Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   уголемяване на устни (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2198)

ивелина 13th August 2006 09:44

уголемяване на устни
 
след всичко прочетено до тук в този страхотен форум ве4е съм твърдо решена да направя първата крачка-уголемявам джучките а след време и цицорките! оба4е имам едно въпрос4е-тъй като смятам да се поомъжа отново в края на септември искам да знам колко време е възстановяването след това! за цицорките ясно 4е няма стане сега-от това което про4етох разбрах 4е едва след 6 седмици ще ставам за пред хора та затова за сега ще почакат!кажете ми как протича манипулацията и колко време ще съм с физиономия като след боксов мач :D

seadd 13th August 2006 13:01

:lol:

seadd 13th August 2006 13:20

след колко време ще си правиш липофилинг :) да споделиш,аз ще изчакам за по-сигурно :lol:

ивелина 13th August 2006 15:09

мисля да е с хил.киселина макар 4е трайността и е кратка? преди да ви направят манипулацията правят ли се изследвания за алергии и каква е цената ориентирова4но на цялата процедура макар че така като чета из форумите явно е според доктора!но в варна нямам май голям избор-за сега съм се спряла на д-р Заякова и Динев но все още се двуомя! :?: не съм 4увала за други свястни лекари в тази област-ако знаете пишете!!!

ивелина 13th August 2006 15:21

от лидокаина не се притеснявам -ве4е съм го "пробвала" при раждане но тази киселина??? какво ти се случи когато направи тази алергия и за колко време отшумя??

ивелина 13th August 2006 16:07

УЖААААССС :shock: .....ей тва ве4е на нищо не прили4а! да го хванеш тоя доктор и най-малкото което може му направиш е да го удушиш! абе да не им падаш в ръчичките на докторското съсловие....ама пуста му суета...

ивелина 13th August 2006 16:38

би ли ми казала името на "доктора" ако може изобщо да се нарече така и в коя клиника практикува?

kattiepd 13th August 2006 16:39

аз имам силикон в устните от 6 месеца ,но съм ужасно недоволна,и още повече- притеснена от начина,по който усещам да се образуват топчета и се разтяга кожата на устните ми когато се усмихвам - изглежда толкова неестествено и дори причинява болка!! бих посъветвала никой да не прави моята грешка !!! все пак въпросът ми е дали мога да си изтегля тази субстанция от устните и да си направя липофилинг след това? някои може ли да ми препоръча добър хирург за тази операция? знам че изтеглянето на силикона е много трудно но се надявам да е възможно все пак, и още нещо - има ли значение преди колко време е сложен,смисъл дали да изчакам или да се оперирам по-скоро докато тъканта не се е увредила още-повече?

Chujdata 13th August 2006 20:14

Абе я си го напиши, който и да е, дори и моят доктор, трябва да се знае, че специално за тази процедура не е добър и да се търси друг. И аз не веднъж съм казвала, че са си специалисти най-вече в една,две области и по-малко в други.

bimbi 13th August 2006 20:59

Цитирай:

Първоначално написано от Chujdata
Абе я си го напиши, който и да е, дори и моят доктор, трябва да се знае, че специално за тази процедура не е добър и да се търси друг. И аз не веднъж съм казвала, че са си специалисти най-вече в една,две области и по-малко в други.

именно...това че някой е добър на цици или липосукция не значи, че е добър и в останалите неща...защо да се набутват момичетата. кажи си го :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.