Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Остават ми петна от пъпки... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3849)

4efoo0 6th April 2007 10:46

Остават ми петна от пъпки...
 
Значи имам пъпки, но по - лошото е че след тях остават петна, които вече месеци наред не се махат, или по - точно много, много трудно. Използвам вечер на Elea - Derma Clare лусиона и кремчето, но искам нeщо специално за пъпките и най - вече за петната. Четох доста неща от форума, но реших да попитам за нещо наистина ефикасно, а и да попитам това, което ще ми препоръчате има ли значение на каква кожа ще се нанася, откъде да си го взема и т.н.

Хайде давайте съвети, предватително благодаря :wink:

Nimfea 6th April 2007 12:26

Много зависи от петънцата. Има такива, при които отдолу си седи пъпка, само че не е релефна. При тях като натиснеш леко, боли. Другите петънца, които не болят се махат с пилинг и с дермоабразио.

4efoo0 6th April 2007 14:34

За втория тим става въпрос, мисля :oops:

lqlqlqlq 6th April 2007 15:41

В една друга тема бях писала, че като ми остане белегче от пъпка се мажа с ACHROMIN и ми минава. Това е избелващ крем продава се по аптеките около 2 лв

estrella 6th April 2007 20:21

Какво правиш с пъпчиците? Ако ги стискаш или терориш по някакъв начин, може кожата ти да реагира. Или пък лекарството, с което ги мажеш, да е прекалено силно...
И аз имам няколко петънца, но мисля, че с времето ще минат...

Beautiful_ 6th April 2007 21:42

кремче Pally много действа, от магазин за козметика. доста е евтинко - под 5лв

4efoo0 7th April 2007 12:33

Ами не, мисля че не ги стискам, просто остават петънца от тях :(

Beautiful_, кремчето Pally ползвала ли си го. Горе - долу за колко време дава ефект, по - скоро искам да действа, но и това е важно и дава ли някакви странични ефекти :?:

lqlqlqlq, направо ме изумяваш, дай малко инфо за това кремче, защото ми изглежда много нереално за 2 лева да дава такива ефекти, също да питам някакви странични ефекти и г-д за колко време действа :?

Някой друг ако има идеи да дава :wink:

Beautiful_ 8th April 2007 10:38

на мене ми действа колкото и да е странно. независимо че не е 100лв :) кремчето е за премахване на лунички, свръхпигментация или тъмни петна и всички видове акне от лицето. можеш да го използваш преди поставяне на грим. аз си слагам вечер преди да легна, едно беличко такова, трудно се размазва, но има ефект след няколко пъти. :) успех

lqlqlqlq 8th April 2007 11:32

Цитирай:

Първоначално написано от 4efoo0
lqlqlqlq, направо ме изумяваш, дай малко инфо за това кремче, защото ми изглежда много нереално за 2 лева да дава такива ефекти, също да питам някакви странични ефекти и г-д за колко време действа :?

Ами както написах по-горе, казва се ACHROMIN, на фирмата Ален Мак, 45 мл е. Има избелващо действие и UV защита. На мен лично ми помага след около месец употреба ( всяка вечер си мажа цялото лице ) и ми изчезнаха всякакви остатъци от пъпки ( белези) не че са били много 2-3 нй-много, но вече ги няма. Тубичката е с бяло и розово...отпред също пише: "Отстранява всякакъв вид хиперпигментации". А кремчето аз го ползвам повече от месец. Това е всичко :)

П.С. За странични ефекти мисля че няма, а и на тубичката нищо не пише.

Night Love 8th April 2007 11:54

Към автора на темата:
А фон-дьо-тен ползваш ли?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.