Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

liLana 15th October 2007 18:52

здравейте тази диета има ли ефект? бързо ми кажете че мисля и аз да я започвам хареса ми :)

neli4ka 17th October 2007 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от liLana
здравейте тази диета има ли ефект? бързо ми кажете че мисля и аз да я започвам хареса ми :)

От 20 страници не разбра ли дали има или няма ефект?
Аз свалих общо 8 кг.с нея.

tanya8907 18th October 2007 16:40

Диетите (поне според мен) попринцип не са трудни за спазване.Само рибата ме притеснява, защото мразя какъвто и да било вид морска храна.Немога ли да я заменя с пилешко?

liLana 19th October 2007 10:31

neli4ka като цяло разгледах страниците но единственото което разбрах е как да си приготвя некви храни или кой кво бил ял хаха така че реших да си попитам направо ;) а ти, neli4ka само 1 диета ли си правила или трите подред? я сподели ... аз вече почнах първата :)

MILI 19th October 2007 12:20

И аз се включва в клуба, на Байкова! За диетите и само хубави неща :cool: .
Аз започвам обаче от 25.10., защото сега съм на друга диетка която привършвам :!: :!: :!: :D :D .
Предполагам, че диетата на Байкова ще я започна с начален капитал от 51 кг. при 1.69-1.70 височина.
Аз естествено ще спазвам и трите диети както са по ред, защото за 14 дни дори мазнините на корема не са започнали да се разграждат пък камо ли да изчезват :P

MILI 19th October 2007 12:23

Feik Защо не започнеш да пиеш вместо 3в1, 2в1 така няма да си разваляш диетката, а вкуса е почти един и същ. :?:

neli4ka 19th October 2007 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от liLana
а ти, neli4ka само 1 диета ли си правила или трите подред?

Aз правих два пъти първата.Чуствах се много добре и не изпитвах никакъв глад.

didi_sladka 19th October 2007 19:00

здравейте и от мен .... аз съшо съм на тази диета днес ми е 4 ден и се чувствам мн добре.... мен лично и 3 диети мн ме зарибиха като ги прочетох ....сега съм на 1-та ще видим по - късно дали ще продължа с другите 2 :) иначе искам да ви попитам има ли някакъв проблем ако в деня с кисело мляко и зеленчук или плод ям ябълки .... мн ми допадат и не ми се ще да ги заменям със зеленчуци :)

Ordy 19th October 2007 19:32

Цитирай:

Първоначално написано от MILI
И аз се включва в клуба, на Байкова! За диетите и само хубави неща :cool: .
Аз започвам обаче от 25.10., защото сега съм на друга диетка която привършвам :!: :!: :!: :D :D .
Предполагам, че диетата на Байкова ще я започна с начален капитал от 51 кг. при 1.69-1.70 височина.
Аз естествено ще спазвам и трите диети както са по ред, защото за 14 дни дори мазнините на корема не са започнали да се разграждат пък камо ли да изчезват :P

Защо ще отслабваш като си 51 килограма :?:
За ръста ти са направо малко.
:shock:

rosi4ка 20th October 2007 17:11

Здравейте момичета!Аз съм нова тук но изчетох всички страници и положителните ви резултати ме амбицираха и аз да започна с тази диета :D
До преди няколко месеца бях 58кг при ръст 160 но сега след безразборно тъпкане вече съм 65 :oops:
Искам пак да си върна старите килца :(
Пожелавам успех на всички начинаещи и напреднали :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.