пти

emanuela_vt 12th September 2008 20:32

Решила съм да си слагам нещо трайно- липофилинг или силиконец, ама не мога да разбера има ли някой доволен от липофилинга и има ли някой, който да не се оплаква от силикона..... :( Много противоречиви мнения много нещо....

didon 13th September 2008 20:17

аз много харесвам мойта позната с липофилинга.Определено има нужда от още,ако иска да е по-секси,но устните в момента са и перфектни.Имам предвид съвсем добр оформени и с плътност.За сега не го е повтаряла...

Нейния доктор май е възприел тактиката да се застрахова финансово,като взима 3000лв,а повторенията са ти съвсем евтини...ХМ,обаче дали ще отидеш за такова не се знае.

От друга страна,това което чета,чеима за по750лв липофилинг,ми тоооо,горе долу колкото КИСА .А май-май с мазнина все пак има по-голям шанс да остане нещо за винаги...поправете ме ако греша

demili 1 15th September 2008 15:39

Цитирай:

Първоначално написано от didon
аз много харесвам мойта позната с липофилинга.Определено има нужда от още,ако иска да е по-секси,но устните в момента са и перфектни.Имам предвид съвсем добр оформени и с плътност.За сега не го е повтаряла...

Нейния доктор май е възприел тактиката да се застрахова финансово,като взима 3000лв,а повторенията са ти съвсем евтини...ХМ,обаче дали ще отидеш за такова не се знае.

От друга страна,това което чета,чеима за по750лв липофилинг,ми тоооо,горе долу колкото КИСА .А май-май с мазнина все пак има по-голям шанс да остане нещо за винаги...поправете ме ако греша

При кой доктор си еправила липофилинг твойта приятелка?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.