Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Оплачи се нещо... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7269)

Babri 21st November 2008 18:04

Цитирай:

Първоначално написано от Reason
strangenick2, мръсницо! :lol:

Бабри...мъжа ти за кво е?Я да се стяга и да почва да те мачка!

Reason,не искам да ме мачка,че ще ме боли още повече :wink:

Ани, :girl_kiss2:

Пипилота 21st November 2008 19:08

Няма бе Бабри, ти ще си вземеш горещ отпускащ душ, ще се намажеш с лосион, той ще вземе някакво масло и леко ще хлъзга длани и ще те потупва с пръстчета за да те доотпусне :D Не ми звучи болезнено.

pifco 21st November 2008 19:14

Цитирай:

Първоначално написано от Пипилота
Няма бе Бабри, ти ще си вземеш горещ отпускащ душ, ще се намажеш с лосион, той ще вземе някакво масло и леко ще хлъзга длани и ще те потупва с пръстчета за да те доотпусне :D Не ми звучи болезнено.

ела да го направя това върху теб :D

Babri 21st November 2008 19:20

Цитирай:

Първоначално написано от Пипилота
Няма бе Бабри, ти ще си вземеш горещ отпускащ душ, ще се намажеш с лосион, той ще вземе някакво масло и леко ще хлъзга длани и ще те потупва с пръстчета за да те доотпусне :D Не ми звучи болезнено.

Мммм,добре звучи,Пипилотка,май ще пробвам :P

ледено_sЪrце 22nd November 2008 11:57

Толкова обичам пастет...а вчера ми разкриха рецептата за приготвянето му...и се оказа,че освен нокти,четина,човки и прочие слагали и настърган картон на прах. :shock:

Пипилота 22nd November 2008 12:07

Как четина бе момиче, тва е несмилаемо :shock: Ами нокти? :roll: Айде за картона м ие ясно, те ив кренвиршите го блъскат.

ледено_sЪrце 22nd November 2008 12:12

Да,дори майка ми разказа,че преди време е намирала четинка....а ноктите си ги смилат и..така. :roll:

bimbi 22nd November 2008 12:15

че то четина къде няма, аз и в саламите съм намирала :lol:

Mirami 22nd November 2008 12:24

Цитирай:

Първоначално написано от ледено_sЪrце
Да,дори майка ми разказа,че преди време е намирала четинка....а ноктите си ги смилат и..така. :roll:

Не вярвам тези неща да са част от рецептата. Принципно големи легенди се носят за кремвиршите и пастета, но лично познавам директора на един завод и няма нищо верно в тези приказки.
Възможно е, разбира се, да попадне нещо нежелано в сместа, но това са редки случаи. Иначе съществуват комисии за контрол и никой производител не би си позволил да го хванат в подобни издънки, така че е излючено в "рецептата" да има несмилаеми или опасни за здравето неща. За картона не знам какво да кажа, спомням си, че преди 20 години се говореше, че слагат тоалетна хартия в кремвиршите, но това съм го чувала от баба ми, която го чула от друга баба, чийто девер на зълва й го бил чул от 4-тия братовчед на снаха си. Все си мисля, че би се усетила хартията между зъбите :wink: Да не говорим, че досега никой не е видял някой Тир да стоварва картони на плаца пред завода за кремвирши.

jolifille 22nd November 2008 12:42

Искам да се оплача от студа,зимата и снега,уффф кога ще дойде лято...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.