Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

neli4ka 22nd January 2007 05:27

Аз мойто мляко мисля да го резредя много,защото е 10 процента(процентите не знам къде са ми на клавиатурата),за което много съжалявам.Друго си е,когато не правиш режима сам.Сега имам много стимул да сваля свинските кила,които качих тук благодарение на алкохола.След една-две седмици ще ме оперират от 3 кисти на далака и в същото време искам да си сложа тая ампула,от която ти се повръща,щом поемеш даже и една бира.Може би,ако си бях в БГ нямаше да се пропия,но тука е много различно.
П.П.Аз се пропих,понеже,когато дойдох не знаех езици.

neli4ka 22nd January 2007 05:30

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Неличкеееее,много кисело мляко тук, много нещо :girl_hysteric: ще се вкисна направо, добре, че го обичам, айде от утре и аз ще се пробвам :1246:

Радвам се,че си с нас. :2003:

neli4ka 22nd January 2007 05:34

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Разбира се,че можеж.То пише така-кис.мляко+плод или зеленчук.Като станеш си го изпий.И аз ще съм на тараторче. :2038:

Да, но пише, че трябва де е един и същ за целият ден, този плод или зеленчук.
Абе аз ще си пия в 07:00ч. фреша, водя детето на у-ще и отивам да тренирам и в 10:00 като се върна, ще започвам с таратора... :wink:

Същото е.Пии си фреша сутрин и гледай да ядеш същия плод през този ден.

jedira 22nd January 2007 08:00

И аз се включвам,че след празниците вече не знам какво правя :oops:,до средата на месеца не бях чак толкова зле,обаче някакси това ме успокои и стана страшно,а и изкарах някакъв много гаден грип,от който после нямах никакви сили в залата и наблегнах на въглехидратите,е сега имам сили :lol: Само да ви питам,може ли кафе без захар 8)
Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Да, но пише, че трябва де е един и същ за целият ден, този плод или зеленчук.
:wink:

Не видях къде пише,не може ли различно на всяко хранене :?

леля мичИ 22nd January 2007 09:29

Пише, че трябва да е един и същ през целият ден плода или зеленчука. Аз ще го спазвам, даже вече си направих една голяма купа таратор.... :wink:

jedira 22nd January 2007 10:06

ОК,мерси:girl_in_love: Аз понеже чакам отговор :girl_haha: ядох в 8ч само няколко лъжици кисело мляко,сега и аз ще забъркам таратора :wink:

apoklistika 22nd January 2007 10:30

Уф аз днес май няма да я почна диетата :girl_cry2: Цяла нощ повръщам и съм с температура, докато се оправя ще я карам май на супа, че по ми пасва.Но ще ви следя от близо развитието :1246:

леля мичИ 22nd January 2007 10:43

Ааааааа, искаш ние да сме опитните зайчета, а ? :twisted: :girl_haha:
Шегичка ! Много ясно, че ще си гледаш здравето, пожелавам ти бързо да се оправиш.... :girl_in_love:

jedira 22nd January 2007 10:43

Аpoklistika,миличка,много съжалявам,че си болна,то от днес обявиха грипна ваканция в София,а мойто детенце си е в къщи,че го боли коремче от сутринта,дано само не ми се разболее,че ми омръзна вече :girl_cry2:

apoklistika 22nd January 2007 10:45

Мерси милички :girl_kiss2:
Мъжа ми ще ми готви супа, така че все пак не се знае,може и да почна диетата, зависи каква ще е супата :twisted:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.