Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пристрастени ли сме? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3363)

fitmaniac 9th February 2007 21:22

Пристрастени ли сме?
 
...

alvina 9th February 2007 23:38

Всичко това което прочетох ми звучи доста сериозно... и сигурно самата ти, лекичко си се изплашила от себе си, в смисъл че си започнала да взимаш такива решения с лекота, а не както в началото!
Аз сега се сещам за един пример за човек който се е самозабравил - Майкъл Джексън! :) от толкова корекции явижте на какво прилича...по-точно не прилича :)
А що се отнася до мен, аз си направих гърди... и единственото друго нещо което бих коригирала по себе си е една лазерна епилация на всички ненужни косъмчета по тялото ми :)
ииииии.... няма нищо лошо да се коригираме, щом можем... стига да си знаем границите :)

fitmaniac 10th February 2007 10:59

...

diastemma 10th February 2007 13:22

Аз вече познавам много хора (жени!), пристрастени към пластичната хирургия и козметологията...
:2005:

innna 10th February 2007 14:40

fitmaniac, до колкото мога да съдя по аватара ти мисля че е време да се откажеш от корекциите....изглеждаш доста добре и хирургията може да стане опасна за теб ако продължиш!
Лично аз с нетърпение чакам 1-2 години да минат за да си сложа силикон-още съм на 17 и мися да изчакам....предполагм обаче че с това ще приключа! Единственото нещо което съм си правила до сега е махане на 2 бенки....след това ми се прииска да махна още но се замислих че вече нямам други големи бенки :lol: и така се отказах! Насочвам всичките промени които планирам единсвено към косата! Само това променям и така нямам проблеми! съветвам те и ти така да направиш! Въпреки че и косата ти е страхотна! :wink:

DeSIKOS 10th February 2007 16:27

Фитманиак, мисля, че това прилича на избиване на комплекси, сама казваш, че си свалила 14 кл. от което съдя, че си била едно пухкаво и недотам карсиво пате, което после става прекрасен лебед! За съжаление спомените от миналото не се забравят и винаги ни настигат в един момент на несигурност! Престани да търсиш отговор на въпроса, красива ли съм :?: Ама, достатъчно красива ли съм :?: И т.н. знай, че от всяка красива жена винаги една по-красива и в крайна сметка красотата е и вътрешно усещане, ако се харесваш ти ще те харесват и другите, затова много пъти побеждава не истински красивия, а чаровния :lol: :lol:

bimbi 10th February 2007 18:35

Цитирай:

Първоначално написано от DeSIKOS
...едно пухкаво и недотам красиво пате...

пухкавите не са красиви? :cry: 8)

innna 10th February 2007 19:00

Цитирай:

Първоначално написано от DeSIKOS
Фитманиак, мисля, че това прилича на избиване на комплекси, сама казваш, че си свалила 14 кл. от което съдя, че си била едно пухкаво и недотам карсиво пате, което после става прекрасен лебед! За съжаление спомените от миналото не се забравят и винаги ни настигат в един момент на несигурност! Престани да търсиш отговор на въпроса, красива ли съм :?: Ама, достатъчно красива ли съм :?: И т.н. знай, че от всяка красива жена винаги една по-красива и в крайна сметка красотата е и вътрешно усещане, ако се харесваш ти ще те харесват и другите, затова много пъти побеждава не истински красивия, а чаровния :lol: :lol:

мисля че тук става въпрос не за комплекси а за неправилна преценка!

DeSIKOS 10th February 2007 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
пухкавите не са красиви? :cry: 8)

Еее, не плачи де :lol: :lol: имено за това ставаше въпрос и в горния ми пост, въпреки, че ти не си манекенските мерки 80-60-80 или там каквито бяха, това не ти пречи да бъдеш пак една обаятелна и красива жена! Точно това имах предвид, че красотата на жената не се свежда само до размери на манекенка и да е класическото руса и висока, а има съвсем други измерения и който иска да се впише в шаблоните на установената от медиите красота, като загърби личния си и неутразим чар, всъщност само гуди. Еее че го написах, ама...Бимбе толкоз' писаниа само да изтрия сълзите от лицето ти бе мила.... :lol: :lol:

chervenokoska_2 10th February 2007 19:58

Бимби, ти си страшно готина и чаровна. Поне от това, което видях. Аз самата не съм слаба, а имам тук там по нещо в повече, но и така се чувствам прекрасно в кожата си. Това е по-важно - как се чувстваш ти. :girl_kiss2:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.