Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Debussy thermodermie (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3803)

Убавица 16th April 2007 13:35

ходих днес на първта процедура в Панацея. свали ми девойката 1,5 на единия баджак и 2 см на другия. /като имаш предвид че са колкото стандартна манекенска талия... :twisted: /
засега не мога да кажа нищо, освен че ще пробвам с прахосмукачката вкъщи. :lol:
За басейн и масажи нямам време, затва ми хареса тва дебюси, защото е кратко и като часове, и като дни. имаче басейнчето е хубава работа, ама за релакс.

Yana 16th April 2007 13:51

Момичета благодаря за инфото, сега имам тъпо питане: Като не се свалят кг а см какво точно се губи? Значи ли това че са течности и какъв е ефекта? като след антицелулитен масаж или нещо друго?

Блонди какво имат предвид под зона - цели крака + дупе+корем колко зони са?

Gin100nic тва е добра идея за басейна и масажите но какво имаш предвид - спортен басейн където правий дължини или може само да се плацикаш за релакс?А какви са масажите които правиш и къде? Да си призная не съм била на масаж от години а за Варна хабер нямам как стоят нещата, дайте малко информация кой studia са добри или масажистки на частно, изобщо каквото се сетите?

Много ясно си спомням че някъде във форума момичета споделяха за масажите след липо и колко време след липото се правят, какви, и другите процедури за премахване на синките но не можах да намеря темата че много станаха и по много страници, някои може ли набързо да каже какво се прави след липо и в каква последователност.

blondi 16th April 2007 14:54

Значи аз си направих на бедрата. Отвън и отвътре-2 зони. Като преброим и 1 дупе+ 1 корем до тук са 4, обаче нямам идея за долната част на краката. Ето прочети и ТУК

След липото ходих на процедури с ултразвук още след два дни. Прави се ултразвука и след това масажите. По този начин кожата по-лесно се залепва обратно, както знаеш възстановяването е много бавно. Направих 10 такива процедури.

Yana 16th April 2007 15:22

Блонди много ти благодаря, пропуснала съм че имaш и липо, ако ми дойде друго на ум да те питам ще ти постна.

Много интересно че този Debussy има не само скулптираш ефект ами и куп други неща повлиява, thanks за link-а.

Celine 16th April 2007 15:41

Цитирай:

Първоначално написано от Убавица
ходих днес на първта процедура в Панацея. свали ми девойката 1,5 на единия баджак и 2 см на другия..

чакай чакай в момента който излезе и вече имаше свалени 2 см от обиколката на бедрото ? :roll:

yolk 20th April 2007 11:45

И аз мисля да пробвам в края на месеца, струва ми се доста разумно човек да си даде парите за нещо такова, вместо по 25 лева за безсмислени ръчни масажи дето само ти правят синини.

polincheto 7th May 2007 11:38

Смятам и аз да отида да пробвам с тези процедури (във Варна), но ако може нека момичетата които са ги правили да споделят дали са си възвърнали свалените сантиметри после...и мазнини ли се свалят или е вода :oops: че съм си патила от такива вълшебни методи...незнам на мен ли не ми действат...например с LPG -то свалих по 1-2 см. от всяко бедро,което е нищо :(

Celine 7th May 2007 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от polincheto
...например с LPG -то свалих по 1-2 см. от всяко бедро,което е нищо :(

Струва ми се че LPGто не е за отслабване , то разбива целулита..

emisof 8th May 2007 09:01

Аз ходих вчера на първата процедура - минус 2 см от талията ми показа меренето преди и след :shock: Чак не мога да повярвам, аз съм доста слаба, откъде ги махнаха тия см., акъла не ми го побира.

Celine 8th May 2007 09:04

е не моа повярвам :roll: :roll: :roll: , от тебе да свали 2 см .....
това апаратче ще да е чудо ....


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.