Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Корекция на уши (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1100)

Amelie 3rd April 2006 15:50

Ами да, определено съм решила. При мен нещата седят така - искам и липосукция и отопластика. Перфектният вариант е успоредно да ги направя, че като седя вкъши, да е поне за двете неща. Дори д-р Н. Георгиев ми каза, че след като ще е под шапката на една операция, то цената за ушите ще е 250 евро.

Та когато ходих на консултация, действително операцията на ушите изглеждаше като нещо съвсем рутинно (на фона на липоскулптурата).

Мисля, че си струва, защото интервенцията засяга външното ухо и изобщо не стига до вътре. Дори съжалявам, че съм чакала досега. Повечето отопластики се правят на детска възраст с пълна упойка. Проблемът ми е че не знам какво да попитам на консултацията, защото реално не знам нищо за рази операция. Ако има нещо, което те интересеува, ще питам и после споделя:)

Jo 3rd April 2006 15:56

Много благодаря за бързия отговор :) Явно и ти си ентусиаст като мен. Аз също ще продължа да се интересувам, а и е крайно време да почна със събирането на пари. И аз можеше да я направя тая операция по-рано.
Няма ли някой опериран, който да сподели?

Enchanter 1st May 2006 19:05

Здравейте, интерресува ме някой дали...
 
Интересувам се някой дали на скоро е минал през тази интервенция и да ми опише каква е била при него. Аз лично имам опит с такива операции - аз самият претърпях една такава ( но за жалост неуспешна ) преди 2 години. Ако се интересувате от възмойжните усложнения и физическото усещане след това, с удоволствие бих споделил какво горе долу представлява. Аз лично също мисля да се подложа пак на такава операция, но на есен и сега търся правилното място и правилния специялист. В профила ми е посочен email и ICQ. С удоволствие ше отговоря на всеки и ще съм благодарен да разбера за надеждно място, където мога да се подложа на манипулацията.

Aset 1st May 2006 20:21

Enchanter,
Аз, а и предполагам още много форумски колеги се интересуваме от тази операция, при това от първа ръка - от пациент.
Така че когато имаш време, моля те - пиши и за рискове и усложнения, и за това как протече при теб, и за това защо беше неуспешна.
Благодаря!

Jo 1st May 2006 21:18

Здравейте, много се радвам, че отново почна да се пише по болната за мен тема. Радвам се, че и Асет се включи, защото следя форума от доста време и знам, че тя е една от най-заинтересованите и най-знаещите по темите, свързани с пластичните операции, надявам се скоро да има още повече яснота по този проблем. Май доста хора наистина се интересуват от тази интервенция

Amelie 1st May 2006 21:24

Аз вече си ги коригирах (преди 10 дена ми беше операцията). Утре махаме конците. Ще разкажа повече, като се прибера, за да поразпитам доктора дали това е била целта. :lol:

Amelie 1st May 2006 21:33

Цитирай:

Аз лично имам опит с такива операции - аз самият претърпях една такава ( но за жалост неуспешна ) преди 2 години.
При кого се оперира и какво означава да е неуспешна? Моля те за потробности.

Jo 1st May 2006 21:40

Амели, честито, най-после някой да се престраши, мене още не ме е пуснало шубето. Преди няколко години ми правиха друга операция, маха ми тумор с местна упойка и май още ме държи от тогава, а си представям какво е да ти правят нещо на главата....

Amelie 2nd May 2006 18:32

Цитирай:

маха ми тумор с местна упойка и май още ме държи от тогава, а си представям какво е да ти правят нещо на главата....
Видът на двете операции е съвсем различен, не могат и да се сравняват.

Току-що ми махнаха конците и съм много доволна.

Нито боли, дори приятно да гледаш как си променяш вида. Дори лентата, която носих, си беше по мое желание (от страх да не си дръпна ушето), защото трябва да се внимава.

Ако имаш конкретни въпроси (не се притеснявай, ако ти се струват маловажни, необосновани), ме питай :)

Ако можеш веднага да отделиш 800 лв, не се колебай и си запиши дата за операция :) Това е моят съвет, за да си :lol: :lol: :lol:

trini_ti 2nd October 2006 17:18

Аз съм нова тук и точно от операция на ушички се интересувам но ме притеснява факта че някои от вас казаха че не винаги е успешма, имам късмета да не се притеснявам от сумата но кажете от кои сте доволни чувам добри неща за Н.Георгиев но, искам да съм сигорна. А колко точно се носи лентата?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.