Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Големи устни (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=555)

deida 6th January 2006 21:25

dnny, много те моля,ще ми кажеш ли готе-долу за какви пари говорим.може на имейла ако не искаш да е публично,много ще съм благодарна,защото аз отдавна се интересувам,ама си мисля че са много скупи тези операции и все ме е страх да проверя :) ако може да ми кажеш и къде да се насоча

dnny 9th January 2006 13:53

разбира се ,че ще те насоча :)
 
Цитирай:

Първоначално написано от deida
dnny, много те моля,ще ми кажеш ли готе-долу за какви пари говорим.може на имейла ако не искаш да е публично,много ще съм благодарна,защото аз отдавна се интересувам,ама си мисля че са много скупи тези операции и все ме е страх да проверя :) ако може да ми кажеш и къде да се насоча

:lol:

парите са 400 лв за 1 кубик.аз имам само един,а устните ми бяха доста тънки.тоест за нормални,сладки ,устнички един ще ти е напълно достатъчен.сложи ми го професор Бояджиев.слага се с игла и спринцовка и в момента в който попадне в устната се втвардява лекичко.сега са меки и ваобше не се усеща,нито напипва.нямам никакви проблеми вече година и 2 месеца.клиниката има саит trivia-clinic.com.пиши ми ако имаш още въпроси.успех

dnny 9th January 2006 13:57

Re: разбира се ,че ще те насоча :)
 
Цитирай:

dnny, много те моля,ще ми кажеш ли готе-долу за какви пари говорим.може на имейла ако не искаш да е публично,много ще съм благодарна,защото аз отдавна се интересувам,ама си мисля че са много скупи тези операции и все ме е страх да проверя :) ако може да ми кажеш и къде да се насоча
:lol:

за другите операции,за силикона в гърдите ми взеха 2000 евро в клиника Тримонциум в Пловдив.А за носа ,който ще ми прави професор Бояджиев в петък 1000 евро.Гърдите си правих в Пловдив,защото тогава не познавах проф.Бояджиев.:)

кити 7th February 2006 10:18

за dnny
 
Привет, кога си си правила бюст в Тримонциум? Как се чувстваш сега? Име на лекар? Не е зле като цена, ако се чустваш добре с тях, бих отишла. Знам за Бояджиев, всички го хвалите, ще отида и там.
За устните също, моите са хубави, но все ми се иска да са мъничко по-плътни и очертани. Какво си си сложила там? Силикон или хиалуронова?
Много ще ти бъда благодарна да кажеш повече

bimbi 7th February 2006 10:41

dnny, да те питам и аз, какви протези ти сложиха в Пловдив, че нещо много евтино ми се вижда? гаранционна карта дадоха ли ти? колко кубика бяха? и кога си я правила?

dnny 7th February 2006 12:19

:)
 
За бюста...със импланти на EUROSILIKONE съм.С парагел.От тези,които като ги разрежат уж не се разлива.Хирурга е Юрий Асемов.Доволна съм.За устните ,правени са при Бояджиев.400 лв.Най-хубавите устни прави той.Със силикон.Нямам никакви проблеми.

dnny 7th February 2006 12:20

още
 
Имам сертификати за протезите.

Chujdata 7th February 2006 15:36

Влезте в сайтовете на Ментор, МакГан и Евросиликон за да видите цените на имплантантите.Най-скъпите възможни са до 750 Евро на двойка за тези, които са с доживотна гаранция.И при това само за висококохезивен гел. Представете си какви надценки си слагат наште прехвалени хирурзи.Преди да сложа моите съм разговаряла с всички по-известни хирурзи в България - Бояджиев,Ефремов,Георгиев, епавичарова и др.За едни и същи имплантанти ми искаха от 2000 до 3500 Евро.Така че, цената никога не е определяща, освен ако не е под 1500 .Всичко е въпрос на правилен подбор на размер, място на поставяне и вид на имплантанта.Познавам момичета, пациентки на всеки един от гореизброените хирурзи, които не са доволни, както и такива, които са много доволни.Мисля, че понякога е въпрос и на късмет,и най-вече на организъм.

bimbi 7th February 2006 16:09

ами да ти кажа мисля че ги купуват от посредници, тъй че те надуват цените. Бояджиев ми каза че протезите струват 1200 евро, пак са на EUROSILIKONE. но според мен цените са различни по-скоро от използваните упойки и консумативи, от легловата база...верно че малко вътрешно ми дойдоха тия 3200 евро, ама ко да се прави, реших че ще си поверя здравето на него и туй то. от други лекари много не съм се интересувала
абе квото и да е, май по-евтини операции няма, щом и от чужбина идват да си правят тука.

Stil 7th February 2006 16:59

момичета кои подплънки са най-хубави макган или евросиликон?Кой доктор да избера за бюст?Дайте съвет
:roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.