Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Какво мислите за pufpaf, кара ли ви да се чувствате неприятно ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13445)

Pufpaf 29th May 2013 19:29

Какво мислите за pufpaf, кара ли ви да се чувствате неприятно ?
 
Винаги е било важно за мен, как се чувстват хората с които съм контактувал, защото никога не съм искал да накарам някой да му стане неприятно, а точно обратното. Знам, че всеки човек е различен и всеки различно възприема околните и тяхното отношение. Притеснен съм защото, щом някой, които никога не съм коментирал е изпитал голям дискомфорт от нещата, които съм казал, тогава какво ли ще е било на други, които съм коментирал.

Кажете си откровено, за да мога да променя това, което не е правилно. Тъй като хората не са с еднакво мислене, всеки гледа по различен начин, всеки възприема различно, аз може да съм искал да кажа нещо с една цел, а някой да го възприеме по друг начин. Важно е да знам какво мислят и други хора, защото само едно мнение е недостатъчно, за да предприема нещо.
Колкото повече мнения толкова по добре и благодаря предварително на всеки, който се включи !

el1nor 29th May 2013 22:09

Следете темите, в които пишете. Важно е коментарите Ви да имат отношение по съответната тема. Уважавайте останалите. По-редовните посетители са създали определен начин на общуване помежду си.

titi1 30th May 2013 11:41

пуф, явно си прекалено чувствителна натура. Я не си го слагай толкова.

Нелка 30th May 2013 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 788063)
пуф, явно си прекалено чувствителна натура. Я не си го слагай толкова.

:2043:

Dii 30th May 2013 12:50

На мен лично Пуфпаф по никакъв начин не ме накрал да се чувствам некомфортно, не ми е бил досаден и не е допринесъл за каквото и да е негативно усещане. Дори се изразява твърде премерено, опитва се да не засегне някой и т.н.....Пуфка, не се стягай брадчед, не може да се харесваме на всички!

Pufpaf 30th May 2013 15:58

Аз прекрасно знам, че не може да се харесваме на всички, но реших да отворя тази тема, след като получих ЛС с подробно описание от човек, който не съм коментирал и който добре се беше постарал да ме направи на салата :2005: :1228:

Бях учуден, защото има толкова много хора и в реалния живот и виртуалното пространство, които ме харесват такъв какъвто съм.
Аз наистина по трудно игнорирам някои неща, които ме карат да се чувствам недобре, аз съм си открит човек, доста емоционален и с голямо чувство за хумор, но това са неща, които не могат да бъдат променени.
Странно е но в това ЛС прозираше и някаква неприязън и аз само мога да гадая, коя е причината за това, имам някакви предположения, но и да е това, което си мисля пак е много странно за мен.

Наистина на някой от нещата, които прочетох гледах с голямо недоумение, като например, че съм интимничал и фамилиарничал прекалено много с непознати и съм и навлизал по много неприятен начин в интимното пространство. :2009:

Това нещо не можах да го разбера и то като се опитах да погледна наистина от страни на нещата, които съм писал.

Не случайно отворих тази тема, да чуя какво мислят другите хора и с тези с които съм контактувал и съм коментирал. Комплименти съм правил и ще правя и то искрени, никога не се пестя в това отношение и много хора са го оценявали. :2043:

Държа да подчертая, че човекът писал ми ЛС е отбелязал, че това е лично негово мнение, а това е важно и аз по никакъв начин не се сърдя, защото много добре осъзнавам, колко сме различни хората.

:1206:

ina.ina 30th May 2013 16:17

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 788070)
... получих ЛС с подробно описание от човек, който не съм коментирал и който добре се беше постарал да ме направи на салата :2005: :1228:

Такива хора винаги ще има. Важното е, че ти си се постарал да се огледаш отстрани (доколкото може да направи човек това) и да търсиш и други мнения по въпроса. Искаш да се съобразиш с другите - това за мен е доста важно. Ти си си ок. :2035:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.