Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Как казахте на близките си за решението да си сложите силикон (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12255)

sisa04 26th September 2011 12:34

Как казахте на близките си за решението да си сложите силикон
 
Мили дами,снощи докато си се подготвях психически за предстоящата ми операция си зададох въпроса :Как да кажа на баща си ,който е доста консервативен ,че съм решила да си слагам силикон.Майка нямам,защото почина преди година, така че ми е само той.А няма как да го скрия поне в началото,защото той кара дъщеря ми на училище.

Dessislava 26th September 2011 13:10

Ами мисля да не им казвам,поне в началото:girl_haha:Майка ми и баща ми/които са далеч от мен 300 км/ ще го приемат,но ще се притесняват за самата операция като цяло,упойки и т.н.Родителите ми ме знаят,че реша ли нещо,ще го направя!
Свеки,която ми е под носа ще ме лудне:girl_hysteric:.Като цяло е много готина и проблеми не ми създава,ама веднъж заговорихме за силикон и стана една...:2047:Така че по-добре да разбере пред свършен факт!
Имам и сестра,ама с нея няма проблем.:girl_dance:
Sis,кога ти е операцията?

Шоки 26th September 2011 13:31

Единствения човек около мен, който знае че ще си правя операция е майка ми. Даже ми каза, че ще ми подпомогне и с парите. Баща ми няма и идея какъв размер са гърдите ми така че въобще няма и да разбере. Имам и сестра но и нея нямам намерения да я уведомявам. Общо взето това е мое решение, правя го и от там нататък който каквото ще да говори.

sisa04 26th September 2011 13:33

На 17октомври.А ти какво реши

дафни 26th September 2011 13:47

На никого не казах, освен на приятелят ми. И вчерта преди операцията - на една приятелка. После съобщих на другите приятели на една обща вечеря.
На родителите си и до днес не съм казала - не са и забелязали.. Сестра ми леко ме загледа подозрително, но й казах че е от сутиена..))

mishelle1607 26th September 2011 15:59

Преди да се подложа на мамопластика,знаеха ЕДИНСТВЕНО най-близките до сърцето ми хора-майка ми и приятелят ми(той не беше съгласен).
След интервенцията нямах намерение да уведомявам никого.....но заваляха въпроси и от колеги и от приятели.При мен промяната е очевадна и драстична.Не останаха незабелязани гърдите ми,въпреки,че не са екстремно пищни и големи.Разликата преди и сега е фрапантна и независимо от това какъв стил дреха ще облека-не мога да избегна въпросите.
Не съветвам момичетата,които ще се оперират ,да дават гласност-дискретността е за предпочитане.

lily.ana 26th September 2011 18:21

Начи, Сисе... това как ние сме казали на близките си няма никакво значение за теб, защото всички сме различни. Ти се притесняваш да споделиш това с баща си, защото е консервативен. Ако повече се притесняваш от това да му кажеш - по-добре недей, колкото до скриването ... а на бас, че винаги можеш да си скриеш новите крушки (вече не е лято и едно голямо горнище на Ханцунг ще ти свърши идеална работа) :girl_haha:

Друг е въпросът дали няма да се чувстваш кофти, че не си споделила с него, но това зависи от типа взаимоотношения, които имате.

Oompa Loompa 26th September 2011 19:17

Ако си омъжена и живееш с съпруга си не виждам от какъв зор трябва да казваш на баща си , та дори и той да ти кара детето на училище :)

леля мичИ 26th September 2011 21:28

ЦелиОт свят знае, освен баща ми, синът ми и свекито :2035:
Много съжалих, че казах на майка ми предварително, защото ужасно се притесняваше. Цял месец въздишаше тежко, докато ми мине операцията. Даже още в полуупойка и звъннах, щото знаех че ме чака на тела със свито сърце.

Хихихи, веднъж реших да изтърся новината на брат ми, който е много готин и разбран. Похвалих му се, а той гледа една две - минути като паднал от Марс и спонтанно изтърси:
"сестра ми, ти си голям серсем" :lachen:...ох, всеки път се хиля като се сетя колко искрено ми го каза :girl_haha:

mariq78 2nd October 2011 15:38

sisa 04, на твое място не бих казала на баща ми. Болна си и толкоз!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.