Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

леля мичИ 25th January 2007 18:09

katie, на обяд хапнах 1 филия от Бонус-а с карнитина, а тя нали е двойна... Може би от кивито съм гладна, щото е кисело....:roll:
Сега за вечеря се лакомя да изям 2двойни филийки :oops: , ама това не е ли ужасно много...?

katie 25th January 2007 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
katie, на обяд хапнах 1 филия от Бонус-а с карнитина, а тя нали е двойна... Може би от кивито съм гладна, щото е кисело....:roll:
Сега за вечеря се лакомя да изям 2двойни филийки :oops: , ама това не е ли ужасно много...?

Защо да е много? 2 филиики хляб? неличка пише, че може колкото искаме, ако наистина е само въглехидратно! Според мен трябва да си хапнеш колкото искаш на вечеря, недей да гладуваш, как ще издържиш иначе утре? ще вземеш да умреш от глад и ще се откажеш...
:(

Никси, какво имаш впредвид? Ами най-обикновенно - варя пълнозърнести макарони, al денте. После запържвам леко 1 нарязана скилидка чесън в 1 лъжица зехтин, добявям нарязани домати от консерва, сол, пипер и сушен (ако имам пресен) босилек. След 5 мин. слагам предварително бланшираните зеленчуци, каквито имаш - тиквички, брокколи, карфиол, грах и т.н. След още 5-7 мин. соса е готов, макароните се изсипват вътре и се смесват със соса. Можеш да им поръсиш пармезан отгоре, но днес ядох без, нали трябва да е въглехидратно...

Никси 25th January 2007 18:24

Точно това имах предвид, интересуваше ме технологията на приготвяне ... понеже нали са пълнозърнести, а аз такива до сега не съм правила :oops:

katie 25th January 2007 18:26

Ама те от магазина се купуват пълнозърнести, после можеш да ги правиш както си искаш. :) Не съм те разбрала явно.

виж тук

Никси 25th January 2007 18:30

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Ама те от магазина се купуват пълнозърнести, после можеш да ги правиш както си искаш. :) Не съм те разбрала явно.

виж тук

Да де ... то ясно, че от магазина. Аз по принцип в кухнята не влизам, па представи си да почна и макарони да си "произвеждам" сама. :1242: Съвсем точно ме разбра първия път и благодаря за разяснението :kiss_me:

neli4ka 25th January 2007 18:45

Аз днес хапнах 2 картофчета и за вечеря пак същото.Тия вечери мнооого ме дразнят. :2010:

леля мичИ 26th January 2007 10:01

Вчера бях съвестна, изпълних си диетката точно по разписание. :wink:
Днес пак съм на таратор, ммммм :D , много ми е вкусно... :wink:
Айде, който спазва, да се отчита :twisted: :wink:

jedira 26th January 2007 11:33

Само да ви дам една идейка за млечния ден,с малко прясно мляко се маже лицето,и така колкото пъти се сетите през целия ден,има много хубав хидратиращ ефект,а така и така сте на мляко днес 8)

katie 26th January 2007 13:03

Аз вчера тренирах, не бях много уморена, сигурно защото през деня си хапнах добре. Днес пак съм се заредила с моркови, кисело мляко и билков чай. Засега съм OK.

А къде се загуби Denise? И neli4ka, да ни каже как е спаначената супа?

Denise 26th January 2007 16:29

Ето ме,все още съм жива и се чувствам наистина добре.Вчера не можах да спазя часовете,т.е.пропуснах обяда,но вечерта си хапнах едно малко варено картофче и салата.Днес съм много послушна,спазвам си всички часове,а за утре съм си приготвила рибка,че ми се повдига от пиле вече. neli4ka как се прави този спанак,никога не съм купувала такова нещо,пък и не обичам много такива зелени неща,но искам да пробвам сама да си го приготвя.Може аз като си го направя да ми е вкусно.Миленка как се казва немския хляб,който си взимаш.Аз винаги купувам от един вид Landgut,но от 2 седмици го няма в магазина кадето пазарувам и за втори път попадам на много гаден.Толкова е кисел и горчив,че чак ми е сладникъв..Уфффф..дано ме разбрахте.Жалко че тук няма бонус.Много ми липсва това хлебче. :(

neli4ka 26th January 2007 16:30

Цитирай:

Първоначално написано от katie

А къде се загуби Denise? И neli4ka, да ни каже как е спаначената супа?

След малко ще я правя,че ей сега ставам. :2005: :2010:

леля мичИ 26th January 2007 16:48

Denise, хляба се казва така
В началото и аз не го харесвах :x , но сега винаги имам в хладилника по 2-3 и като закъсам за Бонус си хапвам от този, обаче леко го припичам.:wink:
Аз преди малко изплюсках :oops: цяла кофичка кисело мляко + огромна зелева салата и сега ми е тежко. Малко се отклоних от таратора, но това ми се видя по-вкусно.... :2035:

Denise 26th January 2007 17:05

Мерси Миленка.Хляба изглежда същия на вид.Cега отивам да потренирам малко и след това ще се разходя по магазините за този хляб.Може и тук да го внасят. :1201:

katie 26th January 2007 17:14

А ти къде се намираш denise? Няма ли при теб хлебни магазини? Тук например има пекарни, правят невероятен хляб и има 200 вида. Затова и не си купувам в упаковка...

TedyK 26th January 2007 18:24

колко дни изкарахте на тази диета вече?

katie 26th January 2007 18:27

5 дена. Чуствам се чудесно. За свалени килограми няма да говоря, знам че веднага ще ми се скарат, ще си ги върна, било само вода и т.н.
:lol:

apoklistika 26th January 2007 18:31

Говорете за свалени сантиметри, моля,мен това повече ме интересува.
Иначе аз продължавам да си боледувам, като парцал съм, единственото хубаво нещо в картинката е, че не ми се яде нищо, днес с 300 зора съм изяла 2 ябълки :1211: :lol:

леля мичИ 26th January 2007 18:50

И на мен ми е 5-ти ден... И аз се чувствам супер... :1211:
Сега на вечеря, пак малко ще изменя и ще ям кис. мляко със зелена салата, то и без това днес я обърках..... :wink:

neli4ka 26th January 2007 19:37

На мен също ми е 5-и ден и съм екстра.Не съм се мерила и няма да го направя до края на диетата.Днес си хапвам супичката с голям кеф.Стана мноооого вкусна. :2034: :2003:

neli4ka 27th January 2007 16:37

Ей сама ли останах. :2009: :2010: Шести ден всичко е наред.Станах в 2 часа,така,че досега съм на 2 кивита.После ще хапна пак пържолки,а за работа ще си обеля 2-3 кивита.Това е от мен чакам МиУенка да се включи,ако не се е отказала разбира се. :2016:

леля мичИ 27th January 2007 16:42

Аааааааааа, как ще се откажа душко...
ОК съм, само дето вчера не ядох един и същи зеленчук, ами разнообразих :oops: малко... :wink:
Днес до момента съм изрядна, само дето довечера ще ходим в едно заведение, в което е много вкусно и ще трябва да ям суха прЪжола със салата... :girl_cry2: :wink:

neli4ka 27th January 2007 17:02

Еее не са чак толкова сухи пържолките. :2023: Хапни 2 пилешки пържоли с голяма салата и си ок.Аз тази вечер ще имам много работа,та и аз мисля да направя така,като имаш в предвид,че ще хвърча като,хеУикоптер чаааак до към 9 сутринта,а може и по късно. :2010: :3000:

леля мичИ 27th January 2007 17:10

Неле, ммммммм... такова.... :1252: ...
...може ли да опъна една водка тая вечер.... :oops:

neli4ka 27th January 2007 17:27

По принцип не може,но аз си подпиивам.Вчера пих 2 чаши шампанско,а ония ден..... :1252: не ме питай колко съм пила.Не мисля,че една водка ще развали целия режим.

леля мичИ 28th January 2007 12:27

Малииииии :oops: , снощи се поизложих, щото пих 150 гр. водка, ядох кипърска салата в която имаше риба, домати, марули и царевица и за капак си поръчах качамак :oops: , обаче беше истински и направо с върховен вкус :2034: :wink:
Е, днес пак съм на таратор :? :wink:

Denise 28th January 2007 15:28

Ох,помислих,че само аз съм предала фронта снощи.Миленка не си единствената и аз сгафих.Половин бутилка вино и едни панирани нещица и риба и...Katie,не видях по рано че си писала.Живея в Испания.По принцип тука са почитатели на хляба,бял хляб.Има пекарни,но не правят хубав,4ерен хляб.Затова предпочитам пакетиран-по специално немския хляб.

katie 28th January 2007 17:23

Цитирай:

Първоначално написано от Denise
По принцип тука са почитатели на хляба,бял хляб.Има пекарни,но не правят хубав,4ерен хляб.Затова предпочитам пакетиран-по специално немския хляб.

ОК, аз съм в Германия, тук си е направо рай за почитателите на черен хляб.

А иначе и аз естествено сгафих... :1252: Но още в петък, празнувахме рожден ден при едни индийци, аз си взех бамя с домати, но се удържах и изядох малко. И без алкохол. Какво да се прави, не мога да не поръчам нищо. Ама и ние сме едни диетчии... :?

apoklistika 28th January 2007 17:33

Ще ви бия, ей :lol: :lol:
Аз всеки ден ви следя да видя какви ще са резултатите, а вие какво направихте 2001 аз дето уж се отказах от диетата я карам по- послушно от вас :lol: :lol:
katie, германците наистина са царе на хляба, но внимавай, аз докато бях там,по едно време така се бях отпуснала с тия черни хлябове... :2034: черен, черен, ама хляб все пак :lol: :lol:
Я кажете, има ли зеленчук, който да не е подходящ за дните с кисело мляко, или всички стават?

katie 28th January 2007 18:13

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
katie, германците наистина са царе на хляба, но внимавай, аз докато бях там,по едно време така се бях отпуснала с тия черни хлябове... :2034: черен, черен, ама хляб все пак :lol: :lol:

Те освен че са царе на хлябовете, могат и разни пасти, торти, кнодел и разни други тестени, месо и салами, пържени картофи... А зеленчуците и плодовете им за нищо не стават. Затова са и толкова закръгленки, е поне болшинството... Ама аз внимавам.

Цитирай:

Я кажете, има ли зеленчук, който да не е подходящ за дните с кисело мляко, или всички стават?
Аз се поизложих в петък малко, но днес и вчера съм послушна. Реших и аз да я подкарам на краставици, ама много не ми понася, да не говорим ако бях взела спанак. Гладно ми е някак. От зеленчуците наистина най-много мога да препоръчам брокколи, мислех си че ще е гадно с тях цял ден, но се чуствах сита, пък и не ми втръснаха. С тях пих и зеленчуков сок без сол или захар, незнам дали е позволено, защото в диетата нищо не пише за течности. Но пък беше много вкусно.

neli4ka 28th January 2007 18:45

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Те освен че са царе на хлябовете, могат и разни пасти, торти, кнодел и разни други тестени, месо и салами, пържени картофи.

Ааа,Katie ще ме извиняваш,но белгииците са признати не за царе,а за крале на пържените картофки. :1351:
Днес съм на измислена "Снежанка"(гъсто кис.мляко със краставица и сол)и ме е засища.Снощи бачках от 21 часа до 10 часа днес и се чуствам,като парцал.Ще попрочета малко из форума и пак ще се изпльоскам. :1246:

katie 28th January 2007 18:52

:oops: Вярно, белгийците с техните шоколадови бонбони и пържени картофи... Още една страна с идеални предпоставки да "понъпълнее" човек
:lol:

blondi 29th January 2007 11:34

Момичета кака върви диетката?
Резултатите какви са?
:2014: Много ме е яд, че не видях по-рано за да започна с вас.
Мисля от утре и аз да пробвам. С 3-4- килца ще стане да се сборим нали?

леля мичИ 29th January 2007 12:31

Аз....... :oops: :oops: :oops: ... такова, вчера много се изложих.... :oops: :oops: :oops:
....няма да изброявам с какво се тъпках, че Байкова ще си скъса дипломата... 2001

Обаче днес съм много сериозна :evil: и си сърбам таратора.... :?

Блонди, не съм се теглила, но се чувствам идеално, в Неделя ще се претегля и ще кажа, какъв е бил резултата при мен... :wink:

katie 29th January 2007 12:44

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Обаче днес съм много сериозна :evil: и си сърбам таратора.... :?

Ама ние днес не сме на таратор, днес е 8-ми ден. :lol:

За някакви изключителни резултати за 1 седмица не може да се говори, но аз си следя теглото всеки ден (така съм свикнала), и съм свалила около 2 кг. Освен това не ми висят месата от панталоните, както беше преди започването на диетата.

А, и още нещо, това е първата диета в живота ми (ако не броим постите) и съм много доволна.

леля мичИ 29th January 2007 12:56

Аз знам, че днес ми е 8-ми ден, ама вчера няма да го броя, че ме е срам :oops: :oops: :oops: ...
.... а и вчера сутринта си направих цяла купа таратор и днес ще си я ям, к`во да правя.... :2016: .... :wink:

neli4ka 29th January 2007 17:49

Здравейте,момичета.Ей сега си направих спагети от тези,където се варят 4 мин..В останалата част от деня ще хапвам киви.Да ви се похваля няма ми го шкембето. :2013:

Flame73 29th January 2007 19:27

Браво на Вас,момичета!Чета Ви от първия ден който стартирахте диетата ,а и ще очаквам добри резултати до които ще стигнете!
Аз съм на Безвъглехидратна диетка.В събота и неделя се юрнах да тичам до Морската.... До нас приблизително са 3-4км,и след отказването на цигарите съм (меко казано)със сили на младо яренце!:oops: :lol:
Позволих си да се включа в тази тема,за да Ви питам следното...На 2.02.е пълнолуние и тези 24ч.като се лунува,счита ли се,че диетите ни са "напразни"усилия? и след втори наново?:roll:
Някоя от Вас които сте на тази диета,ще лунува ли?

pipi6 30th January 2007 10:31

Е, дами, мисля и аз да се присъединя към вас!!! :) Имам едни гадни 4кг. за сваляне, които просто не могат да се махнат(преди 1-2год ги бях махнала, но тогава нищо не ядях)! :x Та изчетах темата и диетката ми се струва доста човешка...........пък да видим дали ще подейства! От 4 дни почти нищо не ям, резултата е -0.5, а умирам от глад :cry: А от собствен опит знам, че така нищо няма да направя, ама :2014: Така, че успех на всички!!! :D
П.П. А да ви попитам тази диета дали ще ми помогне да се отърва от тях, а също така и да ги задържа естествено :?:

леля мичИ 30th January 2007 16:39

Има ли "диетични" ? :1201:
Аз вчера и днес съм примерна и изпълнителна...
.....още ме държи срама :oops: :oops: :oops: дето се тъпках в Неделя... :1246:

neli4ka 30th January 2007 17:05

Такааа.Вчерашният 8-ми ден малко попрекалих с въглехидратите,но днес си сърбам таратора и всичко е на шест.Не мисля,че чак толкова съм прегрешила.
П.П.Pipi6,добре дошла в групата. :1201:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.