Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   До какво води липсата на секс? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7555)

Тайна 13th June 2009 01:53

Re: До какво води липсата на секс?
 
Цитирай:

Първоначално написано от Gabrielka
Това е сериозен въпрос, искам сериозни отговори. :?

До изнервеност, понижаване на самочувствието, може и депресия. От личен опит мисля, че донякъде липсата на секс може да се компенсира с много спорт и грижа за тялото :wink:

VFXConcept 13th June 2009 11:37

Хмм... на мен преди липсата на секс ми се отразяваше, като почвах да мисля твърде много за това, заглеждах се много по жени и тн. Тва беше преди, сега честно казано не ми се отразява никак, може би защото съм много зает на последък е нямам време да му мисля много. Е, трябва да отбележа, че поне веднъж седмицата го правя и ми е напълно достатъчно! Остарявам сигурно, незнам :D!

xxxxx 13th June 2009 16:44

Цитирай:

Първоначално написано от VFXConcept
Е, трябва да отбележа, че поне веднъж седмицата го правя и ми е напълно достатъчно!

веднъж седмично? :roll: :roll: :roll: а гаджето ти какво мисли по въпроса за достатъчността?

jolifille 13th June 2009 17:09

Цитирай:

Първоначално написано от xxxxx
Цитирай:

Първоначално написано от VFXConcept
Е, трябва да отбележа, че поне веднъж седмицата го правя и ми е напълно достатъчно!

веднъж седмично? :roll: :roll: :roll: а гаджето ти какво мисли по въпроса за достатъчността?

Кой я пита :lol: :lol:

Това,че той прави 1 път в седмицата не означава,че и тя толкова прави :mrgreen:

igtigt 13th June 2009 17:16

Цитирай:

Първоначално написано от jolifille
Цитирай:

Първоначално написано от xxxxx
Цитирай:

Първоначално написано от VFXConcept
Е, трябва да отбележа, че поне веднъж седмицата го правя и ми е напълно достатъчно!

веднъж седмично? :roll: :roll: :roll: а гаджето ти какво мисли по въпроса за достатъчността?

Кой я пита :lol: :lol:

Това,че той прави 1 път в седмицата не означава,че и тя толкова прави :mrgreen:

вие пък к'во се правите на много сексуални, аз две гажета съм имал, дето все се дърпаха ... не искат всеки ден, а ако можело веднъж в седмицата ...

jolifille 13th June 2009 17:18

igtigt Те са били стисната затуй :lol: :cool:

igtigt 13th June 2009 17:27

Цитирай:

Първоначално написано от jolifille
igtigt Те са били стисната затуй :lol: :cool:

възможно е ... мдам доста пестеливи /ако става дума за пари/ бяха, за разлика от мен

ZANDALEE 13th June 2009 18:18

Аз 2 месеца стоя на сухо и "не пускам",и не съм умряла още. :lol: Само дето 2 нощи сънувах еротични сънища. :lol:

xxxxx 13th June 2009 18:39

Не знам... ако мъжът до мен не ме люби поне 3 пъти на ден всеки ден, шъ реша, че тоя нещо не ме обича :? :? :? :? :? :? :?

igtigt 13th June 2009 19:28

Цитирай:

Първоначално написано от xxxxx
Не знам... ако мъжът до мен не ме люби поне 3 пъти на ден всеки ден, шъ реша, че тоя нещо не ме обича :? :? :? :? :? :? :?

и аз по три на ден харесвам ...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.