Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Корекция на уши (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1100)

mariana1204 3rd April 2009 10:30

Други интервенции
 
Здравей !
Аз съм все още нова тук и прочетох почти всичко по темата.Дано не те притеснявам . но тъй като ти си съвсем скоро опериран бих желала да те питам някой неща.Аз също искам да се оперирам при Атанасов но така и не успях да се свържа на тел. който намерих.Ако можеш да ми кажеш къде точно мога да го намеря?Много ме и интерисува цената тъй като навсякъде е различна.И всички други подробности.Колко време ща носиш лентата и др.Надявам се да ми пишеш и всичко при теб да е наред и да си доволен от операцията.

clickhere 3rd April 2009 10:43

Имаш л.с :wink:

Emsito 26th April 2009 20:27

Re: Други интервенции
 
Цитирай:

Първоначално написано от mariana1204
Здравей !
Аз съм все още нова тук и прочетох почти всичко по темата.Дано не те притеснявам . но тъй като ти си съвсем скоро опериран бих желала да те питам някой неща.Аз също искам да се оперирам при Атанасов но така и не успях да се свържа на тел. който намерих.Ако можеш да ми кажеш къде точно мога да го намеря?Много ме и интерисува цената тъй като навсякъде е различна.И всички други подробности.Колко време ща носиш лентата и др.Надявам се да ми пишеш и всичко при теб да е наред и да си доволен от операцията.

и за мен малко инфо ако моля :?

благодаря предварително

Emsito 26th April 2009 20:30

Re: Други интервенции
 
Цитирай:

Първоначално написано от Emsito
Цитирай:

Първоначално написано от mariana1204
Здравей !
Аз съм все още нова тук и прочетох почти всичко по темата.Дано не те притеснявам . но тъй като ти си съвсем скоро опериран бих желала да те питам някой неща.Аз също искам да се оперирам при Атанасов но така и не успях да се свържа на тел. който намерих.Ако можеш да ми кажеш къде точно мога да го намеря?Много ме и интерисува цената тъй като навсякъде е различна.И всички други подробности.Колко време ща носиш лентата и др.Надявам се да ми пишеш и всичко при теб да е наред и да си доволен от операцията.

и за мен малко инфо ако моля :?

благодаря предварително


ако може* :oops:

Celtic dream 27th April 2009 18:29

Здравейте :) аз съм на 3ти ден (4ти, ако броим деня на операцията). Днес ми свалиха превръзките и отпред ушите ми изглеждат добре, прилепени са, не са плътно залепени, но не стърчат. Но отстрани - аз се уплаших :cry: ушните ми миди са доста изкривени и със странна форма, даже едното ми уше изглежда продълговато, а двете ми ушета имат по една странна извивка долу към меката част, близо до разрезите. :cry: :cry: Кажете ми, че като си нося лентата и като спаднат отоците, това ще се оправи. Не искам да ходя с обезобразени уши :cry: имах красиви ушички, само стърчаха, не съм искала да им се променя формата, а то това стана :cry:

JohnTerry 27th April 2009 20:30

Celtic dream при кого си прави операцията ?

Celtic dream 27th April 2009 20:41

Какво значение има? Той обясни, че методът е изпиляване на хрущяла и сгъване на ухото. Искам само да разбера дали с времето отоците спадат и дали ушите приемат по-естествена форма, защото така, както изглеждат в момента, са странни

clickhere 28th April 2009 20:21

Ще се оправят споко и мойте бяха така.

Celtic_dream1 28th April 2009 20:55

Супер, нямам търпение :1211:

Celtic_dream1 29th April 2009 19:08

Да но едното ми ушенце има хубава форма а не е толкова прилепнало, а другото е съвсем прилепнало, но е като обърнато наопаки :( аз от време на време сънувам как като махна лентата за известно време, те ще се върнат :(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.