Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

danika02 29th March 2010 14:39

Момичета искам да ви попитам нещо .Днес съм 13 ти ден на първа диета на док.Байкова ,да продължа ли с втора или да направя пак първата и след това чак втората.Дали така ще е по изтощително за организма и няма да има резултат или щом съм почнала да свалям ще продължа

siseto90 29th March 2010 18:54

danika02, самата д-р Байкова препоръчва на всеки 2 седмици да се сменя диетата, защото тялото се нагажда към текущата и тя става по-малко ефективна. Затова не повтаряй първата, а премини на втората.

ViVIQN_D 9th April 2010 12:47

Момичета аз вече 4-ти ден съм на първата диета на Байкова. Спазвам я стриктно, но това което ми липсва е само кафето. Има ли някои от вас която пие кафе и ес добри резултати :)

дундьо 10th April 2010 10:46

Виви, в повечето диети не включват кафе, но ние си го пием, пък сваляме. Разбира се без захар и мляко/сметана. Дори съм против подсладителя. Той не е въглехидраатен, но има предостатъчно калории. Че и вреден за здравето при това.

ViVIQN_D 12th April 2010 21:06

Цитирай:

Първоначално написано от дундьо
Виви, в повечето диети не включват кафе, но ние си го пием, пък сваляме. Разбира се без захар и мляко/сметана. Дори съм против подсладителя. Той не е въглехидраатен, но има предостатъчно калории. Че и вреден за здравето при това.

Вече 7-ми ден карам диетата стриктно и не ми се пие вече кафе! :P :P :P Не чувствам зависимост към него !

Engel 13th April 2010 07:59

Аз кафето го пия за кеф, незнам за вас ;)
Кафето при диетите не го препоръчват, защото стимулира нервната система.

danika02 19th April 2010 20:06

ДИЕТЕ НА Д- Р БАЙКОВА
 
МОМИЧЕТА АЗ СЪМ НA ВТОРАТА ЧАСТ ОТ ДИЕТАТА И ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ МОГА ЛИ ДА ЗАМЕНЯ ТЕЛЕШКО С ПИЛЕШКО ,А ГРАХА С КАРТОФИ ,А ОРИЗА СЪС СОЛ ИЛИ С ПЛОДОВЕ И КАК ГО ПРАВИТЕ.

дундьо 21st April 2010 15:34

Съжалявам, че не отговорих по-рано, защото въпросът е от доста време. Даника, напоследък много чета различни изследвания и да ти кажа - не може. Попадна ми статия за граха и лещата, ползата от тях, полезността им при диети и пр. В диетите на Байкова ми се струва, че няма нищо случайно. Така или иначе грахът е с много по-нисък гликемичен индекс от картофите. Четох и за телешкото. Горе-долу и там е същото. Сега да не изпадам в подробности. Забележи, че при първата диета видовете храни са дадени по-общо, като група. При втората и третата диета започват строго да се конкретизират. Това си има смисъл. Но така или иначе вече е късно, защото ти си направила каквото си решила през това време

danika02 22nd April 2010 07:22

ДИЕТЕ НА Д- Р БАЙКОВА
 
Дундьо,благодаря ти не съм сгрешела ,ама бях на път

danika02 27th April 2010 09:20

ДИЕТЕ НА Д- Р БАЙКОВА
 
Момичета ,другата седмица приключвам с трети етап от диетата на доктор Байкова, според вас ако я почно от начало,защото искам още малко дали ще продължа да сваля,маар и бавно,защото аз си мисля че няма да стане.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.