Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

Jaynee 20th February 2010 09:59

Добър ход, просто няма смисъл да се разочароваш от кантара ... Аз се теглих вчера и днес 'учудващо' съм по тежка :lol:
Винаги преди мц качвам между 1.5 и 2 кг.

Днес нали е последен ден ? :) Аз си взех портокали за днес.
Утре отначало, но няма да е с плодове ... Карфиол или зеле може би. И продължавам по план!

Мисля пак да си сложа линийка, амбицира ме :)

Engel 20th February 2010 10:07

Еми да, естествено, че ще си сложиш линийка :)
Аз днес може да направя въглехидратен и от утре плодовете с мляко.
Аз пък покрай МЦ качвам 3кг. :roll:
За това не исках да се стресирам излишно :lol:

Jaynee 20th February 2010 10:27

Забелязала съм, че при теб е важно психически да ти е много стабилно, за да продължиш спокойно :)
Аз напоследък имам лични проблеми и на моменти искам да си поседя в нас и да ям сладко, затова - тикерче !! Да не се отпускам ...

Engel 20th February 2010 15:49

Да, найстина трябва да съм спокойна иначе не става.
Честито ти тикерче :)

Jaynee 23rd February 2010 17:25

Engel, как върви диетата?

Аз днес от глупост се претеглих и 3 дни не се е мръднал кантара, показва си 61,5 даже... А няма начин да съм качила и грам с това ядене.

Закъснява ми мц и имам чувството, че с подувам все повече :roll: Ще се тегля пак на 7мия ден.

Engel 24th February 2010 10:24

Ами аз не съм се теглила още, чакам да ми свърши :)
От днес започвам отново първата диета :D
То е ясно, че от няколко дена си ям каквото искам.., кой ги е измислил тези хормони да ти бушуват по 2 пъти в месеца :roll:

При теб ще дойде резултата, не се притеснявай :)
Аз може би съм свалила до към 65, 65.200-300кг. :) И това е нещо!
Този път по-сериозно с диетата и още 2кг. да сваля за РД-то.

Jaynee 24th February 2010 14:33

На мен днес ми е 4ти ден - въглехидратен :)

Обаче досега съм само на 2 кафета, защото имах работа .. Сега си правя кафяв ориз с малко гъбки, половин морков и лук много готино става. МИсля да хапна малко сега и на вечеря пак, нищо че не е много хубаво вечер, но все пак това ще ми е цялото ядене за деня ...

Утре пак млечно. Ще карам на салатки от зеле, само се притеснявам да не се получи много кофти комбинация.

На теб между другото това мляко с плодове дразни ли ти корема ? Много ми го дразни на мен, добре, че днес ще хапна малко по-добре, защото млечните дни просто ми тормозят корема, особено ако ям плодове вместо зеленчуци.. затова смесвам , какво да се прави.

kpucu 25th February 2010 00:35

Здрасти на всички.От 2 часа съм пред компютъра и съм изчела цялата тема от-до :shock: .Още утре започвам с вас.Дано има резултат . Целта е -5 кг :lol: Стискайте палци :D :D :D

Jaynee 1st March 2010 20:04

withoutsleep, добре е да си вземеш мерките на талия, ханш, бедра ... Сверявай си ги от време на време, дори кантара да не показва нищо.

При мен се е получавало така - не свалях килограми, но топях сантиметри.

Lili555 26th March 2010 12:03

Хора, имам един въпрос, аз преди време свалих 9 килца с 3 диети на Байкова(т.е. за 6 седмици горе долу) само че спрях да ходя, но заръди начина ми на живот задържах само 4 от тях (без поддържащ режим).


Искам да ви питам, сега, година по-късно ако използвам пак същите режими според вас ще има ли ефект и някой правил ли го е досега(повтарял ли е режими?)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.