Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

Briseis 6th March 2007 14:03

браво, момичета. харесва ми вашият дух! :1203: аз вече карам ден 2 и ей така да се отчета просто: вчера цял ден бях на ябълки и кис. мляко. не че ябълките са ми любимия плод, просто на работа е най-практично да ръфаш ябълки. не мога да хвана да се плескам с портокали или кивита (за които си умирам между другото). а и винаги изтървам първото хранене в 8, защото тогава съм на път обикновено. днес изпих 2 чаши зелен чай за закуска :3000: (цяло постижение си е това, че много ми горчи зеления чай, ама нали бил полезен) + 1 ябълка. на обяд парче скумрия на скара и салата зеле с моркови. и аз ако не съм отличничка! :D а при вас как върви? хайде споделете ми искрено и лично!

NatalyTake 6th March 2007 15:44

ехооо! аз никога не ям в 8 часа-тогава съм в градския транспорт. Спазвам същия режим, но започвам от 9, после 11, после 13, после 15 и накрая, като се прибера към 18-18,30 часа. даже и тези часове не спазвам съвсем точно-понякога имам работа с колеги или клиенти и не мога да мляскам ..... и наистина, дали защото е пред 2 часа или от някакви психологични подбуди, но не огладнявам толково стръвно. у дома имам кростренажор и на него по десетина минути на ден въртя дупе, което е плюс към диетата. само че имам и един проблем с червата, който го решавам с редовни клизми-гадно, но това ми е единственото спасение, което зная че също ми е от помощ към режима за отслабване. Та това исках да споделя още. Дерзайте!!!

dimi4 6th March 2007 23:26

Не знам за вас,но аз без зехтин на салатката не мога, а и ям много сол,знам че е много вредно и за организма и за диетата,но не мога иначе.Та мисълта ми беше слагате ли и вие или всичко без каквато и да е мазнина и сол?

Briseis 6th March 2007 23:36

ами, dimi4, гледам да се ограничавам със солта. преди ядях много солено, но се забелязах, че от едно известно време не соля така щедро (а прекомерната употреба нали казват че е доста вредна). :1203: колкото до зехтина, на тая гола салата където я ядох тази вечер - марулки с репички и няколко маслини, аз ако и зехтин не сложа... той поне не е обявен за вреден, така че ако питаш мен - давай смело
П.С: но не прекалявай все пак :wink:

Suzana 7th March 2007 09:34

Hello everybody!!!

На мен днес ми е четвърти ден, заочнах утрото с чаша чай и портокалче :) Относно саладките аз са6то си ги овкусявам, защото иначе не бих могла да ги ям. Дано да не нарушавам диетата о този начин. Пишете как върви при вас и как се чувставате?? :roll:

NatalyTake 7th March 2007 10:00

На мен ми е 8 ден. Снощи много ме боля главата. 2001 Не чувствах глад, но бях изтръпнала от болка. А от устата ми как вонеше-добре че не беше наблизо кучето, че можеше да пострада... или да се задуши от лошия ми дъх или да го изям... :1301: Не съм се отказала от диетата, но днес се чувствам много отпаднала и немощна... :2040: Така ми иде да зарежа работата и да си отида у дома, да се сплескам на дивана пред телевизора........................ :2021: и да се наям като прасе.....

Briseis 7th March 2007 10:05

Добро утро на всички! :girl_dance:

Днес е ден 3 от диетата и отново ще ръбам ябълки и кисело мляко. Аз много обичам кис. мляко и може би затова тази диета ми е така по сърце, но говоря за хубаво кисело мляко от 3.6 или 2.9% (най-вече Родопея или зелената Верея). Тези обезмаслени и там с незнам си какви добавки хич не ми ги предлагайте даже. а и аз по принцип обичам вкусното хапване и от някои неща не мога да се лиша, ако ще и 100 кила да стана. е... надявам се да не стана де :D
чувствам се доста добре, не ми е тежко, и стомаха ми явно е доволен :P старая се да мисля позитивно, но и като видя някоя страхотна пола по витрините и си се представя как ще ми стане след 20-тина дни пърхам от кеф. :1242: така че, момичета - дерзайте!

Ани 7th March 2007 10:06

диетката много ми харесва обожавам таратор затова реших и аз да се включа ..... почвам от днес със 77килограма и мерки 93-78-109 дано и аз постигна добър резултат

NatalyTake 7th March 2007 10:06

ама довечера съм на банкет - нали утре е деня на колежката :2020: , та ще ходим да го почетем, защото утре трябва да оставим възможност гаджетата и мъжете ни да ни почетат :2024: ... платила съм куверт :2021: -майка си и баща си!!! и като знам, че освен салатата няма да ям нищо друго-още повече ми се реве. но така ще разбера дали все още ми е останала воля; дали желанието ми да се преборя с килограмите не е изчезнало и :1206: т.н. сигурна съм, че ако издържа на изкушението :1215: и утре съм 1 кило по-надуло, то ще бъде от мъка и изтезанието, което ще преживея... дано не ни четат от амнести интернешинъл, че току виж ни подвели под отговорност за мазохизъм... :1230:

Briseis 7th March 2007 10:13

Хей, NatalyTake, недей така увесва нос. Майка ми винаги ми повтаря "Не живей за да ядеш, а яж за да живееш" хъх :? и аз и се смея, но като се замисля, няма пък да умра ако изтърва тъпкането някоя вечер. аи тази диета няма огрничение в количеството, така че яж докато се почувстваш сита. в никакъв случай не се оставяй гладна, защото тогава със сигурност ще опустошиш хладилника. а това за дъха в устата, знам че се появява при това лечебното гладуване и е знак , че организма се изчиства от токсини и друга вредни вещества.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.