Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

Denise 23rd January 2007 19:33

аз също продължавам,довечера пиле със зелена салата.Обаче днес след тренировката ми стана зле.Дали не се пресилих или защото бях от седмица на НДВ,но с много малко калории на ден и след това веднага започнах тази.Ще видя докога ще издържа :?

леля мичИ 23rd January 2007 19:45

Аз утре пак цял ден ще съм на таратор, много добре ми идва.... :wink:

Ох, след 12 дни ще ходя на едно мнооооого официално и важно за семейството ми събитие, но ще изчакам и ще си купя тоалета 1-2 дни преди това, за да съм максимално слаба, така че трябва да съм стриктна :2010: с диетата...:twisted: :lol:

neli4ka 23rd January 2007 20:03

И аз утре ще съм на таратор,но в петък мисля да си направя спаначена супа с кис.мляко.Така де краставиците са-10кал.,а спанака- 7 кал.на 100 гр.Малко разнообразие. :2034:

alica 23rd January 2007 21:29

А ако не ям 5 пъти на ден, а само трите основни? Неискам по-бърз резултат.... просто 5 пъти за сега ми е много :oops: Днес ми беше първи ден :D

neli4ka 24th January 2007 05:14

Според д-р Байкова трябва са се спазват стрикно часовете,въпреки,че аз не ги спазвам.

jedira 24th January 2007 08:24

Аз започвам пак,вчера се издъних,защото на тренировката нямах никакви сили и като се прибрах в къщи ядох разни забранени неща,но сигурно нещо е било от времето,защото цял ден ми беше зле,а и днес няма да тренирам,така че съм пак на мляко.Браво на вас,действате ми стимулиращо :girl_kiss2:

alica 24th January 2007 08:51

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Според д-р Байкова трябва са се спазват стрикно часовете,въпреки,че аз не ги спазвам.

Не искам да ям насила :D

apoklistika 24th January 2007 09:45

И аз почвам от днес :D
Цитирай:

Първоначално написано от CrAzY_LaDy
хм.......изглежда въпроса ми е бил невидим :twisted:

Въпроса ти не е невидим, просто никой не може да ти отговори точно ти колко килограма ще свалиш. Зависи от това колко си в момента, колко се движиш, какъв метаболизъм имаш .....

katie 24th January 2007 11:48

Днес като се качих на кантара с ужас установих че съм -2 кила, и малко се :shock:. Ми то така ако тръгне...

Относно часовете - и аз не ги спазвам, просто няма как първото ми ядене да е в 8. Започвам около 9, 11, после 13.00, 16.30 и 19.30.

Цитирай:

Първоначално написано от alica
Не искам да ям насила :D

Аз не се насилвам, не мога да дочакам да минат 2 часа. Като си на кисело мляко цял ден, и ти ще си гладна. :D

alica 24th January 2007 11:55

Цитирай:

Аз не се насилвам, не мога да дочакам да минат 2 часа. Като си на кисело мляко цял ден, и ти ще си гладна. :D
Е да де :D със зеленчук.

jedira 24th January 2007 12:30

Аз днес съм с плодове,ядяха ми се просто :) ,но много ми ареса идеята на neli4ka :2015: за спанака и вдругиден така ще го правя :2003:

neli4ka 24th January 2007 17:06

Как сте момичета?Аз си папкам тараторчето с голям кеф и чакам петъка за да си направя спаначената супа.Не чуствам глад,което е добре.

katie 24th January 2007 17:09

neli4ka, как точно ще я правиш? Спанака суров ли ще е?

леля мичИ 24th January 2007 17:11

И аз си сърбам таратора и съм примерна, само дето днес станах в 12:00 :oops: и първите две яденета ги пропуснах, пропуснах си и тренировката :twisted: ... :wink:

Denise 24th January 2007 17:12

И аз днес съм екстра,изобщо не чувствам глад.Някакви идеи за утре?Изобщо незнам какво да приготвя..помагаите

леля мичИ 24th January 2007 17:18

Аз умирам за черен хляб и мисля на обяд и вечерта да ям по 1 филийка от немския хляб със салата от маруля, а през останалото време ще ям киви, щото мнооооооого добре ми действа, като ме извика дон Тониньо Серезо за отчет във WC-то... :girl_haha:

katie 24th January 2007 17:25

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
... щото мнооооооого добре ми действа, като ме извика дон Тониньо Серезо за отчет във WC-то... :girl_haha:

:lachen:

Аз ще ям малко пълнозърнести макарони със зеленчуци, а през останалото време грейпфрут. На вечеря - печен картоф (във фолио) със салата.

леля мичИ 24th January 2007 17:29

Как точно се приготвят картофите във фолио ?
:oops: Вече споделих, че не ме бива много в готвенето... :oops:

neli4ka 24th January 2007 17:36

Цитирай:

Първоначално написано от katie
neli4ka, как точно ще я правиш? Спанака суров ли ще е?

Имам замръзен спанак и ще го "разтапям". :lol:
Аз днес направих две картофчета на фурна :2010: ,че си мислех,че е 4 ден,но ще ги оставя за утре :1246: :2023:

Denise 24th January 2007 17:40

Аз ям само такъв хляб,обаче последния път си взех някакъв друг модел и след първата хапка отиде целия в боклука.Но това е идея,филийка от него и салатка..а кое е по добре-филийка хляб или 1 картоф?

katie 24th January 2007 17:47

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Как точно се приготвят картофите във фолио ?

Много е лесно, аз ги правя така: 2-3 средно големи картофа, от тези които стават за пюре, се измиват много добре(!), мажат се със зехтин, сол и пипер, и се завиват един по един във фолио. Пекат се при 180° някъде 1 час, но това тависи от големината на картофа. Можеш да ги извадиш и ръчнеш с вилица, да видиш дали са меки. Ако да, са готови. Аз ги ям с обелката...

леля мичИ 24th January 2007 17:51

Да, разбрах :P
Само да питам, най - отдолу на фурната ли, и в тавичка ли да ги сложа ?

katie 24th January 2007 17:57

Сложи ги в тавичка, някъде в средата на фурната, не ги слагай най-долу, ще изгорят!

apoklistika 24th January 2007 17:57

Сложи ги в тавичка,да се вземе да тече нещо от тях.
Аз днес почнах и карам на кисело мляко и фрейпфрути.
Ама аз ли нещо не схващам, вие кви картофи и спанаци ядете :2016:

katie 24th January 2007 18:00

Спанак - зеленчук за млечния ден,
Картоф - въглехидрат за въглехидратния ден

MiSs_Sunshine88 24th January 2007 19:00

става ли да е само айран + плод, защото в даскало не върви да си нося тараторче :wink:

jedira 24th January 2007 19:07

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Аз днес почнах и карам на кисело мляко и фрейпфрути.
Ама аз ли нещо не схващам, вие кви картофи и спанаци ядете :2016:

И аз на портокал и кисело млекце,обаче сигурно от киселото мляко умрях от глад,цял ден ми стърже стомаха.
А за картофите те са два дни преди нас,ние утре сме на белтъчини :)

apoklistika 24th January 2007 19:21

Зацепих аз със закъснение :2014:
Иначе и моя стомах днес го измъчих, обаче не толкова от глад, по- скоро цитрусовите плодове не са най-подходящите, поне за мен не :roll:

katie 24th January 2007 19:31

Ами ние затова ядем зеленчуци, aз първия ден ядох моркови, днес варени броколи и съм добре.

Висока кисленност в стомаха хич не е препоръчителна, ще всеме да се изгризе сам. А тук цитрусови + кисело мляко... :2005: Затова и ви стържат стомасите. Внимавайте, на ваше място бих си хапнала нещо друго - морков, краставица, някъв зеленчук. Все пак целта е леко вталяване, а не язва!

apoklistika 24th January 2007 19:35

Знам го това, а и по принцип хич не съм по плодовете. Просто това имах под ръка днес.

cranberry 24th January 2007 22:15

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Аз умирам за черен хляб и мисля на обяд и вечерта да ям по 1 филийка от немския хляб със салата от маруля, а през останалото време ще ям киви, щото мнооооооого добре ми действа, като ме извика дон Тониньо Серезо за отчет във WC-то... :girl_haha:

пробвай хляба от ве4ерята да го сложиш на закуска

леля мичИ 25th January 2007 09:24

Цитирай:

Първоначално написано от cranberry
пробвай хляба от ве4ерята да го сложиш на закуска

8 часа плод + чай
10 часа плод + чай
12 часа въглехидратни храни + зеленчук
16 часа плод + чай
19:30 часа въглехидратни храни + зеленчук

Не може, за обяд и за вечеря става само....

flakita 25th January 2007 14:43

Оххх таз диета и на мене много ми допада(и май хич не е някакъв зверски глад :lol: ). И аз ще споделя, ако я почна! Ама първо ще чакам Вие да кажете резолтатите :lol: .. А Вие колко време ще я правите? :roll:

marlinkata 25th January 2007 16:07

Здравейте и от мен,
Заинтригувахте ме с тази диета....може ли да питам - как седи въпроса с течностите - много вода, чай, кафе без захар - ясно.....ами алкохол (предполагам че е крайно непрепоръчителен,ама...) :oops: много рожденни дни ще ми се съберат в следващите дни - поне 1-2 чаши вино може ли? Ами 50г. уиски? :1252:

inta 25th January 2007 16:45

ЗДРАВЕЙТЕ,аз сам новак и реших да се пробвам с вас тази диета.Дано да е ефикасна, че аз имам нужда да сваля 15 кг.

apoklistika 25th January 2007 17:17

Мацки, аз се отказвам, ужасно ми е зле, едва чакам да се прибера и да хапна нещо, въпреки че не съм въобще гладна, просто се усещам, че ми трябва някаква по-силна храна :? Може и да не е от диетата, може би просто трябваше да изчакам още 2-3 дни да ми мине тоя вирус :roll:

леля мичИ 25th January 2007 17:22

Ох, и аз днес едвам си изчаквам часовете, много съм гладна :twisted:
Обаче, купона приближава и няма място за отстъпление... :wink:
Продължавам.... :wink:

jedira 25th January 2007 17:29

Май това не е моята диета,ще продължа с нещо като НВД и тренировки :oops:

katie 25th January 2007 17:35

Милена, защо си гладна, какво яде на обяд? Само една филиика и салата?

Аз си изядох макароните и съм на 6! Млечния ден е малко кофти, обаче в другите дни може да ядем колкото искаме на обяд и вечеря, нали? Аз днес няма да се ограничавам, и без това стомаха ми е свит и много не мога да изям. А и днес ще ми се наложи да вечерям чак към 21:00... :oops:

Никси 25th January 2007 18:02

katie, да те питам как ги приготвяш тия макарони :oops:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.