Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Диетите на д-р Байкова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3186)

леля мичИ 7th February 2007 09:14

Варени, а може и на тефлон без мазнина... :wink:

Аз също ще направя още една седмица от първата диетка, щото много ми се папка :2034: и може да си върна всичко :2014: свалено...
След това ще почна и втората диетка за да "затвърдя" резултата... :wink:

Gavr1 7th February 2007 09:18

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Варени, а може и на тефлон без мазнина... :wink:

Варени ще са, 'щото ги обичам повече! :2035: А с тях може ли нещо - лютеница или кисели краставички! :2005: И така мога да ги ям, но да си попитам! :1228:

леля мичИ 7th February 2007 09:22

За лютеничка и кис. краставички незнам :2016: , обаче в диетата пише и зеленчук, така че салата със сигурност може... :wink:

CrAzY_LaDy 7th February 2007 09:52

поздрави на диетуващите и аз ви хвърлям по едно око :) ама още не съм се навила за диетата :wink: имама един въпрос към neli4ka, колко тежеше преди да свалиш тези 4 кг :roll:

pami 7th February 2007 11:40

движението ми е ходене работя на компютър и съм студентка не се движа много но при мойте 80 кила знам че при повече килограми първоначално се свалят повече но май не е така пък и кантарчето нещо вече не мери и ще си измеря в сантиметри пък ще видим аз не се отказвам.

исках да ви питам през въглехидратния ден дали мога да си направя ориз със спанак обаче и домати трябва да сложа дали ще съгреша много как мислите

katie 7th February 2007 12:42

С малко закъснение да се отчета и аз. Аз също свалих 3 килограма, толкова, колкото трябваше. :D Диетата не е никак мъчителна, бях гладна само през първия ден, и в един от киселомлечните, когато вместо на зеленчуци го подкарах на ябълки. Беше много неприятно, едвам заспах, толкова ми стържеше стомаха. През белтъчния и въглехидратния ден не съм се ограничавала с храната. И съм яла всякакви продукти, не само един вид (поне така я разбрах аз диетата).

За свалянето на килограми - първите 2 свалих много бързо за 3 дни, предполагам за това си има физиологични причини. После на млечен ден сваляш някъде към 200гр. на следващия ги задържаш.

За движението - имах много работа, и успях да отида само 2 пъти през двете седмици на спорт. Иначе и аз не се движа в ежедневието си - седя пред pc-то... Gavr1, доколкото разбрах, ти спортуваш активно, незнам дали е подходяща тази диета за теб. Да не ти причернее докато тичаш, внимавай.

ще се отчитам също, ако има йойо ефект, надявам се и другите да си кажат. Засега всичко е наред. Успех на всички които ще опитат, или вече са на тази диета.

neli4ka 7th February 2007 15:21

Цитирай:

Първоначално написано от pami
исках да ви питам през въглехидратния ден дали мога да си направя ориз със спанак обаче и домати трябва да сложа дали ще съгреша много как мислите

Mоже.

LILenceto 7th February 2007 18:01

Вазнамерявам савсвм скоро да я по4вам и аз! :D Мн добри резултати гледам сте постигнали! Аз ако успея 3-4 кг да сваля направо 6те е постижение!!! Само искам да знам как стоят не6тата сас спорта? В момента ходя на фитнес по 4-5 пати седми4но,тоест доста спортувам. С тая диета ми се струва,4е няма да може,но трябва ли да спра савсем или просто да ходя 2-3 пати? Са6то дали 6те е подходя6то ако заменя бягането с барзо ходене с голям наклон за около 4ас? И дали изобто е уда4но и 6те мога ли да спортувам?

neli4ka 7th February 2007 18:36

Тренирай само въглехидратните и белтъчните дни и всичко е ОК.

Gavr1 8th February 2007 13:19

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Gavr1, доколкото разбрах, ти спортуваш активно, незнам дали е подходяща тази диета за теб. Да не ти причернее докато тичаш, внимавай.

През 1-вите 3-4 дни от диетата не тичах, защото ме беше страх точно заради причерняването.Случвало ми се е и не е никак приятно, не ща да се повтаря.Но сега си тренирам и се чувствам добре!Мерси за съвета!

Цитирай:

Първоначално написано от pami
исках да ви питам през въглехидратния ден дали мога да си направя ориз със спанак обаче и домати трябва да сложа дали ще съгреша много как мислите

И аз през въглехидратните дни хапвам ориз, но със салата, защото никак не харесвам спанака!Иначе и картофи си пека! :wink:

милена077 само яйчицата хапнах...и чудно защо никак не се чувствах гладна, въпреки че си мислех, че ще умра от глад!

neli4ka 8th February 2007 16:33

Gavr1,колко дена направи?Аз от днес пак съм на първата диета за една седмица,а после продължавам с втората.Много ми допада диетата и се чуствам отлично. :2003:

Gavr1 8th February 2007 18:35

neli4ka днеска съм на мляко, просто го предпочитам пред таратора.Краставиците по магазините са само торове и са доста мизерни.На ядене хапвам по 1 ябълка с млекцето.Иначе днеска ми е 7-ми ден и съм с 2 килца надолу!
Ама към 4 часа малко се издъних...хапнах едно парченце шунка, 'щото в къщи нямаше мляко или плод (зеленчук), сметнах, че е по-добре отколкото да се нахвърля на вафлите, които са ми под носа! :roll: Направо се учудвам от себе си, как вече 7 дена не съм се поддала на изкушението! :wink:

Отначало ми беше гладно постоянно, понеже от празниците (които бяха преди ехеее) до преди да започна диетата ядях почти постоянно! :evil: Но сега свикнах и ми е супер! :wink:

ПП малко ми е рано да мисля за 2-рата диета, но гледам там присъства и риба, а аз не обичам.С какво бих могла да я заместя? :?

neli4ka 8th February 2007 18:43

Цитирай:

Първоначално написано от Gavr1

ПП малко ми е рано да мисля за 2-рата диета, но гледам там присъства и риба, а аз не обичам.С какво бих могла да я заместя? :?

И аз не обичам риба и си мислех да я заменя с пил.месо. :2016:

Gavr1 8th February 2007 18:47

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
И аз не обичам риба и си мислех да я заменя с пил.месо. :2016:

Хм, да може не се бях сетила, а кЪк да го правя! :roll:

neli4ka 8th February 2007 18:51

Аз го мятам във "тефлона" :lol: без мазнина и после добавям салатка. :2003:

Gavr1 8th February 2007 18:55

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Аз го мятам във "тефлона" :lol: без мазнина и после добавям салатка. :2003:

Аз такова няам! :lol: Абе ще го измисля! :wink:

neli4ka 8th February 2007 18:56

Тогава на скарата.

Gavr1 8th February 2007 19:00

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Тогава на скарата.


На скарка или на барбелю!Има време до тогава, дано не се откажа, което като гледам резултата е малко вероятно! :roll:

леля мичИ 8th February 2007 19:32

На мен днес ми е 2-ри ден от първата диетка...
......вчера бях на таратор и млечна салата....
........днес за белтъчният ден ям луканка.......... и църно Джони :oops:

neli4ka 8th February 2007 20:12

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
........днес за белтъчният ден ям луканка.......... и църно Джони :oops:

Оле,МиУенка ке те утрепя. :2010: Знаеш ли как ми се дояде луканка? :2034: Къде да я търся тука? :2021: Много си лошааа. :girl_cry2:

леля мичИ 8th February 2007 20:59

Дай адреса, щ`и пратя 5 парчета да си гризкаш :2034: .... :2035:

flakita 10th February 2007 05:37

Tа... в никакъв случай не искам да пускам нова тема за това. Но имам един проблем :roll: . На 21 юли ще пътувам за Лондон и искам до тогава да сваля доста килограми :2035: . Та имам около 4 месеца и половина, за тях искам да сваля около 9-10кг. :? . Това дали е възможно :( ? На скоро четох една книга и почнах горе-долу да спазвам това, което пише(хранене 3 пъти на ден, разделно :wink: ). Та чудех се дали, ако започна тази диета може да ми даде някакъв старт :roll: . А за менстоацията, та аз я имам от 2г. тъй, че било нормално да ми е нарядко 8) . Та за диетата какво мислите, ще ми препоръчате ли нещо?? Моля :lol: ! МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :D !
ПП. много се извинявам, че насочвам темата само към моят проблем :oops:

Gavr1 10th February 2007 09:44

flakita напълно възможно е да ги свалиш, има хора които свалят тия килца за месец! :lol: Твоето обаче е съвсем нормално.
Почвай диетата, ако я спазваш ще свалиш.Аз съм на 9 ден днеска и съм с 3 килца надолу! :1259: Никак не е тежка, прочети 1-вият пост на Неличка...аз не спазвам точно часовете, но продуктите да! :2035: Сигурна съм, че с диетата и някакъв спорт какъвто и да е, дори разходки всеки ден, ще постигнеш добър резултат! :girl_dance:


ПП Аз снощи малко се поовлякох, 'щото имаше баничка у нас и аз изядох едно парчеце! :2010: Ама днеска стродо на мляко! :2014:

pami 10th February 2007 16:03

да се оплача нищо не съм свалила :cry: а съм на 12 ден от първата диета възможно ли е при някои хора диетата да не действа спазвам всичко прегрешението ми е че съм пропускала няколко хранения да се отказвам ли :?: дайте съвет

apoklistika 10th February 2007 16:58

Може би трябва да увеличиш движението, поне няколко километра ходене пеша всеки ден, ако нямаш време и желание за повече.
А е възможно и организма ти по- бавно да се настройва към режим на горене на натрупаните мазнини, и на мен ми се е случвало първите 2 седмици от дадена диета да не сваля нищо.
Според мен като свършиш тази, почни втората диета, мисля, че след около седмица най-много ще започнеш да сваляш.

flakita 10th February 2007 17:55

Цитирай:

Първоначално написано от Gavr1
flakita напълно възможно е да ги свалиш, има хора които свалят тия килца за месец! :lol: Твоето обаче е съвсем нормално.
Почвай диетата, ако я спазваш ще свалиш.Аз съм на 9 ден днеска и съм с 3 килца надолу! :1259: Никак не е тежка, прочети 1-вият пост на Неличка...аз не спазвам точно часовете, но продуктите да! :2035: Сигурна съм, че с диетата и някакъв спорт какъвто и да е, дори разходки всеки ден, ще постигнеш добър резултат! :girl_dance:


ПП Аз снощи малко се поовлякох, 'щото имаше баничка у нас и аз изядох едно парчеце! :2010: Ама днеска стродо на мляко! :2014:

Gavr1 много ти благодаря за отговора :D !

CrAzY_LaDy 10th February 2007 18:16

я да ви питам с какъв процент масленост ви е киселото мляко и може ли да е друго, а не точно на баба :roll: и относно водата по колко литра е добре да се пие :roll:

neli4ka 10th February 2007 18:23

Мойто е 3,5 процента.Вода е хубаво да се пие по 2 литра.Аз рядко стигам и до литър. :2016:

Gavr1 10th February 2007 23:32

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Мойто е 3,5 процента.Вода е хубаво да се пие по 2 литра.Аз рядко стигам и до литър. :2016:

Моето мляко е с 3,6 % масленост "Огоста", него най-си го харесвам.Иначе за водата...въобще не се сещам да пия, честно ви казвам. :2014: :2005:

neli4ka 12th February 2007 16:56

Аз съм прекратила диетата вече 2 дни,понеже съм мноооого болна. :girl_cry2: Боли ме главата,гърлото,дробовете и бъбреците.Чуствам се,като парцал и не мога да хапна абсолютно нищо.Отврат. :2021:

Mena 12th February 2007 17:04

Неличка, толкова ми е мъчно, че си болна :cry: :2022:
Оздравявай по-бързо и се пази!

neli4ka 12th February 2007 17:28

Благодаря ти,Mena. :2020:

Gavr1 12th February 2007 18:31

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
Аз съм прекратила диетата вече 2 дни,понеже съм мноооого болна. :girl_cry2:


И аз вчера " не бях " на диета, защотоОо беше задушница и имаше...абе н**ках положението.Днеска обаче съм стриктно на млекцето! :roll: Иначе Нели и на мен нещо не ми е добре, боли ме целият гръден кош, но оставам на мляко!След малко ще си го изям! :2034: Утре пък на въглехидратния ден ще ям посна супичка.Незнам дали е много подходяща - катрофки, ориз, морковчета (без застройка)...още тази вечер мога да си я хапна, но не може! :1246:

apoklistika 12th February 2007 20:32

Неличка, оздравявай бързо :2020: :girl_kiss2:
Зареди се с много портокали, лимони и грейпфрути- на мен това най- много ми помогна, докато бях болна.

neli4ka 13th February 2007 06:38

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Неличка, оздравявай бързо :2020: :girl_kiss2:
Зареди се с много портокали, лимони и грейпфрути- на мен това най- много ми помогна, докато бях болна.

Благодаря Ви,за пожеланията момичета.Ще видя как ще съм утре т.е.днес и ще реша дали да продължа или да карам 2-3 дни на плодове,заради витамините.
П.П.Между другото търсих Aulin,но ми казаха,че са го изтеглили отдавна от пазара,защото са починали 18 човека :2009: и ми препоръчаха Нурофен,който на мен не ми помага въобще. :2016:

TedyK 13th February 2007 08:36

Цитирай:

Първоначално написано от neli4ka
търсих Aulin,но ми казаха,

потърси Nimezil това е негов заместител. днес ще попитам приятелката си аптекарка за някакъв друг заместител. обаче аз прахчето го пия и со минута ми минава всичко. обаче ако си на тази диета не го взимай. прекалено е силно за празен стомах.

apoklistika 13th February 2007 12:49

Неличка, аз пих това и това , ако се чудиш какво да си купиш. Нямах проблем с пиенето, въпреки че и аз ги пих почти на празен стомах.

flakita 13th February 2007 14:39

Мацки от утре я почвам тази диета, пък каквото ще да става! Има ли някой, който още не я е свършил, за да продължиме заедно :roll: :D ?

Gavr1 13th February 2007 14:41

Цитирай:

Първоначално написано от flakita
Мацки от утре я почвам тази диета, пък каквото ще да става! Има ли някой, който още не я е свършил, за да продължиме заедно :roll: :D ?

Аз...и продължавам.Свалих 3 килца и повече не ще! :roll:

neli4ka 13th February 2007 17:19

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Неличка, аз пих това и това , ако се чудиш какво да си купиш. Нямах проблем с пиенето, въпреки че и аз ги пих почти на празен стомах.

Аpoklistika,незнам защо,но и друг път съм ги търсила,но никъде ги няма тук.Дадоха ми Inalpin(сироп) и Rhini-san(таблетки),също и нурофена.TedyK,Nimezil не съм го чувала до сега и ще го потърся.Благодаря Ви,че сте толкова загрижени за мен.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.