Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Спешно отслабване. (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12609)

marti_bmw 20th March 2012 21:16

Спешно отслабване.
 
Здравейте.Аз съм момче на 14, висок съм 1,82м и съм 78кг. не ям много примерно сутрин по един сандвич, на обяд плод, и вечер салата и месо сладко почти не ям.Искам да отслабна с поне 10-12кг,защото не се чувствам комфортно особено в областта на корема и така наречените "паласки :lol:"Ще може ли да ми препоръчате някаква диета или хапчета за бързо отслабване без много упражнения, защото няма много свободно време от уроци и т.н. Ще съм Ви много благодарен, ако ми помогнете.

Oompa Loompa 20th March 2012 21:19

ххахха стига бе ти се гъбаркаш с нас :) Килата са ти ОК , но ако имаш шкембе или паласки това иска тренировки а не отслабване ;)

Mim Che 21st March 2012 08:22

Мартии, Марти... Не ти трябват абсолютно никакви диети. Знаеш ли на какво ще приличаш ако свалиш тези килограми? Много ще е смешно, ама много. Хвани да спортуваш за сметка на висенето във "фейса". Паласки и корем се оправят с коремни преси. Храни се разнообразно няколко пъти на ден и намери време за спорт. :)

Нелка 21st March 2012 13:28

Цитирай:

Първоначално написано от Хана (Публикация 770062)
Паласки и корем се оправят с коремни преси.

Паласки и корем се оправят с кардио.
Ако няма време за фитнес, 30 мин интервално бягане преди даскало, на стадиона в училище примерно, би решило проблема.

stasi1986 21st March 2012 13:47

zdraveite skoro mi predstoi svatba i iskam da vi pomolq da mi kajete kak moga da svalq 10 kg do sega sam probvala kakvo li ne dieti xap4eta no nqma vidm efekt

lily.ana 21st March 2012 13:54

Ей това с отслабването за сватби не мога да го разбера, НО това, което би ти помогнало е диетата на Майкъл Търмънд (дано съм написала името му правилно). Потърси я онлайн или си купи книгата. Бързото сваляне на килограми е вредно и ще си ги лепнеш обратно много бързо... до следващата сватба :2001:

marti_bmw 21st March 2012 16:36

Цитирай:

Първоначално написано от Хана (Публикация 770062)
Мартии, Марти... Не ти трябват абсолютно никакви диети. Знаеш ли на какво ще приличаш ако свалиш тези килограми? Много ще е смешно, ама много. Хвани да спортуваш за сметка на висенето във "фейса". Паласки и корем се оправят с коремни преси. Храни се разнообразно няколко пъти на ден и намери време за спорт. :)

За спорт другата седмица започвам тенис на корт, а относно коремните преси си правя по 10 сутрин като се поръсъня малко и 20 вечер преди лягане.А относно "висенето във фейса" нямам фейсбук,пък и нямам никакво желание да си правя.Поздрави :lol:

Oompa Loompa 21st March 2012 17:25

Хахахах ти ме уби :) 10 коремни преси сутрин и 20 вечер ????
И мислиш, че това е достатъчно ??

marti_bmw 21st March 2012 19:58

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 770106)
Хахахах ти ме уби :) 10 коремни преси сутрин и 20 вечер ????
И мислиш, че това е достатъчно ??

Ми по колко трябва да правя???

Oompa Loompa 21st March 2012 21:22

ако ще правиш по 30 на ден по добре нищо не прави :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.