Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - IV част (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13202)

viviannn 31st January 2013 21:37

мда, все пак освен носа е важно и всичко останало..един нос не прави човека :).

josette 31st January 2013 21:53

Страхотно носле, Connie, не знам преди какво е било, но така си бомба! Първите излишни 3 хилки, може и в неговия джоб да отидат, знае ли човек!

Dii 31st January 2013 22:45

Цитирай:

Първоначално написано от viviannn (Публикация 782137)
ако ми каже 3 хилки, може и аз да отида при асенов или йорданов, но пък красотата цена има ли? все пак каквато и сума д ами обяви задължително ще попитам какво прави, ако нещо се оплеска..той ли ще покрие разходите по 2-ра и т.н..

Още преди да го попиташ ще ти каже, че около 15% не се харесват...

viviannn 1st February 2013 00:16

ee аз говоря за някоя фрапантна грешка и фатална..

kotqnce 4th February 2013 14:04

Аз съм на месец и 22 дни след ринопластика при Пр.Джамбазов харесвам си носа, но все още немога да дишам нормално.Имам снимка носната преграда ми е добре.Нормално ли е това, тук в моя град решиха, че имам възпалена лигавица.Дишам ту от едната страна, ту от другата, мн моля някой ако знае нещо по въпроса да ми каже.Благодаря :)

el1nor 5th February 2013 09:19

Ринопластика при доц. Джамбазов - IV част
 
Част 3 има прекалено много страници инфо, нея вече ще можете само да разглеждате и четете.
Продължаваме тук.
Успешни интервенции на всички, на които предстои и успешно възстановяване на вече извършените.

viviannn 5th February 2013 22:00

хахах мойто мнение ли ще е 1-вото в темата :D..тъкмо ще си го гледам с новия нос един ден хаха

cheryl91 9th February 2013 01:50

Здравейте момичета минаха 2 месеца от моята ринопластика и за сега съм много доволна от резултата, но днес едно нещо много ме притесни , на мен доктора ми е коригирал само гърбица и леко стесняване на ноздрите по затворения метод , без да се пипа друго от носа , но без да исках си ударих върха днес , след това ме боля няколко часа , дали е възможно да съм се подредила нещо , защото много се притесних , да не ми се подуе и не знам дали върха има общо с гърбицата ? Ако някой е имал същия проблем моля да сподели , притеснявам се върхът ми да не се подуе , понеже той и без това не е малък :sad:

Ачелия 12th February 2013 15:59

Здравейте!Има ли някой с насрочена дата за операция между 1-ви и 5-ти април,желаещ да се сменим?Моята операция е насрочена за 18.04? :2003:

rayna85 13th February 2013 16:35

ЗДРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЗВЪНЯХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС ПРИ Д-Р ДЖАМБАЗОВ, РАЗБИРА СЕ НЕУСПЕШНО. ВСЪЩНОСТ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО СИ ОТ НЕГО И ЧАСТ ОТ ХОРАТА, КОИТО РАБОТЯТ ЗА НЕГО!
ПОЗВЪНЯХ НА ЕДИН ТЕЛЕФОН, КОЙТО МИ БЕШЕ ДАДЕН, ОКАЗА СЕ, ЧЕ ЗВЪНЯ НА САМИЯ ЛЕКАР. ПО ДОСТА ГРУБО ДАДЕНА ОТ НЕГО ПРЕПОРЪКА СЕ ОБАДИХ НА ДРУГ ТЕЛЕФОН, НА КОЙТО СЕ ОПИТАХ ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС. ТАМ ПЪК ПОПАДНАХ НА ЕДНА ДОСТА ИЗНЕРВЕНА СЕКРЕТАРКА, КОЯТО МИ ОБЯСНИ, ЧЕ ПРЕДИ МЕН ИМАЛО 160 ПАЦИЕНТА И ДОКТОРА И БИЛ ЗАБРАНИЛ ЗА МОМЕНТА ДА ЗАПИСВА ЧАСОВЕ, А И ЦЕНИТЕ БИЛ ВЕЧЕ ПО-РАЗЛИЧНИ. НО ВСЕ ПАК, АКО АЗ РЕША ДА СИ ОСТАВЯ КООРДИНАТИТЕ, ТЯ МАЖЕЛА ДА МИ СЕ ОБАДИ КЪМ 25/03/2013, Т.Е. СЛЕД ОКОЛО МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ДА МИ КАЖЕЛА, КОГА ВСЪЩНОСТ ДОКТОРА МОЖЕ ДА МЕ ПРЕГЛЕДА. ПРЕГЛЕДЪТ МОЖЕЛ ДА ВАРИРА В РАМКИТЕ НА МЕСЕЦИ, Т.Е ЧАС МОЖЕЛ ДА МИ БЪДЕ ДАДЕН ЗА ЮЛИ, ОКТОМВРИ, ДЕКЕМВРИ ИЛИ ПЪК НАПРАВО ЗА 2015 ГОДИНА, ВЪПРОС НА КЪСМЕТ. КОЛКОТО И ДОБЪР ДА БЪДЕ ЕДИН ЛЕКАР В ОБЛАСТТА, В КОЯТО ПРАКТИКУВА ПРИ ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ КАК ЧОВЕК ДА БЪДЕ ОЧАРОВАН!???


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.