Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранене при тренировки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   NESTLE Fitnes (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6429)

desislavay 4th May 2008 17:36

NESTLE Fitnes
 
искам да попитам дали според вас нестле фитнес е наистина толкова полезен и подходящ за закуска примерно? бях гледала един репортаж където даваха че по голямата част от зърнените закуски на пазара са всъшност много вредни и вскичко което пише на опаковките им е лъжа...

rokoko 4th May 2008 17:44

Много неща се казват в медиите. Аз си го хапвах за закуска преди, но ми взеха някакъв корнфлейкс, който май не е толкова добър - сякаш са изпуснали захарта в него. Аз мисля че не е вреден все пак от време на време сменяй с друг вид закуска.









Всичко, което е в умерено количество е полезно :1246:

aniK 5th May 2008 08:34

По принцип е въглехидратна закуска: ако искаш бърза и краткотрайна сила и енергия-яж го, ако искаш да отслабваш-не бих го яла.

Liana 9th May 2008 08:44

Има подобна тема. Това е по-добре само от мазна баница или от 2 толумби с боза, иначе има много по-полезни и пълноценни храни. Nestle Fitness има много захари и подобрители, единственият плюс са му фибрите, но и те не са много.

desislavay 9th May 2008 21:57

:? еми тогава кажете някоя марка полезно мюсли :2045: просто не мога да се откажа от него, в 80% от случаите ям мюсли за закуска

Dilyana 9th May 2008 22:35

ами много е просто смесваш си овесени ядки с ядки по желание и сушени или пресни плодове според сезона. аз лично от вечерта си накисвам 3 с.л. овесени ядки, а на сутринта добавям 1 с.л.ядки, 1 настаргана ябълка, 1 ч.л мед и си разреждам с мляко. ох, а като излязат ягодите по голяма вкусотия няма. Дано да съм ти полезна само внимавай плодовете ако са сушени да не са от захаросаните.

joryvk 15th April 2009 12:57

Аз лично МНОГО харесвам мюслито на нестле, но съм съгласна, че точно за отслабване може би не е подходящо. Една моя позната доста качи от него, но го плющеше нон-стоп... Аз лично хапвам или корни или мюсли преди тренировка - калорично, но компактно, дава ми енергия за спорт. Но ако не спортувам гледам да не ям мюсли...

punchin 25th April 2009 00:12

И според мен мюслито не е подходящо ако не се тренира,особенно Nestle fitnes. Бях си взела но ми се струва че има мн захар ... за мен най-добрият варянт за закуска са 2 филиики пълнозърнест хляб и чаша мляко, може и плод. Но зависи от това кой какъв апетит има сутрин и от това какво ще прави след закуска ест. :)

punk_girl 23rd June 2009 14:32

Не става за отслабване опредалено не и това не Nestle аз си взимам едно друго само сега му забравих името много е хубаво с вкус на ябълка и канела и съдържанието на етикета е много по добро от това на Нестле.

KENT 23rd June 2009 14:53

Не виждам защо корнфлейксът/мюслито да не са добър вариант за закуска :shock:
Аз лично смятам,че закуската трябва да е най-силното ядене за деня и намалявам приема на въглехидрати с течения на деня,като съответно най-много въглехидрати ям на закуска. :D Признавам,че в моя случай става въпрос за чести и по-силови тренировки,затова мога и да си позволя повече храна. Но дори да говорим за период на отслабване,не виждам какво страшно има в 50гр. корнфлейкс на Nestle или в доста вкусното,според мен,мюсли(много харесвам едно на фирма K


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.