Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 30th May 2013 09:35

Eли това което сте решили е супер готино двама души наведнъж много ще има да разправяте а и ще си имате подкрепа После ще е много готино като излизате двамата с опакованите носове из Истанбул

Elly Stefanov 30th May 2013 12:03

Да, на гаджето ми му е много интересно как ще е с двама нокаутирани в Турция :)

rimi 30th May 2013 16:46

Дилиана какво става с теб къде се изгуби как е носа харесва ли ти

diliana_mihaylov 31st May 2013 22:36

Здравей Рими,
тези дни нямах грам време да чета форума. Всичко при мен е ок. Има дни, в които много си харесвам носа и такива, в които ми се иска да беше станал по-малък. Но мисля, че още имам отоци. Върха се подува и спада постоянно. А от едната страна точно между костта на преградата и скулата, където се съединяват усещам като удебелена черта. Дано да не е калциране. На моменти прилича на изпъкнала веничка, но е по-твърдо. Има моменти, в които спада и съответно изпъква. На 10-ти съм на контролен преглед и дано всичко да е ок. Вие как сте нови нослета?

Нелка 31st May 2013 23:14

4Прикачено(и)
Диляна, ако е твърдо е калциране. Няма вени по носа. Надявам се само си го усещаш и не се вижда.

Аз пускам снимки на 1 месец , ясно се вижда моето калциране. Мисля, че ще е лесно за оправяне - леко пилване, надявам се по затворения метод. И аз ще го обсъдя с док на контролния. Мисля, че ако се пилне добре и се разкрие хубава извивчица, ще изглежда доста по-малък носа.
Освен това имам нещо като пъпчица на едната ноздра. Твърдо е и не боли, чудя се дали може да се коригира.
Но като цяло си го харесвам носа и съм доволна. :)

Pufpaf 31st May 2013 23:28

Недей моляте пускай повече така завъртяни настрани снимки, че взех да си въртя монитора, та за малко да го изпусна :lol_crazy:

В момента обаче не мога да кажа нищо, щото си глътнах езика :2005: , нямаш абсолютно никакви шансове да останеш стара мома, както беше споменала в една тема !

Просто зашеметяваща :dizzy:

Нелка 31st May 2013 23:38

Хахахах не знам защо ми се завъртат така снимките!! Явно само при мен го има този (д)ефект!

Пуф, благодаря ти, радвам се, че те радвам! :)
Само където старите моми нямат нищо общо с външния вид, ами с характера по-скоро.. ;)

rimi 1st June 2013 09:57

Нелка това което казваш че е калциране и аз го имам но според мен тази подутина е от хрущяла В началото имах страхотна извивка сега не стои така глатко извит

Nose 1st June 2013 11:54

Нелка,аз честно казано не знам къде да гледам за това калциране? По средата на носа ли е? Нищо не забелязвам,всичко ми изглежда ОК.

Иначе пъпчицата я виждам... дано да може да се коригира лесно,или още по-добре - да се резорбира по някакъв начин.

Диляна,пусни някакви снимки,ако е удобно разбира се!

linda_44 1st June 2013 12:47

Нели, и аз имам същото, както казваш стои като пъпчица от дясната страна. Има го от началото и още не се е махнало,а минаха 3м и повече, но мен това най-малко ме притеснява. Носа ти е страхотен според мен!

Нелка 1st June 2013 14:11

[QUOTE=Nose;788145]Нелка,аз честно казано не знам къде да гледам за това калциране? По средата на носа ли е? Нищо не забелязвам,всичко ми изглежда ОК.

По средата на носа се вижда, иначе аз го усещам още отгоре! Не е хрющял, сигурна съм. Калциране е, защото не го напипвах като махнах лонгетата. А бая се пипах.. Имах много хубава извивка. Появи се от нищото на 7-8 ден. И в профил стои като гърбичка, не мога да го оставя така. Познавам се много добре, имам маниакална природа... :2001:
Тъпото е, че никой и нищо не ми гарантира, че ако го пилнем, пак няма да изникне! И тогава направо..... :wall:
За "пъпчицата" - и тя ме дразни. Ама е на второ място по дразнене. :biggrin:

Като цяло съм хепи. Опредлено има подобрения в цялостния ми изглед. Но ние сме си луди жаби тук, нормално е да зацикляме в детайли.. ;)

Рими, ти набарваш ли бабунка? Защото калцирането си е бабунка с неправилна форма.

rimi 1st June 2013 14:29

Нелка апсолютно същото като твойто е точно по средата на носа Заради това нещо, отгоре носа ми изглежда че има вдлъбнатина направо не знам какво ще правим това ме вбесява. Ти кога ще ходиш на контролен защото моя мина и с тъпата си глава изобщо не попитах за това по някой път направо не мога да се понасям. Каквото и да ти кажат ще важи и за мен. Направо не мага да разбера как е можал да ми направи върха на носа толкова добре а да се изложи на по лесното.И все пак мисля че това са страничните хрущяли които се намират точно под коста Нали знаеш че хрущялите са като пружина докато се били притиснати с лепенките отгоре са били прибрани в момента в който няма натиск те изкачат.

Нелка 1st June 2013 14:42

Рими, моята бабунка почва от почти между очите. Но става видима по-надолу. Аз дори визуално не мога да си представя от къде почва хрющяла, от толкова високо ли?

Ще го питам Дилбер. Но мен ме притеснява, че още като се събудих от упойка ми каза, че това е КРАЙ! ПОСЛЕДНА ОПЕРАЦИЯ! да не съм си помисляла за още...

Но ще приложа нежен рекет... :1252::2007::girl_flirt:

rimi 1st June 2013 14:54

Аз просто като ти гледам полупрофила на снимката все едно гледам моя нос по същия начин изглежда Нелка и аз вече си мисля за ремонт а не са минали още 2 месеца Ти имаш ли някаква информация турските лекари поемат ли такива корекции или трябва пак да си плащаме

rimi 1st June 2013 15:14

Нелка абе ние да не сме една и съща зодия и аз съм като теб не мога да се примиря готова съм на всичко

Нелка 1st June 2013 15:29

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788159)
Нелка абе ние да не сме една и съща зодия и аз съм като теб не мога да се примиря готова съм на всичко

Рак с асцедент Стрелец и Луна в Овен...
Убийсвена комбинация :biggrin:

ТИ?

Знам само за Илхан , че поема. Но не знам до каква степен ще поемат вкостяване, което не е лекарска грешка.

Примерно аз съм съгласна да си поема болничния престой, упойки, консуламтиви... Ей такива неща. Ако трябва да давам пак същата сума, ще си ходя вкостена! ;)

ai6erasimova 1st June 2013 15:45

3Прикачено(и)
zdr momi4eta az jiveya v ıstanbul ot bılgarıya sım zavırsıh za medısınska sestra v stara zagora v momenta rabotya v ıstanbul kato operasıyona medısınska sestra rabotya s razli4nı plastı4nı hırurzı pravım vsyakakvı plastı4nı ı estetı4nı operasıı edın ot nay ızvestnıte s rınoplastıkata e muhamet dılber toy e mnogo dobır mn as li4no vıjdam kraynıya rezultat stahotno ee mn moi poznatı prıyatelı se operıraha prı nego ı sa mn dovolnı ımame mn pasıyentı ot bılgarıya ako ımate vırosı moje da gı spodelıte s men ste spodelya nyakoı snımkı koıto toy gı e napravıl toy e edın ot nay dobrıte v ıstanbul

rimi 1st June 2013 15:52

Нелка абе знаех си че имаме нещо общо и водно аз съм риба а близнаците ми са раци да не разводним само много темата

ai6erasimova 1st June 2013 15:52

5Прикачено(и)
spodelih nyakoı snımkı predı ı sled operasıyata vıy ste vıdıte rezultata ste spodelya oste nyakolkı snımkı na druga pasıentka

rimi 1st June 2013 15:58

Не мога да разбера как се получават тези носове на хората толкова перфектни без проблеми от раз а пък на такива като нас не става и не става все нещо ще цъфне

ai6erasimova 1st June 2013 16:05

To mn zavisi i ot hirurga ako iskate niy moje da vi pomognem ako imate nyakakvi viprosi niysme tuka

Нелка 1st June 2013 16:06

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788165)
Не мога да разбера как се получават тези носове на хората толкова перфектни без проблеми от раз а пък на такива като нас не става и не става все нещо ще цъфне

Щото са първични , мила. :(
Аз , обаче, ако мога ще мъча до дупка тоя нос.
Ако чете сестрата на Дилбер, да го подготвя психически! :biggrin:

Нелка 1st June 2013 16:07

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 788166)
To mn zavisi i ot hirurga ako iskate niy moje da vi pomognem ako imate nyakakvi viprosi niysme tuka

Да, де, аз съм при Дилбер точно! Имам въпрос - как процедира с вкостяванията? Ако има нужда носът само от леко пилване, може ли по затворения метод? И колко време след последна ринопластика?

rimi 1st June 2013 16:09

Нелка като отидеш на контролния гледай да не го насочваш много доктора за какво го мислиш това издутото първо виж той какво ще ти обясни Аз понеже имам малко горчив опит тук с Енчев не че може да става някакво сравнение но все пак

rimi 1st June 2013 16:13

Нелка направо умрях от смях ще ги мъчим тези носове и аз съм с теб в това да знаеш няма отказване

Нелка 1st June 2013 16:13

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788169)
Нелка като отидеш на контролния гледай да не го насочваш много доктора за какво го мислиш това издутото първо виж той какво ще ти обясни Аз понеже имам малко горчив опит тук с Енчев не че може да става някакво сравнение но все пак

Ок, така ще направя! :)
Обаче се изумявам от себе си как пък не ми писна и не му теглих една на тоя мой нос!? Все повече се надъхвам... Сумати други неща имам в живота си, но като че ли слагам носът си на първо... Не ме ли прави това психопат?

Рими, ти кога се разбра с Авшар за следващ контролен?

rimi 1st June 2013 16:16

След 2 месеца пак съм там и този път ще питам всичко подробно

Нелка 1st June 2013 16:18

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788172)
След 2 месеца пак съм там и този път ще питам всичко подробно

Рими, вземи пусни снимки на твоята бабунка, стана ми интересно сега?!

rimi 1st June 2013 16:28

1Прикачено(и)
Пробвам се ама не мога нещо да ги кача

rimi 1st June 2013 16:30

А качила съм я но в полупрофил повече си личи но в момента нямам такава ще се снимам и ще кача

rimi 1st June 2013 16:37

1Прикачено(и)
Прикачен файл 642

Нелка 1st June 2013 16:41

rimi, това ми изглежда на вкостяване. Моето верно е същото, но моето май е по-нагоре.

Както и да е. Мисля, че няма да е проблем да се пилне. А на теб наистина само това ти е проблема, където се вика - вдно косурче против уроки! ;)
Нослето ти е перфектно иначе!

rimi 1st June 2013 16:41

1Прикачено(и)
Прикачен файл 643 така беше носа на 10 ден е вярно има оттоци но нямаше такава бабунка като си го пипах по дължина

Нелка 1st June 2013 16:44

И моя! Нямаше я! Появи се от никъде.
Дори през отока се усещат неравности, когато ги има.

Док като те видя не коментира ли?

rimi 1st June 2013 16:54

По скоро имам чувството че повече ми хлътна отгоре гърба и може би това нещо изпъкна

rimi 1st June 2013 17:00

Не видя ме и каза че всичко е наред ама аз съм си за убиване трябваше да питам за това нещо но нали отдясно имаше една вдлъбнатина та на мен това ми беше зора А това мислих че е отток но то не е меко а си е твърдичко на пипане

titi1 1st June 2013 17:42

Рими, наистина си права, че гърба е хлътнал, обаче така е много по-добре, защото на снимката на 10-я ден носа горе между очите стои някакси като залепен за челото, докато сега е много по-естетично.
Верно, че с Нелка ви е почти еднакво това отгоре, за което говорете че е вкостяване. Просто при тебе към връхчето като че ли рязко свършва тази издутина, докато при нея е по-плавно някакси.

rimi 1st June 2013 17:53

При мен на върха свършва рязко защото там започва белега а той е вдлъбнат

rimi 1st June 2013 17:56

1Прикачено(и)
Прикачен файл 644 Така ми каза че ще ми го направи носа док разминава се с това което е сега

titi1 1st June 2013 17:59

Оо, да, аз забравих за белега. Рими, ми много се доближава, до това, което ти е казал, че ще се получи. Аз виждам само, че нослето ти е още по-вирнато, което не е лошо. Отива ти вирнато връхче.
Или ти за вкостяването говориш?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.