Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Лазерна епилация на общи бикини- споделете.. (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3615)

Arielle 13th March 2007 14:41

Лазерна епилация на общи бикини- споделете..
 
Някой подлагал ли се е на обезкосмяване на цялата интимна област? Споделете колко прцедури сте минали и какъв е ефектът!Според джоба ми смятам да се доверя на Пикасо, но чувам различни мнения относно броя на процедури,нужни за дълготраен ефект!
Какво ще кажете вие?

bimbi 13th March 2007 14:52

аз вече минах три процедури, разредиха се доста.

Arielle 13th March 2007 21:30

добре де а дали ще изчезнат за по-дълъг период?

bimbi 13th March 2007 22:00

доколкото знам е индивидуално. на някой могат да изчезнат почти на 100%, на друг доста по-малко...гаранция няма

Arielle 13th March 2007 22:19

а чувала съм,че в салон ПИКАСО в зона Б-5 те преценяват и те насочват колко процедури са нужни,дали е така??

Celine 14th March 2007 08:48

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
аз вече минах три процедури, разредиха се доста.

bimbi ти не правеше ли фотоепилация ?

Аз си правя фотоепилация, минала съм курс от 10 процедури мишници, около 80% ми е ефекта, но имай в предвид че съм светла с много светли косми, те не се повлияват така добре както тъмни на светла кожа примерно.

Но Фотоепилацията и Лазерната са 2 различни метода.

BLOOM 5th April 2007 11:40

Момичета, искам да Ви попитам дали при повторните процедури са ви правилри отстъпка в цената, ако сте ги правили в един и същ салон разбира се.

bimbi 5th April 2007 12:09

Цитирай:

Първоначално написано от Celine
bimbi ти не правеше ли фотоепилация ?

ми в салона, в който ходя, пише лазерна фотоепилация :roll: върви разбери :roll:

Celine 5th April 2007 15:23

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
ми в салона, в който ходя, пише лазерна фотоепилация :roll: върви разбери :roll:

:roll: , много странно - и аз ходих на 1 процедура там, но сляпата не видях въобще какво пише

Цитирай:

Първоначално написано от BLOOM
да Ви попитам дали при повторните процедури са ви правилри отстъпка в цената, ако сте ги правили в един и същ салон разбира се.

въпроса ти ми се вижда странен - Прави се курс от 5-10 процедури , зависещ от резулата при определения човек, затова всяка се плаща на момента. То с 1 път почти нищо не става - ясно е че трябва да повториш, потретиш ....... за какво да ти правят отстъпка. По тази логика и фризьорката и масажистката ми трябва отдавна да са ми направили такава.

diapan 5th April 2007 16:56

Цитирай:

Първоначално написано от Arielle
а чувала съм,че в салон ПИКАСО в зона Б-5 те преценяват и те насочват колко процедури са нужни,дали е така??

Мдам, насочват те... за 3-4 процедири :wink: , но те винаги се оказват повече (особено ако търсиш траен ефект), целта е да те зарибят. Аз ходя от 2 години в Пикасо с/у Народния театър, направила съм общо 8 процедури и тази пролет пак ще ходя.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.