Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 9th July 2013 07:22

Раби, няма нужса от коментар, просто снимките говорят сами... Отново браво на др. Илхан, справил се е чудесно и страшно много ти стои този нос!

На мен този уикенд става месец от риното и смятам да го отпразнувам с плаж, а другата седмиьа се връщам във фитнеса :) ще пусна днес снимки да видите как ми в носа - миналата седмица, след последните снимки, кожата на носа ми на колумелата точно изплю един конец от тези, които ми ги махаха в кабинета. Веднага почувствах облекчение и носа ми спадна доста бързо :)

Раби. Още веднъж - страхотна си! Ако идвате към Варна се обаждайте!

Диляна, Рими - при вас как са носовете?

Нелка 9th July 2013 08:09

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 790204)
:girl_kiss2: Определено съм съгласна, че излъчването ми е съвсем друго, още повече, че ти ме знаеш отпреди операцията. Обаче, да му се не види, не мога да кажа, че си е струвало всичко ,през което минах. Все си представях, че ще се успокоя един ден, ама йок!!! Можеше да стане от първия път!!! Яд си ме е и това е! Ама поне накрая съм доволна...с това се успокоявам...

Струвало си е! То още не е приключило!

Искам да кажа най-отговорно, че ако трябваше да мина през този 10 годишен кошмар, за да намеря вас!.... струвало си е! :girl_kiss2:
Защото болката, колкото и да е силна, се забравя. Остаат белезите, спомените за борбата; уроците, които си научил и хората, които са ти подали ръка. :)

Ели, чакаме снимки!! Пускайте, хора!!!

Pufpaf 9th July 2013 15:09

Лек Офф топик !

Не можах да се сдържа сега да не отворя темата и да видя снимките на Rabi пак, може би аз съм по sensitive към женската красота, но това излъчване и красота, което имаш е много силно и въздействащо и в този ред на мисли искам да кажа, че това няма как да се постигне ако примерно човек опита да се хареса, такъв какъвто е със не хубав нос или друго, което не си харесва, но би могло да се промени.

Той никога не може да постигне това, да се харесва истински и да има това излъчване, ако просто опита да се приеме за привлекателен въпреки недъзите си. Съвсем друго е вече, когато това, което не си харесва е оправено, тогава човек може да постигне това сияйно излъчване, а то всъщност е в основата на красотата и привличането.

Това го казвам, защото съм чел мнения точно в този форум на някои хора, че трябвало да се приемаме такива каквито сме и да се харесваме, това е хубаво, но не е толкова лесно постижимо, а и все пак нека не се лъжем, много е важно как ни гледат и другите хора, щото ако имаш нос, като на баба Яга и други недъзи, не знам какво трябва да е излъчването, че да компенсира тези неща.

За съжаление това са рискови корекции, но ако бъдат успешни те могат да ти променят целият живот към по добро. Суетата е много силно вкоренена в човешката психиката и не може просто ей така да се изтръгне, то ако можеше сега нямаше да има такова нещо, като естетична хирургия.

Ако има и повече кадърни специалисти ще има и повече щастливи хора, но като гледам как всеки са напъва да прави такива естетични корекции, щото те добре съзнават колко пари се печелят от това и мнго от тях изкарат някой и друг курс и после почват да се учат на пациентите си. Освен това си трябва и талант и най важното не просто да го правиш само заради парите, ами да го правиш с голямо желание и удоволствие.

linda_44 9th July 2013 19:26

Рaби, много хубaво носле. Брaво нa докторa!

Beauty_on_Duty 9th July 2013 20:36

Честито носле и от мен. Раби и Нелка са ми фаворитките за най-добра /ослепителна/ реконструкция. Браво на докторите!!!!!!!!!!!!
А вие момичета бъдете щастливи с тези нослета и си ги носете/вирете със здраве!

Elly Stefanov 10th July 2013 18:31

1Прикачено(и)
Здравейте, пускам обещаната снимка с моето възстановяване - мина почти месец от операцията. Носа ми почти постоянно е хремав или запушен - все ми е топло, потя се и заставам послед на течение и ... :cold:

Иначе като си го почистя с клечки за уши е пушка за около час, докато пак текне. За щастие поне вечер не се запушва и от години насам спя като пън :)

Rabiosa 10th July 2013 19:32

Много ви благодаря отново! Извинявам се, че не съм активна толкова във форума, но наистина имам нужда от малко почивка от него, след като две години не излизах и бях онлайн постоянно. Следя ви и много се радвам, че тази тема се отвори, защото преди време аз самата постоянно писах в гуугъл за ринопластика в Турция и нищо не ми излизаше. Всеки, който има каквито и да е въпроси може да ми пише на лични, ще помагам с каквото мога.
Ели, страхотна си, мила! Това със запушения нос ще отмине- и аз бях така и дори не си спомням от кога не съм се чистила с тея клечки. Да не говорим, че и самият нос се подува от горещините и лигавицата набъбва. Още месец максимум и ще си забравила и ти.

Pufpaf 10th July 2013 19:46

Мисля, че това пламъче на щастието в очите на Ели говори достатъчно, сега просто си грееш като слънце :2043:, същото е при Раби, Нелка и всички останали с успешни корекции. :sunbath:

Нелка 10th July 2013 20:51

Аз съм толкова щастлива, като го видя този пламък в нечии очи!! Да видите моите сега - същия пламък! :) :) :)

Ели, страхотно е! Върхът е още доста подут, много, много ще спада. За нос на един месец е чуден! Но дори сега е ... то ти е изписано на лицето. :)

want 10th July 2013 21:54

Чудесни резултати момичета :)

rimi 13th July 2013 17:44

Moмичета, ето ме отново отдавна не бях влизала защото съм с децата на море и нямам никакво време. Днес се върнах от Турция отново и съм много разочарована, прочетох всичко пропуснато и много се радвам за всички вас но при мен нещата са все същите. Отидох за вдлъбването отгоре и познайте какво ми сложиха пак хилоронова питах го, ще се налага ли друга операция той каза че не е необходимо и че едва ли не така щял вече да остане носа завинаги. Защо ли аз не вярвам на това той и Енчев слагаше хилурон и ми говореше някакви небивалици но си останах обезобразена. Направо не знам какво да правя вече в момента носа ми е с форма точно какъвто трябва да бъде но докога. Ще си направя консултациии следващия път и с Дилбер и с Илхан ,когато дойде време да тръгвам ще помогнете ли момичета с организацията? Между другото да ви попитам колко горе долу плащате за превода на Зюлейха много симпатична жена тя беше с мен и ми превеждаше ама това което каза доктора не ми хареса изобщо.Започвам да си мисля че явно само аз попадам на такива.Много отвратително пътуване тръгнах с големи надежди а сега като съм си вече вкъщи се чувствам смазана

sibi 13th July 2013 18:15

рими, тук всички сме луди и не виждаме по-далеч от носовете си. ;) Хайде пак да кажа това, дето много пъти съм го повтаряла - хора като нас, дето са били с ужасяваща първа ринопластика, няма как да получат абсолютно съвършен нос. Все с нещо трябва да се примирят. За съжаление, това са ми наблюденията. Твоят нос си е съвсем добре сега, просто си насочи вниманието към другите неща в живота и това е! Не знам дали ще успееш, щото ние наистина не виждаме по-далеч от носовете си, но тази мания може да се преодолее - с повечко усилия! :D

Pufpaf 13th July 2013 18:54

Аз не знам какво да кажа, инак много добре разбирам човек, който иска най доброто за себе си и преминал през какво ли не плюс, че е дал една чанта пари, но понякога това съвършенство просто е недостижимо. Съгласен съм със sibi, носът ти наистина е много добре сега, но в твоите очи ще е друго, знам !

Аз само ще те попитам едно нещо, тъй като дори не се знае това дали може да се оправи, но да приемем, че друг доктор ти каже има шанс да се получи примерно 30% и в останалите случи да не стане или дори 50 на 50 да е, в този случай ще се решиш ли да опиташ, само на този въпрос ми отговори ?

Лично мен ме яд много, макар и да се знаем само от форума, като знам колко много пари си дала и направо стомаха ми се свива, но нека все пак да погледнем и положителната страна, вярно не е перфектният резултат, който ти си искала, за мен това е доста дребно несъвършенство, а носът ти е станал много по добре от преди.

Друго което се сещам е, ако това се оправя със запълване, не може ли да се запълни с нещо много по трайно от ХК, или дори да е оперативно дали пак ще трябва да платиш толкова много пари, ами ако няма гаранция за успех. Аз ще съм много разочарован от този лекар ако наистина е можело да се оправи с реоперация, но той не искал да я прави, просто да си спести работата и за това да е решил да сложи ХК за по лесно.

Ако все пак отидеш на консултация, сигурен съм, че Дилбер ще ти каже откровено дали може нещо да се направи или не, аз съм сигурен, че той ще е честен с теб и особено, като имаме българска връзка с него, дори си мисля, че към българите ще е още по внимателен. Имам усещането, че този д-р Ашвар има много клиенти и всякаш е решил, че и да остави един недоволен от тях няма да изгуби нищо и дори ще си спести работа, но това важи само, ако наистина е можело да се направи нещо оперативно, което той е длъжен да направи и то за негова сметка.


Сори ама нямаше как да го напиша по кратко :neutral:

rimi 13th July 2013 20:14

Сиби, абсолютно си права но при положение че дадохме толкова много пари, ама наистина много и той гарантираше че може да се справи направо ще се изям от яд. Пуф паф точно така е той има толкова много клиенти независимо от ценоразписа си че какво значение има някаква си там българка била недоволна това по никакъв начин няма да се отрази на работата му. А относно операция вярвай ми ако някой може да го оправи пак бих се оперирала не знам ненормална ли съм вече

geri 89 13th July 2013 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790347)
Сиби, абсолютно си права но при положение че дадохме толкова много пари, ама наистина много и той гарантираше че може да се справи направо ще се изям от яд. Пуф паф точно така е той има толкова много клиенти независимо от ценоразписа си че какво значение има някаква си там българка била недоволна това по никакъв начин няма да се отрази на работата му. А относно операция вярвай ми ако някой може да го оправи пак бих се оперирала не знам ненормална ли съм вече

Много жалко за този доктор...Не ти ли обясни поне каква е причината за това вдлъбване?Аз също ходих на консултация при него,отдели ми точно 10 мин,а накрая каза че ми дава гаранции 100 процента че ще сам доволна от резултата.Мисля че за тези пари които си му платила,(а със сигурност и на теб ти е дал гаранция зя работата си)би трябвало наистина да си свърши работата докрай.

rimi 14th July 2013 18:26

Гери и на мен ми отдели толкова 10 минути и гаранциите бяха на 100 процента започвам да си мисля че не може да прави ревизии Защото за първи път операциите ги прави добре но на ревизии явно не е добър Гери ти имаш ли вече дата за Дилбер аз другия път като отида непременно ще го посетя и този път имах някакви такива планове но Авшар като ми сложи хилуроновата се отказах защото нямаше да има смисъл

keery 14th July 2013 18:40

Рими, много съжалявам за това което ти се е случило. Аз наскоро говорих с един човек, който познава Авшар и според човека той найстина не обича да прави ревизии, което ме кара да си мисля че не е добър в тях и също ти препоръчвам да не ходиш повече при него. Той е доста комерсиален и за тези цени , които той предлага може да намериш много добри хирурзи в Европа и САЩ дори.

klarisina 14th July 2013 21:57

От вчера, като прочетох как се развиват нещата при Рими съм бясна, но нямах възможност да пиша!!!
Виждам, че някои правят неуместни опити да я утешават, но истината е, че трябва да е непримирима и да настоява да се удовлетворят исканията и! Имам огромни резерви за възможностите на турските "специалисти" въпреки преекспонирането им тук и не я съветвам да ходи при други турски лекари! От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми !
Съгласна съм с Кери, че за тези пари можеше наистина да получи, желаното носле и дори да бяха възникнали проблеми, клиниките на запад са добре обвързани със застрахователни компании и обещетенията и ревизиите са много добре отработени!!!

ai6erasimova 14th July 2013 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 790344)
Аз не знам какво да кажа, инак много добре разбирам човек, който иска най доброто за себе си и преминал през какво ли не плюс, че е дал една чанта пари, но понякога това съвършенство просто е недостижимо. Съгласен съм със sibi, носът ти наистина е много добре сега, но в твоите очи ще е друго, знам !

Аз само ще те попитам едно нещо, тъй като дори не се знае това дали може да се оправи, но да приемем, че друг доктор ти каже има шанс да се получи примерно 30% и в останалите случи да не стане или дори 50 на 50 да е, в този случай ще се решиш ли да опиташ, само на този въпрос ми отговори ?

Лично мен ме яд много, макар и да се знаем само от форума, като знам колко много пари си дала и направо стомаха ми се свива, но нека все пак да погледнем и положителната страна, вярно не е перфектният резултат, който ти си искала, за мен това е доста дребно несъвършенство, а носът ти е станал много по добре от преди.

Друго което се сещам е, ако това се оправя със запълване, не може ли да се запълни с нещо много по трайно от ХК, или дори да е оперативно дали пак ще трябва да платиш толкова много пари, ами ако няма гаранция за успех. Аз ще съм много разочарован от този лекар ако наистина е можело да се оправи с реоперация, но той не искал да я прави, просто да си спести работата и за това да е решил да сложи ХК за по лесно.

Ако все пак отидеш на консултация, сигурен съм, че Дилбер ще ти каже откровено дали може нещо да се направи или не, аз съм сигурен, че той ще е честен с теб и особено, като имаме българска връзка с него, дори си мисля, че към българите ще е още по внимателен. Имам усещането, че този д-р Ашвар има много клиенти и всякаш е решил, че и да остави един недоволен от тях няма да изгуби нищо и дори ще си спести работа, но това важи само, ако наистина е можело да се направи нещо оперативно, което той е длъжен да направи и то за негова сметка.


Сори ама нямаше как да го напиша по кратко :neutral:

Dok dilber vinagi kazva istinata dali ste stane ili ne negori prazni prikaxki

ai6erasimova 14th July 2013 22:26

Pravasa i as poznavam mn hirurzi rabotila sim sis vsyakikvi i za tova pomislete mn dobre predi da idite pri nyakogo vzemete pravelmnoto reseniye

ai6erasimova 14th July 2013 22:30

As moga da pomogna s koto moga poznabam mn hirurziiii

Pufpaf 15th July 2013 15:53

Не мога да се съглася с klarisina, няма как заради един лекар да се говори, като цяло за слаби турски специалисти. Този определено и на мен е ми харесва, като отношение и не го очаквах, най малкото, защото работи на толкова високи цени и няма право ако е можело да се поправи, той да не го направи или може би смята, че не може да се справи.

В Турция ходят пациенти от цял свят и то за ревизии, така, че не може да се говори, че турските специалисти са били зле. И за пореден път ще повторя, това е ревизия, а при тях не може да се говори за 100% сигурност, то и за първа не може, та какво остава за следващи.

Тоя Аршав не знам, защо и той така говори и обещава 100% ще стане и такива неща, при други турски специалисти не е така и те си казват реално какви са шансовете според случая. Тоя ми прилича малко, като нашите хирурзи с тези обещания и 10 минутни прегледи, явно парите са го заслепили сериозно !

Nose 15th July 2013 17:56

Не съм влизала отдавна да чета,понеже го закъсах с кръста и хич не ми беше до носове... но сега на какво попаднах? :-?

Рими,наистина ли толкова много си недоволна?Удобно ли е да пуснеш снимка,за да видим къде е проблема? Иначе си си в пълното право,направо съм шокирана - една камара пари(много пари!!) + обещание на 100% за успешна корекция,и накрая.....

Раби,прекрасно носле,страхотно е,ти също! :2003:

кукумицинка 15th July 2013 18:14

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 790441)

Тоя Аршав не знам, защо и той така говори и обещава 100% ще стане и такива неща, при други турски специалисти не е така и те си казват реално какви са шансовете според случая. Тоя ми прилича малко, като нашите хирурзи с тези обещания и 10 минутни прегледи, явно парите са го заслепили сериозно !

Не е Аршав, а ти лично при колко от турските специалисти ходи на консултация, че така убедено се съгласяваш или не се съгласяваш за качествата на даден хирург? Хайде да не правим подобни изказвания, защото като нищо може да се подведе някой от четящите. Все още са много малко резултатите от турските специалисти тук във форума. Постепенно ще се увеличат новите нослета. За момента всякакви обобщения за качествата на даден хирург на базата на един единствен нос биха били пресилени, ако не изцяло неверни.

want 15th July 2013 18:46

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790405)
От вчера, като прочетох как се развиват нещата при Рими съм бясна, но нямах възможност да пиша!!!
Виждам, че някои правят неуместни опити да я утешават, но истината е, че трябва да е непримирима и да настоява да се удовлетворят исканията и! Имам огромни резерви за възможностите на турските "специалисти" въпреки преекспонирането им тук и не я съветвам да ходи при други турски лекари! От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми !
Съгласна съм с Кери, че за тези пари можеше наистина да получи, желаното носле и дори да бяха възникнали проблеми, клиниките на запад са добре обвързани със застрахователни компании и обещетенията и ревизиите са много добре отработени!!!

Имаш ли изобщо някаква представа за нивото на медицината, обслужването и болничната база в Турция ? Ако в Бг беше поне на половина толкова добро, колкото е там щяхме да сме повече от добре ;)
Операцията е била ревизия и в крайна сметка, всеки хирург има несполучливи операции и лошото е когато се случи на нас самите. Когато е ревизия с всяка следваща операция, шансовете за добър резултат намалят драстично! Днес гледах една операция ( 4 поред) и доктора каза, че това е последната и никога няма да стане по добре! Пластичните хирурзи не са магьосници...и ако можеше да се купува с пари всички щеше да е много добре, но за жалост дори и милиони не могат да ти гарантират добър резултат ;)

Pufpaf 15th July 2013 18:52

Ако не е този доктор, защо по рано някой не ме е поправил до този момент и преди съм го споменавал, точно за случая на rimi. Значи няма как да заблудя някой, които е мислещ човек, защото всеки такъв човек ще разбере, че това което казвам е лично мнение, такива са и абсолютно всички други мнения. Аз защо не мога да се заблуда, защото първо знам, че мненията са лични и няма как да се хвана само за едно.

По същата логика ако аз мога да заблудя някой с позитивно лично мнение, то и някой който има негативно такова е също заблуждаващо !
Ами умните хора, първо няма да се хванат за едно мнение на един човек, те ще потърсят много други за да си направят някакво заключение.

Аз не е нужно да съм ходил дори при нито един на консултация, за да имам някакво мнение, мисля че тук хората споделят подробно как е преминала консултацията при тях и резултати от операции. Аз от както съм тук и със всичката информация, която съм прегледал съм стигнал до извода, което е лично мое мнение, че българските хирурзи за ринопластиката са много по слаби от турските.

Аз за мен съм взел решение да не се оперирам при български специалист и тва решение съм си го взел не на базата на един коментар, а на стотици от различни хора !

want 15th July 2013 19:01

Само за сведение , в Англия имаше един случай на момиче- модел обезобразено с киселина, та познай къде и правиха реконструкция на лицето? ;) в момента момичето работи като водеща на едно предаване и изглежда повече от добре ;) смятай за какво ниво на медицина става дума след като предпочита да се оперира в Турция, а не в Англия .

кукумицинка 15th July 2013 21:18

Ми, не знам защо никой не те е поправил, че не се казва Аршав.
Аз все пак се надявам, че носът на Рими обективно не е толкова зле или поне да има физическата възможност да бъде подобрен.

Pufpaf 15th July 2013 21:33

Е добре де, защо не ме поправи още от първия път, нито от втория дори, толкова ли не можа да кажеш, че съм му сбъркал името и да напишеш правилното, което е Aшвар,а не Авшар, аз преди съм го писал правилно и сега от недоглеждане, просто съм объркал и аз се чудя, кой доктор, като тука сме писали само за трима.
Знам, че не ти е приятно много от моето присъствие във форума, но нищо не ти пречеше да ме поправиш, като съм сбъркал името !

Мечта 15th July 2013 21:52

Нямам ринопластика към момента, твърдо реших да не се оперирам в България - между грешките на Хирурга и несъвършенствата на Природата по лесно бих живяла с вторите - харесвам много работата на турските хирурзи, от това, което са показали момичетата. Но това, което съм видяла до момента не е достатъчно за да вярвам на турските хирурзите безрезервно, просто доверието ми към тях е по-голямо.
Допускам, че на тях също им правят ревизии. Допускам също, че нещата никога не са на 100 процента предвидими и колкото и да си почтен в обещанията и прецизен в работата винаги съществува риск пациентът да остане недоволен. Не визирам никого конкретно.
Рими, не си позволявам да ти давам съвет, защото не съм извървяла и една стъпка от твоите, но носа ти ми харесва/ някъде назад го бях видяла/.
Обаче докато ви чета си мисля колко смелост/т.е.лудост/ ще ми трябва да отида в чужда страна и да легна под ножа. Ако нещо се обърка, не по вина на хирурга, но това за Бога е организъм, тогава какво се случва? Мина ли ви през главата този страх, момичета? Как се справихте с него?

klarisina 15th July 2013 22:13

За това как може да изглежда една база имам много близка представа, строителен обект се докарва с пари, това софийските молове, къщите из богатите квартали и пр. да отстъпват по нещо на западните?! Тука не говорим за това колко е лъскаво едно здание, кой знае каква техника не е нужно, не са нужни скенери, лазери или примерно някаква сложна апаратура за диагностика! Става въпрос за прецизност и умения!
За възстановяването на тъкани може и да имат нещо по-добро от това в Англия, но пък английската школа не е сочена за една от водещите в световен мащаб преди нея има около 15тина държави !
Турците са спецове по маркетинг и умеят да се рекламират по света!!!
Бих посочила и още едно носле, по което толкова се прехласвате, а не е добре позиционирано и ...така, но не искам да добивам комплекси на момичето, защото не е нещо драстично и го споменам само поради факта, че ако носа беше правен в БГ веднага щеше да бъде оплют!
Аз съм перфекционист и когато правя нещо зная възможносттите си ако случайно сбъркам си признавам грешката и оценявам дали ще се справя сама или не, за да я коригирам!
Авшар трябва да направи така, че да удовлетвори негодуванието на Рими-дали ще и върне парите или ще преговарят за възможносттите на още една операция извършена от него си е въпрос на преценка на Рими! Но да гушнеш маса кинти и да се покриваш - да не споменавам какво ми е на устата, на сърцето и какво бих направила аз!

rimi 15th July 2013 23:48

Ще ви изпратя снимки обещавам но все не мога да намеря време да ги направя. Сега положението е добре, носа изглежда точно като на фотошопа който Авшар ми направи но след като сложи хилурона. Все не мога обаче да спра да мисля като се резорбира филъра и какво се случва после. Да взема да си направя една абонаментна карта за попълване на нос с хилуронова просто нямам идея. Според Авшар това е,така щял да остане завинаги но не знам защо не мога да повярвам. А относно турските хирурзи моето мнение продължава да бъде че наистина са добри независимо от моя сакатлък. Формата която докарват на носовете наистина ми допада много повече от това което правят в Б-я.Авшар явно не е добър на ревизиите не мога иначе да си обясня защо се случи така с мен Но това което не ми харесва е че нищо не ми казва усещам че не е откровен с мен замазва положението което е некоректно предвид безумната сума която му платихме

Нелка 16th July 2013 06:37

Тука само стоя и кърша пръсти, искам да се включа, обаче съм на почивка и ми е трудно жт телефона..

Обаче като се замисля то няма смисъл...

Рими, дълбоко съм разочарована от Авшар. Не от носът, който ти е направил - въпреки малкото несэвършенство, носът ти много ми харесва.
Разочарова ме отношението му! Ти изобщо пита ли го дали е навит на още една? Аз мшсла, че ако настжяваш, би се съгласил..

Кларисина, никой не е казал, че сме намерили панацея! Никой не е казал, че се справят перфектно, нито пък някой си е признал, че е перфекционист. Може би за това се харесваме... а и ако ти наистина беше перфекционист, щеше да си в трескаво търсене на подходящ хирург за ревизия!

Elly Stefanov 16th July 2013 08:36

Мечта, да отговоря на въпроса ти не ни ли е било страх, че нещо може да се обърка - разбира се, при всяка операция нещо може да се обърка. Според мен няма никакво значение дали си в БГ или в чужбина, при интервенция всичко може да се случи. За съжаление мисля също така, че е по-добре да си в чужбина - в много отношения специалистите им са по-добри, а за условията и апаратурите им да не говорим.

По отношение на др. Авшар ще изкажа личното си мнение - определено отношението му е неприятен шамар за Рими и е некоректно. Моето мнение е, че пластичните хирурзи са лекари за цици и липосукции, колкото и да е прехвален, не бих му поверила носа си, за това аз отидох при УНГ специалист. Рими, много жалко, че след тази маса пари не можа да ти възстанови носа така, че да няма нужда от хилоруон. При Раби не беше ли подобен случая? Нали Илхан и присаждаше хрущял, понеже и беше прекалено издълбан между очите?

По отношение на това доколко са добри лекарите е наистина рано да се каже, незнам дали Кларисина не визира мен за несполучлива операция, но което и момиче да е, искам да кажа, че всички сме прясно оперирани и имаме смелостта да постваме снимки с трансформациите ни и още на никоя от нас носовете ни не са приели окончателната си форма, за да казваме дали е успешна или не. Поне аз нямам отток между веждите месец след операцията, както се оплака момиче, оперирано при БГ специалист, нито имам странни издутини, калцирания и оттоци, както са съжаление чета, че имат момичета, оперирани тука.

Нелка 16th July 2013 08:52

Кларисина визира и мен и теб и Раби, май всички, които сме поствали снимки. Еми в крайна сметка според мен е по-достойно да почне да се говори с имена, а не да се изтъква фалшиво благородство за нежелание да се втълпяват комплекси. Защото сега всички тук стоят и се чудят кого визира Кларисина.
Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва. Така че давайте да говорим с имена! Много мразя неката да висят във въздуха недоизказани.

Мариса 16th July 2013 09:57

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 790461)
Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва.

ТОЧНО ТАКА!

Rabiosa 16th July 2013 17:09

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790455)
За това как може да изглежда една база имам много близка представа, строителен обект се докарва с пари, това софийските молове, къщите из богатите квартали и пр. да отстъпват по нещо на западните?! Тука не говорим за това колко е лъскаво едно здание, кой знае каква техника не е нужно, не са нужни скенери, лазери или примерно някаква сложна апаратура за диагностика! Става въпрос за прецизност и умения!
За възстановяването на тъкани може и да имат нещо по-добро от това в Англия, но пък английската школа не е сочена за една от водещите в световен мащаб преди нея има около 15тина държави !
Турците са спецове по маркетинг и умеят да се рекламират по света!!!
Бих посочила и още едно носле, по което толкова се прехласвате, а не е добре позиционирано и ...така, но не искам да добивам комплекси на момичето, защото не е нещо драстично и го споменам само поради факта, че ако носа беше правен в БГ веднага щеше да бъде оплют!
Аз съм перфекционист и когато правя нещо зная възможносттите си ако случайно сбъркам си признавам грешката и оценявам дали ще се справя сама или не, за да я коригирам!
Авшар трябва да направи така, че да удовлетвори негодуванието на Рими-дали ще и върне парите или ще преговарят за възможносттите на още една операция извършена от него си е въпрос на преценка на Рими! Но да гушнеш маса кинти и да се покриваш - да не споменавам какво ми е на устата, на сърцето и какво бих направила аз!

Само като прочох израза "не е позициониран добре" и ми става ясно, че самата ти се чудиш какъв кусур да намериш, че просто да контрираш хората. За теб какво е добре позициониран нос?!?!?! Чувала съм за асиметрия, вдлъбнатини, кривини и т.н., но за "не добре позициониран нос" никой не е чувал. Говори точно и ясно- на кого какво ТОЧНО не харесваш, а не двусмислено да загатваш някакви измислени кусури на някого, който дори не посочваш. На мен не ми пука, ако изкритикуваш моя нос, например. Аз си го виждам, че е супер и каквото и да му намериш, ще знам, че са пълни глупости- хич няма да ме притесниш, честно. Ама мани ме мене- аз виждам и другите момичета и ми е интересно на тях какво не харесваш?!?! И ми се струва, че в желанието си да си напук на положителните мнения, говориш, колкото да не заспиш. Уважавам всякакви мнения, но да са придружени с адекватни аргументи. Чета ти коментарите и оставам с впечатление, че нямаш никаква идея от медицинското ниво на държавите. Първо- ако Англия не е в първите 15 в световен мащаб, би ли ми казала според теб (защото явно е лично мнение, а не на база извлечена статистика), кои са те? Второ- говориш за някакви застраховки и обезщетения....кой себеуважаващ се хирург ще ти даде гаранция за перфектен резултат и то при ревизия?!? Абе изобщо ти правила ли си си проучване на хирурзите по света? Понеже имам самочувствието да кажа, че в Европа и Америка съм прегледала резултатите на хирурзите, добри в ревизии, ще ми кажеш ли някого, който има перфектни резултати??? Ако ми посочиш такъв, си в пълен разрез с перфекционизма, защото такъм НЯМА. Изобщо картинката е малко като лисицата и киселото грозде... ако ме разбираш (да ти обясня на твоя неясен език). Иска ти се, ама не можеш!!!
Рими, съжалявам за това, което се случва с теб. За съжаление и аз късно разбрах, че Авшар много рядко се заема с ревизии, защото не е добър в това. Но наистина носът ти в пъти по-добре и повярвай ми никой в БГ нямаше да се справи по този начин.

Мариса 16th July 2013 17:15

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 790512)
Само като прочох израза "не е позициониран добре" и ми става ясно, че самата ти се чудиш какъв кусур да намериш, че просто да контрираш хората. За теб какво е добре позициониран нос?!?!?! Чувала съм за асиметрия, вдлъбнатини, кривини и т.н., но за "не добре позициониран нос" никой не е чувал. Говори точно и ясно- на кого какво ТОЧНО не харесваш, а не двусмислено да загатваш някакви измислени кусури на някого, който дори не посочваш. На мен не ми пука, ако изкритикуваш моя нос, например. Аз си го виждам, че е супер и каквото и да му намериш, ще знам, че са пълни глупости- хич няма да ме притесниш, честно. Ама мани ме мене- аз виждам и другите момичета и ми е интересно на тях какво не харесваш?!?! И ми се струва, че в желанието си да си напук на положителните мнения, говориш, колкото да не заспиш. Уважавам всякакви мнения, но да са придружени с адекватни аргументи. Чета ти коментарите и оставам с впечатление, че нямаш никаква идея от медицинското ниво на държавите. Първо- ако Англия не е в първите 15 в световен мащаб, би ли ми казала според теб (защото явно е лично мнение, а не на база извлечена статистика), кои са те? Второ- говориш за някакви застраховки и обезщетения....кой себеуважаващ се хирург ще ти даде гаранция за перфектен резултат и то при ревизия?!? Абе изобщо ти правила ли си си проучване на хирурзите по света? Понеже имам самочувствието да кажа, че в Европа и Америка съм прегледала резултатите на хирурзите, добри в ревизии, ще ми кажеш ли някого, който има перфектни резултати??? Ако ми посочиш такъв, си в пълен разрез с перфекционизма, защото такъм НЯМА. Изобщо картинката е малко като лисицата и киселото грозде... ако ме разбираш (да ти обясня на твоя неясен език). Иска ти се, ама не можеш!!!

БРАВОООООООО :1223:

klarisina 16th July 2013 17:32

Ще отговоря набързо започвайки някак от средно странично :)
Перфекционист съм в делата си ! За носа не съм търсила, защото за 1мм наляво или надясно не бих рискувала да се обезобразя, да доста суетна съм, но не съм самоубиец (харесвам го и изглежда много по-хубав от тези на всепризнати красавици-това без грам самохвалство и пр. - само за сравнение и яснота)!

Нещо пак четете, като чели седите на таралежи! Никого няма намерение да ОБИЖДАМ и никога не съм го правила!!!

Нелс, сега нямам време, но в доста теми препоръчваш да се търси вариант навън, а човек трябва да е тъпанар, за да не заключи, че намекваш и за Турция, предвид, че си доволна за себе си!

Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др.. ( и не мисля въобще да ти отговарям на тия пълни с жлъч и негативизъм творения)


Ето това е и моето мнение "Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва"
Къде видЕхте, че искам да вменявам комплекси и обиди просто на идея нЕмам?!
НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!
(с гл.букви не крещя-подчертавам)

rimi 16th July 2013 17:51

Благодаря ви сладурки за съпричастността и разбирането няма да се откажа независимо че съм смотана съм голям инат. Слава богу че мъжа ми като ме гледа пак как изживявам всичко ме успокоява, че ще го оправим този нос най накрая въпреки, че се беше зарекъл, че това е последно след като му свалиха сто кожи. Нелка другия път с теб при Дилбер или Раби ще помага за Илхан шегувам се разбира се но ще го измисля ще го направя най- накрая този нос пък даже и на дърти години.И аз мисля че Кларисина ако говори с имена и какво е мнението и за даден резултат ще е полезно ще се получи нещо като дискусия а не така завоалирано и с недомлъвки и всеки от оперираните момичета да се чуди дали не става въпрос за нея въпреки че ако самата тя се харесва не вярвам едно противоположно мнение да я разстрои по какъвто и да е начин


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.