Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

borislava_a 21st January 2014 17:26

Здравейте, много моля, ако не е проблем, опериралите се при др. Дилбер да споделят хотелите в които са се настанявали! Няколко пъти препрочитам страниците и вече такава каша ми стана в главата, а искам да се ориентирам в цените. Благодаря!

Мечта 21st January 2014 19:05

Цитирай:

Първоначално написано от borislava_a (Публикация 795846)
Здравейте, много моля, ако не е проблем, опериралите се при др. Дилбер да споделят хотелите в които са се настанявали! Няколко пъти препрочитам страниците и вече такава каша ми стана в главата, а искам да се ориентирам в цените. Благодаря!

За мен също ще е от голяма полза. Присъединявам се към молбата.
Всяка информация откъм организацията ще ми е полезна.

ai6erasimova 22nd January 2014 10:13

As urejdam hoteli na po dostipna sena svirjete se s men da vi obesna 00905312487950

ai6erasimova 22nd January 2014 10:20

Imeil adres ai6erasimova@abv.bg fecbook ayshe rasimova jelaestite mogat da se svirjat s men po vsyakovreme

ivetpetkova1 22nd January 2014 11:42

Мили хора,
Искам да споделя възхищението си от др Дилбер и екипа му.
Всички тук са много мили и отзивчиви,а доктора е вълшебник!
Моята операция беше преди седмица и още е рано за резултат,но засега всичко е супер,възстановявам се бързо и формата на нослето е моята желана.
Изказвам специални благодарности на Ели Стефанов и Сузан Ахмед за голямата подкрепа и услужливост,без тях нямаше да се справя.
Голямо благодаря за операционна сестра Айше Расимова,която е невероятен човек и потвърждавам легендата"Много е красива"!
Хиляди благодарности за гостоприемството на Зюлейха и нейното семейство,за мен те са Големи приятели!
Благодаря и на всички от форума,споделяйте всичко мили приятели,така ще сме полезни на всички,които се колебаят!
Успех на всички!

ai6erasimova 22nd January 2014 13:16

Blagodarya za men bese golyam 4est

Pufpaf 22nd January 2014 19:10

Честито Ивет и бързо възстановяване !
Много е хубаво да прочетеш такива мнения на доволни пациенти, дано всички да имат този късмет !

Нямаше как да устоя на изкушението и да не видя хубавата Айше, но думата "хубава" е прекалено малко дори да я опишеш:-) Знам, че тези неща по принцип трябва да бъдат казвани от най-близкият човек, но просто не мога да устоя и да не го кажа - Айше ти си прекрасна и не само външно, а и душевно :angel:

:1231:

ai6erasimova 22nd January 2014 20:18

Blagodarya vi za hubavite dumi:razz: i viy sisto ste prekrasni

Martin_N 24th January 2014 16:51

Айше, мога ли да те попитам нещо? За колко време става цялата история с операция при Дилбер?
Ако сега му пратя снимки и комуникираме по мейл, кога ще мога да се оперирам?
Цената все още ли е 3000 евро?
Така като гледам много по-добре е да дам 6000лв при добър доктор от колкото 2000 при български, вие как мислите?

Elly Stefanov 24th January 2014 18:10

Ами по-добре дай повече пари наведнъж, отколкото да си блъскаш главата после и да се подлагаш на ревизии. Аз бях 9 дена в Истанбул - един за консултация, един за операция и после 7 дена, докато ми махнат лонгетата и конците. Прати му мейл със снимки, мисля, че в рамките на месец макс може да те приеме, не знам колко е натоварен сега, Айше може да има напредстава.

Martin_N 24th January 2014 18:30

muhammetdilber@hotmail.com ли е мейлът?
Колко пари ти излезна престоят в Турция?
В хотел ли беше?
Все повече се замислям да се подложа на операция в чужбина...

Elly Stefanov 24th January 2014 18:36

Цитирай:

Първоначално написано от no0k1e (Публикация 795970)
muhammetdilber@hotmail.com ли е мейлът?
Колко пари ти излезна престоят в Турция?
В хотел ли беше?
Все повече се замислям да се подложа на операция в чужбина...

Да, това е мейла. За хотел можеш да питаш Айше, аз спах при познати, но оставих пари за гостоприемството, така че общо похарчих около 7000 лева, в които са включени операция, изследвания, престой, храна и пазарувахме доста дрехи и дреболии за вкъщи. Накрая ни останаха пари, но пък бях плащала с кредитна карта по магазините, така че долу горе това е сумата :)

Elly Stefanov 24th January 2014 19:51

1Прикачено(и)
При мен минаха седем месеца от операцията, нямам промяна в състоянието, освен че доста отслабнах :1207:

Качвам актуални снимки, като добавих и оредишните ми "чудесни" снимки от преди операцията. Предварително се извинявам за кървавия поглед :)

Elly Stefanov 24th January 2014 19:52

1Прикачено(и)
Полупрофил

Elly Stefanov 24th January 2014 19:53

1Прикачено(и)
И предишната най-кошмарна част - профила

Pufpaf 24th January 2014 20:12

Олее Ели ще си имаш сериозни проблеми ако личната карта и книжката са ти със снимки от преди операцията ! Това не е майтап ако не си ги сменила ще има големи циркове някъде :1228: ! Тази снимка пък в профил, а и на другите само луд би си помислил, че това е един и същ човек ! Не знам само защо отслабна, това целенасочено ли е или поради други причини, предполагам е с цел промяна на тялото, но само гледай да не стигнеш до някакви крайности. :2003:

Elly Stefanov 24th January 2014 20:18

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 795980)
Олее Ели ще си имаш сериозни проблеми ако личната карта и книжката са ти със снимки от преди операцията ! Това не е майтап ако не си ги сменила ще има големи циркове някъде :1228: ! Тази снимка пък в профил, а и на другите само луд би си помислил, че това е един и същ човек ! Не знам само защо отслабна, това целенасочено ли е или поради други причини, предполагам е с цел промяна на тялото, но само гледай да не стигнеш до някакви крайности. :2003:

Хаха, прав си, ще си имам проблеми, но, ако всичко върви по план, след няколко месеца се омъжвам и съм оставила смяната за тогава :)))

Рими, Диляна, вие как сте?

Надявам се Сузан и Ивет да качат също снимки, смея да твърдя, че и двете станаха великолепни!

Мечта 24th January 2014 23:27

Elly Stefanov, след твоята операция категорично избрах д-р Дилбер.
Разказвай. Не спирай.
Как си след седем месеца? За носа не питам - очевидно е.
Как ти се отрази упойката при турски специалисти - поопада ли ти косата впоследствие / така чувам, че пълните упойки се отразяват/, забравяш ли повече?
Какво се промени?
Ако мислиш, че разводняваме - пиши на лични.

Elly Stefanov 25th January 2014 01:39

Здравей, ако ти се търси назад съм дала доста информация, но най-общо казано след седем месеца съм супер - върха ми има още малко да спада, както се вижда от снимките, дишам си нормално от момента, в който се събудих от операцията и обонянието ми се върна за четвъртия ден. Всичко при мен мина леко, единственото, което ме заболя беше махането на конците. От упойките не съм имала проблем, не съм повръщала, не ми е било лошо, нито съм имала несиметрични отоци. Първите три дена се подуваш и посиняваш, след това започват да спадат отоците. Аз лично на деветия ден от операацията си бях на работа :)

Не ми е падала косата, нито забравям повече, разсеяна съм колкото винаги съм си била!

За миг не съжалявам, че се теших на тази стъпка, живота ми се преобърна :) имам самочувствие, красива съм и отношението на хората е по-различно.
Ако имаш още въпроси - питай

borislava_a 26th January 2014 13:23

Elly Stefanov много си красива. Погледът ти свети. Благодаря за снимките и за информацията.

Elly Stefanov 27th January 2014 16:14

Цитирай:

Първоначално написано от borislava_a (Публикация 796021)
Elly Stefanov много си красива. Погледът ти свети. Благодаря за снимките и за информацията.

Благодаря, Борислава, успех в избора на хирург!

surita 79 29th January 2014 19:23

Здравей Ели,предстои ми отворена ринопластика искам да те попитам за колко време ти се заличи белега.Предварително благодаря

ivetpetkova1 1st February 2014 23:25

Борислава,здравей
Ти ли имаш дата в началото на февруари за операция при др Дилбер?

borislava_a 2nd February 2014 14:18

Здравей, не, не съм аз. Аз нямам още дата, още не съм готова с парите. А ти как си, колко време мина от твоята операция, как се чувстваше като излезе от упойката? Моля разказвай когато можеш!

ivetpetkova1 4th February 2014 03:06

Нямах никакъв проблем с излизането от упойката,тя е съобразена със твоето физическо състояние,(т.е ръст,тегло),така че не си представяйте,че някой ще си позволи свръх дозиране,особенно в Търция,там медицината е на светлинни години.
Моите опасения преди операцията беше болка,не можех да повярвам,че няма да чувствам никаква болка,четейки форуми за бг хирурзите-
Еееее,факт!Най-отговорно заявявам,че освен дискомфорт,болка не съм изпитвала.
И на 10 ден си влязох във старият ритъм на живот,разбира се с тази разлика,че с новата промяна се чувствам още по-успешна
Успех на всички!

Мечта 4th February 2014 22:37

Браво, Ивет.
Много ме радва поста ти. Дано само такива преживявания да имаме и четем.

Elly Stefanov 5th February 2014 11:54

Белег има между ноздрите, където се прави разреза. След махането на конците спокойно можеш да си сложиш фон дьо тен и д не си личи, иначе при мен лично напулно изчезна към 4-тия месец, но той беше толкова блед, че само аз си го виждах в огледалото :) Иначе и аз, подобно на Ивет, на 9-тия ден си бях на работа и всичко си беше по старому, с изключение, че всеки ме питаше устните ли съм си увеличила :)

borislava_a 5th February 2014 13:10

Много ви благодаря, че споделяте. Радвам се за вас.

surita 79 5th February 2014 15:19

Благодаря за отговора Ели,беше изчерпателен:)Незнам защо но този белег си ме притеснява,но важното е носа да стане хубав

surita 79 5th February 2014 15:21

Момичета ,какво ползвахте за по бързо минаване на синините?

Elly Stefanov 5th February 2014 16:15

Не се притеснявай за белега, така или иначе той е отдолу и никой няма да ти го вижда ;)

За синините доктора изписва Арника гел,, който купуваме оттам, в БГ специално този го няма.

surita 79 5th February 2014 16:32

Благодаря за отговора,Ели :)

simona_80 6th February 2014 14:05

А не си ли пие нещо предварително за по-бързо спадане на отоците и синините?
Имам спомен, че някъде тук съм чела нещо такова, но може и да се бъркам.

Elly Stefanov 6th February 2014 18:34

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 796340)
А не си ли пие нещо предварително за по-бързо спадане на отоците и синините?
Имам спомен, че някъде тук съм чела нещо такова, но може и да се бъркам.

Не, няма нужда да приемате или правите нищо предварително. Доктора изписва Арника гела в деня преди операцията и казва да се намажите хубаво предната вечер и ако не ме лъже паметта непосредствено преди операцията също. После слагате лед и мажите Арника няколко дена и това :)

surita 79 9th February 2014 11:30

Ели,на тебе бързо ли ти дадоха дата за операцията?Знаеш ли дали може конците да ти ги махнат тук в България,и колко време беше с превръзка?

surita 79 9th February 2014 14:24

Aйше,колко време се стои с превръзката?

simona_80 9th February 2014 20:49

surita 79, имаш ли дата за операция вече ?

surita 79 10th February 2014 09:36

Не още simona_80,днес Айше трябва да говори с др.Дилбер дали може консултацияи на следващия ден операция,че съм с малко дете и съм ограничена с времето .А ти имаш ли дата?

Elly Stefanov 10th February 2014 17:16

Аз също бях с ограничено време заради работата ми, затова отидох на консултация с уговорката, че ако доктора прецени ще ме оперира на следващия ден и ще ми махне конците по-рано. Така се случи при мен, отидох на консултация в петък, оперира ме в събота и на следваща неделя ми махна конците. За дата моожех да отида седмица - две след като се свързах с него, но след месец щях да съм на сватба затова направо отидох след сватбата.

Конците могат да ти ги махнат в БГ, но не ти го препоръчвам поради две причини:
1. Малко доктори ще се навият да довършат работа, за която не им е платено солидно (БГ манталитет, какво да се прави) л
2. Той си знае как те е шил и няма да пропусне конец, който да започне да ти набира в носа.

Превръзки няма, имаш лонгета, която седи 4 дена на носа ти и една марля с лепенка залепена под носа, която се сменя през няколко часа, онеже от носа текат кръв и секрети. На мен лично спря да ми тече няколко часа след операцията, после се смях до пръсване и пак текна и така 3 дена :)

На 4-тия ден като махне лонгетата и тампоните носа и отоците падат много бързо, аз на 9-тия ден си бях на работа с малки синини под бузите, понеже отока се придвижва надолу по лицето.

surita 79 10th February 2014 17:27

Много изчерпателен отговор Ели,ти май като мен си от Варна имаш ли нещо против да ми дадеш телефон на лични да те питам още някои неща


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.