Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Oргазмът-не мога да го достигна (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12036)

biliana80 24th May 2011 21:35

Oргазмът-не мога да го достигна
 
От много дълго време ми се налага да симулирам оргазъм....ужасно е да го правя непрекъснато,а да не изпитвам никакво удоволствие.Не мисля,че причината е в партньорите ми.Опитвала съм с различни,но все едно и също.Помогнете ми със съвет.Между другото оргазъм получавам само при мастурбация:((Какво мислите по въпроса?

Armand 24th May 2011 21:36

родена си за древен рим,
първия едномилионен град,
мястото където се е смятало, че секса е за престиж, а маструбирането - за удоволствие :)

ЛИСКУ 24th May 2011 21:39

Пробвай Кегеловите упражнения и ги прави редовно. После по време на секс пробвай пак така да сививаш и отпускаш и ..трябва да стане в един момент.:mrgreen:

Oompa Loompa 24th May 2011 21:44

А как си при орален секс ? ;)

Armand 24th May 2011 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 740854)
Пробвай Кегеловите упражнения и ги прави редовно. После по време на секс пробвай пак така да сививаш и отпускаш и ..трябва да стане в един момент.:mrgreen:

са лъке

понеже тия упражнения не ги знам кви са

проверих в гуглето

и пише, че е за раждане...
таа.... ква е играта, къде са допирните точки :)

Шоки 24th May 2011 21:48

Ми аз изпитах за първи път оргазъм точно при мастурбация. Но точно, чрез нея разбрах кое и как ми харесва. Сега мога да си достигна оргазъм почти винаги, не чакам мъжа сам да ми го достави, просто по време на секс сама си заемам позата която ми доставя оргазма или в другите пози си помагам с ръчичка. И, също така, си казвам на мъжа как да пипне, за да стигна края.

biliana80 24th May 2011 21:49

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 740857)
А как си при орален секс ? ;)

Когато аз го практикувам на мъжа,възбудата ми е много силна,но когато мен ме стимулират или при проникване-не се получава и това е от отдавана,все си мислех,че проблемът ще се реши,но....нищо.

ЛИСКУ 24th May 2011 21:50

Хич не е за раждане. И друг път съм писала по въпроса. :grin:
То е за кондиция, която улеснява механиката на женския оргазъм.
Само с лежане и клатене трудно става.:mrgreen:

biliana80 24th May 2011 21:51

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 740864)
Хич не е за раждане. И друг път съм писала по въпроса. :grin:
То е за кондиция, която улеснява механиката на женския оргазъм.
Само с лежане и клатене трудно става.:mrgreen:

Би ли обяснила малко по-подробно,ще съм ти благодарна.

ЛИСКУ 24th May 2011 21:53

Но е вярно, че всяка си има своята поза. Малко са жените, които при всички пози могат. Трябва да се допитаме до Марисбела. :grin:
Аз при мастурбация не мога..освен ако не е с банан или друго помощно средство. Тези лигочи с ръчички не ме устройват.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.