Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Кавитация (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12064)

diadora 6th July 2011 09:12

Мауз , разпитах - казаха ми следното -
Кавитацията действа чрез ултразвук на дълбочина 1,5 см върху мастната тъкан , като не вреди на по-плътните тъкани ( нерви и др.) . Разбива обввката на мастните клетки и те чрез кръвта стигат до черния дроб и чрез лимфната система също се разнасят .
Ако правиш процедурите начесто и повече бройки , трябва изследване на черния дроб(холестерол ) .
Това не е информация от лекар , може да не е точна .
Освен това искат изследване за съсирването на кръвта преди да се започне серия от процедури .Не трябва да имаш имунни заболявания или заб . на кожата .
Това , което пиша не трябва да те тревожи , тук за всяко нещо искат изследвания . Просто имай предвид .

мауз 6th July 2011 16:13

Горе долу и на мен така ми казаха още в началото.
Само ме попитаха дали имам изкуствени импланти, пирони, байпас.
Изобщо не ми хрума идеята на lily.ana. Страхотна си!

Към нея аз почти всяка вечер си правя масажи с оня масажор от Топ-шоп. Излезе добра работа. Едната вечер с вълнообразната приставка на сухо, на следващата с антицелулитен гел и приставката с топчетата. Не мия гела след това, оставям го да ми топли.
Май писах за това, сори.

мауз 8th July 2011 17:46

Бях обещала да проверя и споделя.
Днес попитах в студиото в Лозенец - работят /тази, на която съм аз/ на 1 MHz, но дали е много или малко не мога да преценя.
Може би някоя от вас ще знае как да попита Гугълчо за отговор.

Мария Василева 8th July 2011 19:14

Цитирай:

Първоначално написано от мауз (Публикация 747204)
Изобщо не ми хрума идеята на lily.ana. Страхотна си!

Наистина, всяко инфо е добре дошло! :bravo:

lily.ana 8th July 2011 19:45

1 MHz при всички случаи е по-добре от 60-70 KHz. А що се отнася до гугъл не съм сигурна с нашите скромни познания дали ще можем да отсеем вярната от подвеждащата информация :1231:

мауз 8th July 2011 21:15

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 747465)
1 MHz при всички случаи е по-добре от 60-70 KHz. А що се отнася до гугъл не съм сигурна с нашите скромни познания дали ще можем да отсеем вярната от подвеждащата информация :1231:

Дано си права!
Трябваше да повдигната темата преди да започна, но за сега нямам повод за оплакване.
Като общо съм доволна от центъра. Личи си, че работят компетентни момичета. Съвестно работят.
Проблем /за мен/ - скъпо е :shock:

lily.ana 8th July 2011 22:20

Скъпа е процедурата, да. Като се има предвид, че организма ще се опита бързо бързо да попълни "липсите", след като приключат процедурите. Хубаво е да опиташ да спазваш добър режим на хранене и повече движение, за да запазиш постигнатите резултати.

мауз 9th July 2011 11:33

О, да!
Аз съм си на хранителен режим. И ще продължавам.
Просто след многото свалени килограми остана тумбака, които не пожела да се повлияе повече. Там където свалих остана гънка. Не мога с коремни преси заради повредените ми гръбначни прешлени - та за това ...
Правя всичко възможно да се стегна, въпреки че при мен вече няма кой да ме гледа - правя го за себе си. :1228:

lily.ana 9th July 2011 13:17

Най-добре е като го правиш за себе си. Пожелавам ти да останеш много доволна от постигнатите резултати! :1231:

мауз 9th July 2011 14:02

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 747549)
Най-добре е като го правиш за себе си. Пожелавам ти да останеш много доволна от постигнатите резултати! :1231:

Благодаря! :2008:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.