Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Шоуто "Пълна промяна" в България (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3612)

thegirlinthedirtyshirt 13th March 2007 13:04

Шоуто "Пълна промяна" в България
 
Някой знае ли при кой доктор ще се правят операциите на "Пълна промяна БГ"?

DasModel 14th March 2007 19:49

!!!!
 
ООО.Ама ще има пълна промяна в България!!!!Това е чудесно! :lol:

Flame73 14th March 2007 23:40

Днес четох в "Блясък"че един от хирурзите ще е др.Емил Георгиев! :lol:

Celine 15th March 2007 08:31

Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
Днес четох в "Блясък"че един от хирурзите ще е др.Емил Георгиев! :lol:

значи промяната ще е пълна наистина
къде е want да прочете това ?

blondi 15th March 2007 09:28

пълна промяна-заповядайте
Тук ще следим за повече информация.

jiko 15th March 2007 10:17

Трябва да се влючи и д-р Маджаров София за да е истинска промяната????
:2007:

MELISA 15th March 2007 16:30

Какво против д-р Маджаров имаш? Оперирал ли те е ?

Цвета С 15th March 2007 18:36

Ее къде без Сердев:cry:

Flame73 15th March 2007 20:16

Цитирай:

Първоначално написано от Цвета С
Ее къде без Сердев:cry:

Пу-пу....да не те чуе рогатия.... :lachen: :lachen: :lachen:

want 15th March 2007 20:53

Цитирай:

Първоначално написано от Celine
Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
Днес четох в "Блясък"че един от хирурзите ще е др.Емил Георгиев! :lol:

значи промяната ще е пълна наистина
къде е want да прочете това ?

Хахахаха не се очудвам :) Но при такъв малък избор в БГ кой да изберат?Макар че аз съм на мнение че който и да изберат все тази ...хвани единия -блъсни другия.......калпава работа:)
А на емил мога да му спестя работата като пусна по телевизията снимките си :)такава ''пълна промяна'' беше ми спретнал че родната ми майка не можа да ме познае!

ana-maria-magdalena 15th March 2007 22:01

Я кажи за какво става въпрос????? :2016:

Venice_2 15th March 2007 22:08

:)

Errika 15th March 2007 22:39

Сега даваха по Нова телевизия презентация за предаването с водеща Гала.Дадоха телефон и сайт за обаждания и писма,от които ще се избират участниците.Някой знае ли нещо повече? :)
Аз бях чела,че участниците отдавна са избрани и даже вече се снима предаването.Тогава защо дават тези адреси и телефони? :roll:

Flame73 15th March 2007 22:41

Цитирай:

Първоначално написано от Venice_2
Ами в такова предаване всички извънредно ще се стараят. Едва ли ще се изложат, дори и ако иначе имат много неуспешни случаи.

При Пеньо баш се изложиха.... :wink: И кой виновен-пацинета естествено! :lol: :lol: :lol:
Все си мисля, че крайно отчаяли се биха приели тази "пълна промяна" в името попуализация на пластичен хирург!
Каква мислите е идеята на това предаване?Нека да бъдем обективни момичета....

Celine 16th March 2007 08:39

защо бе Флеймче какво е станало с тоз Пеньо ? аз не си спомням нищо такова ?

Flame73 16th March 2007 09:22

Имам спомен, че в тялото се коментираше от съфорумците за операцията му...Като намеря страницата, ще пейстна линка! :wink:

Yansi 16th March 2007 17:32

Няма какво да се изненадваме от имената на хирурзите ,които ще участват , защото никой няма да ги избира ,а самите те ще си платят за учатитето, та целта на предаването е да си направят реклама :lol:по цял свят практиката е такава.
Дано да няма сакътлъци :1250: аз лично ще го гледам със страх...

apoklistika 16th March 2007 17:53

Цитирай:

Първоначално написано от Yansi
а самите те ще си платят за учатитето, та целта на предаването е да си направят реклама :lol:по цял свят практиката е такава.

Такава ли била работата :2014: Тук също ще почва въпросното предаване следващия месец и от време на време пускат по някой откъс за реклама и много се учудих, че са избрали по- неизвестни хирурзи, а то какво било...

Chujdata 3rd April 2007 09:46

Снощи четох, че операциите ще се правят в клиника "Вита". Някой знае ли кои ще са хирурзите, ама със сигурност?

emisof 3rd April 2007 09:48

Сутринта Гала говори за предаването по Нова ТВ, но се пазеше да казва имена :?

Errika 3rd April 2007 10:56

Аз не знам кои ще са,но във "Вита" май са двама пластични хирурзи:д-р Веселин Динев и д-р Живко Кънев.

dance 3rd April 2007 12:14

Естествено е в предавенто да искат по-бързо възстановяване :D , заради това може да са се спрели на надмускулното поставяне на инпланти - а Динев ги поставя по този начин

Мария Василева 4th April 2007 18:58

в последния брой на списание "на кафе" (медиен партньор на "Пълна Промяня") пише, че : болницата е на най-високо европейски ниво- в Европа били само 3 такива- в Лондон, Париж и у нас! и всичко в нея е произведено 2006 и 2007г. мен това ме навежда на мисълта, че става въпрос само за болница Токуда- кой друг ще си позволи подобни инвестициИ!?..

Beauty 4th April 2007 18:59

:D

PainfulGirl 6th April 2007 21:44

Ще е интересно , но доколкото разбрах ще избират хора обезобразени и отблъскващи , който найстина се нуждаят от "Пълна промяна" =))

Excel 7th April 2007 07:06

Така и трябва да бъде . Не жени , които не полагат грижи за себе си , не познават шампоана , бягането и разкършването , а ги пращат на фитнес и им слагат имплантанти в брадичката за да им вдигнат самочувствието , само за да са им коригирали нещо .

Yana 7th April 2007 10:41

Дива ако някой е грозен и така го е майка родила не мисля че шампоани, добра хигиена и разкършване биха го направили по хубав.

Дiястема беше споменала някъде че младите хора са благодатни пациенти за пластични поправки и сигурно е така но не мисля че професионализма на един пластик се доказва като направи от нещо хубаво още по хубаво, ама я от Квазимодо докарай нещо дето да мине на първо четене или може би по скоро да мине от пръв поглед::))

bimbi 7th April 2007 10:53

Цитирай:

Първоначално написано от Yana
Дива ако някой е грозен и така го е майка родила не мисля че шампоани, добра хигиена и разкършване биха го направили по хубав.

ми тя това имаше предвид, в предаването да се взимат наистина хора, които имат дефекти, а не жени, които с малко козметични грижи /разбирай фризура, грим.../, подходящи дрехи, и най-много едни нови цици и ще изглеждат поразяващо.

Yana 8th April 2007 20:33

Аааааа sorry, разбрала съм го в обратният смисъл.

invisible 11th April 2007 19:16

преди малко от сигурен източниик разбрах че Стоянов ще участва в предаването

junglegirl 12th April 2007 07:14

:2016: :2016: :2014:Ами то си е такава реклама,че къде без нашия тузар.

emisof 12th April 2007 10:32

Онзи ден в предаването на Милен Цветков показаха един от избраните за пълна промяна. Човекът беше без едно око, чиято липса бе деформирала едната му половина от лицето. Смисълът според мен е да се даде надежда за нов живот на такива хора, а не на някакви лигави прищевки като нашите. Щото ако хич нямаш око, няма особено да си придирчив дали новото ти око е същото като на Брад Пит, примерно, а ще се изпълниш с простичката радост от това, че си имаш и ти вече око.

Цвета С 12th April 2007 12:03

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Онзи ден в предаването на Милен Цветков показаха един от избраните за пълна промяна. Човекът беше без едно око, чиято липса бе деформирала едната му половина от лицето. Смисълът според мен е да се даде надежда за нов живот на такива хора, а не на някакви лигави прищевки като нашите. Щото ако хич нямаш око, няма особено да си придирчив дали новото ти око е същото като на Брад Пит, примерно, а ще се изпълниш с простичката радост от това, че си имаш и ти вече око.

ДАно наистина помогнат на такива хора , които наистина имат нужда

junglegirl 12th April 2007 12:09

Нали сте далеч от мисълта за милосърдието на нашите пластици? :D :D

Venice_2 12th April 2007 13:28

:)

Мария Василева 12th April 2007 15:29

абсолютно си права, Venice_2 - точно така си е :(

diastemma 12th April 2007 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Онзи ден в предаването на Милен Цветков показаха един от избраните за пълна промяна. Човекът беше без едно око, чиято липса бе деформирала едната му половина от лицето.

Кой ли ще се реши да прави в БГ реконструкция на орбита??? Това е наполовина неврохирургична операция. Не се сещам за подобен специалист.

yolk 12th April 2007 22:34

Представям си след това предаване какъв бум ще има на пластичните операции у нас, тогава незнам как ще се дореди човек за операция. То и сега е едно чакане...:roll: ама после сигурно ще дават дата за 6-8 месеца напред.

junglegirl 13th April 2007 08:44

Цитирай:

Първоначално написано от yolk
Представям си след това предаване какъв бум ще има на пластичните операции у нас:roll:

E те т'ва е истината 8)

tania29 13th April 2007 11:10

Освен бум за пластични операции ще има и бун на ценичките сигурно :lol: :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.