Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Оплачи се нещо... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7269)

ZANDALEE 14th November 2008 17:58

Цитирай:

Първоначално написано от ледено_sЪrце
Умирам от болки в главата и гърлото... :cry:

Изяш голямо количество чесън пасиран на майонеза с белтък.не се шегувам ,много помага аз не го ям защото нямам оплаквания

чичо 15th November 2008 00:02

Цитирай:

Първоначално написано от ZANDALEE
Цитирай:

Първоначално написано от ледено_sЪrце
Умирам от болки в главата и гърлото... :cry:

Изяш голямо количество чесън пасиран на майонеза с белтък.не се шегувам ,много помага аз не го ям защото нямам оплаквания

Или тичай до най-близките дюнери и им кажи да ти подадат паницата със соса.... :2038:

Monique 15th November 2008 03:47

Вчера бях на Тимо Маас в Ялта и беше адски тъпо :(
Имах много по-високи очаквания.........
:girl_cry2:

ледено_sЪrце 15th November 2008 13:14

За пръв път от много време реших да се подстрижа не при моята фризьорка...а при сестра й,защото майка също се подстрига при нея миналата седмица и я направи страхотно. Но при мен резултатът е далеч от страхотен...голяма грешка направих. Принципно не е много зле момичето,разбира си от професията ,но не успя да ми направи хубаво косата,както моята си фризьорка и най-вече не ми стои добре,когато я изправя,защото не я направи добре с филажа,бръснача изобщо не го използва...Абе,чудя се сега какво да права,защото нямам много дължина за взимане вече,за да се подстрижа наново,а и ми се иска да ме подстриже моята фризьорка ,а ще е малко гадно така да ме гледа сестра й... :roll: :cry:

rokoko 15th November 2008 13:31

Спомням си че преди месец едно момче от компанията ни
взе диплома за фризьор,
кой знае защо ми остави бретона дълъг, той ми бодеше очите, явно държеше да се превръщам бавно и сигурно в емонце, :girl_haha:
и макар да ме подстрига хубаво аз се чудя поваче да стъпя ли там
ся че не ми взима пари да ме подстриже не ми взе

та в твоя случай сладурано
нямам идея какво да сториш
освен
да се филираш сама , и може да се обречеш
на орезилване
аз например си остригах с бръснача сама бретончето
и за да не види той кво съм сторила , го слях с косата си
:1252: НЕ правете това у дома
оставете опасността на нас!!!!!! :lachen:

жоро66 15th November 2008 14:07

Голямо важно! Коса е - ще порасне пак. И мен ме офъкаха скоро малко повече от колкото исках, ама голяма работа. Ледено, не унивай толкова. :wink:

ледено_sЪrце 15th November 2008 14:11

Прав си, ще я почакам да порастне и ще си отида вече при моята ,поне да съм спокойна и сигурна,че добре ще ме направи.

rokoko 15th November 2008 17:06

еми
итака може
не вярвам да е толкова зле
аз тъкмо се прибрах от фризьор, не ми хареса
нещо
прическата , затова си купих две фибички за бретона и сега съм най-щастлива на света
опа това беше за тема за оплакване или за похвалване

Allure_ 15th November 2008 20:15

Оплаквам се,че въобще не съм в час,направо не знам какво ми става :girl_hysteric: Вчера се замислих като ме попитаха на колко съм години. :2014: Няколко дена преди това пък се качих по погрешка в колата на непознат мъж. :shock: Имах среща вечерта на спирката.Спира колата,качвам се.Чакам го да тръгне.Не тръгва.Поглеждам и с ужас установявам,че това не е той.Сигурно една минута седяхме и се гледахме така :shock: без да пророним и дума.Докато вратата не се отвори от озадачената му приятелка предполагам,а аз можах да измънкам само едно смутено "съжалявам много,обърках се" :oops: Надявам се да не съм предизвикала семеен скандал. :roll:

Lilith 15th November 2008 20:31

Алюр, нямаш представа как ме разсмя


:yako: :yako: :yako: :lol: :lol: :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.