Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Усещания първите дни след операцията. (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13358)

lusi555 16th April 2013 11:08

Усещания първите дни след операцията.
 
Здравейте, моля ви споделете какво чувствахте след операцията, имахте ли отоци, чувствителност на зърната, втвърдяване на гърдите...
Днес ми е 8 ден след операцията и започвам да се притеснявам, защото от 3 дни имам отоци надолу под мишницата, встрани от гърдата. от вчера имам и чувствителност на зърната... като цяло гърдите ми са доста изтрапнали, но не ме болят. Нямам и температура.
Говорих с лекаря ми и той каза, че е нормално, но аз все още се притеснявам и ви моля да споделите какво чувствахте първите дни след операцията.

tyning 16th April 2013 11:25

Цитирай:

Първоначално написано от lusi555 (Публикация 785794)
Здравейте, моля ви споделете какво чувствахте след операцията, имахте ли отоци, чувствителност на зърната, втвърдяване на гърдите...
Днес ми е 8 ден след операцията и започвам да се притеснявам, защото от 3 дни имам отоци надолу под мишницата, встрани от гърдата. от вчера имам и чувствителност на зърната... като цяло гърдите ми са доста изтрапнали, но не ме болят. Нямам и температура.
Говорих с лекаря ми и той каза, че е нормално, но аз все още се притеснявам и ви моля да споделите какво чувствахте първите дни след операцията.

lusi555 , на мен днес ми е 5-ти ден , от вчера имам лек оток между двете гърди съвсем лек ... отдавам го на това , че от втория ден ходя на работа и не почивам , а може и да не е така.. нещото което усещам е силното притискане на мускула към импланта и това , че са много дървени и все едно не са моите /то не че са .../, чак ми е трудно да ходя изправена , но в никакъв случай нямам болки , поне за сега ...

lusi555 16th April 2013 11:33

Да , и аз ги усещам дървени, като 2 камъка са :) но едната ми е много по изтръпнала от другата, а и тези отоци... Незнам кога трябва да спаднат...

lusi555 16th April 2013 12:19

Моля ви момичета, пишете
Много се притеснявам...

lily.ana 16th April 2013 12:31

Нормално е да усещаш всякакви неразположения първите седмици след операцията, а щом си само на 8 дни си много прясна. Всичко, което описваш е нормално.

Villi777 16th April 2013 12:41

Здравей,
Всичко това, което описваш е нормално, не се притеснявай. Аз все още съм прясна - на 1 месец от операцията и все още усещам придърпване от време на време, но нищо общо с това, което беше.
Най -неприятните усещания отшумяха. Имам още отоци, но и те поспаднаха, знам че около 1м. и половина е нормално.
Чак болки нямах, но ужасно притискане на мускула и нещо като мускулни контракции почти постоянно. Отделно прекалена чувствителност в долната част на гърдите и особено на зърната. Отоците ми бяха и все още са основно отстрани под мишниците и отгоре,чак ми беше неприятно при допир.
Дясната ми е се възтановява по-бавно от другата, беше и по-отекла . Все още я усещам по-напрегната.

Сега освен придърпването, на което почти не обръщам внимание, и
чувствителността на зърната други неприятни усещания нямам. С всеки изминал ден се чувствам по-добре.
Просто си трябва време...

lusi555 16th April 2013 12:43

Благодаря, сега ми е по-спокойно.

tyning 16th April 2013 13:41

lusi555 , с какви параметри си и марка имплант ?
извини ме ако си го писала вече ..

lusi555 16th April 2013 13:45

Имплантите ми са Макган 360 кубика, тежа 50 кг и съм 163 см

lusi555 16th April 2013 13:45

вече ми се виждат малки :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.