Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   д-р Ангел Енчев (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9544)

aniK 18th November 2009 09:51

Мда, размахът на дейността му, светските изяви, броят подарени като награди в разни конкурсчета операции ... този пост ... по всичко личи, че нещо май придремва в медицинския си център и му трябва евтина реклама във форум, в който това не се толерира!

Аз не знам пък как не разбрахте, че това не помага, а напротив срива авторитета на хирурга :twisted:

Марулка 18th November 2009 09:55

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
М
Аз не знам пък как не разбрахте, че това не помага, а напротив срива авторитета на хирурга :twisted:

:wink:

gwendoline 18th November 2009 12:49

Цитирай:

Първоначално написано от aniK
Мда, размахът на дейността му, светските изяви, броят подарени като награди в разни конкурсчета операции ... този пост ... по всичко личи, че нещо май придремва в медицинския си център и му трябва евтина реклама във форум, в който това не се толерира!

Аз не знам пък как не разбрахте, че това не помага, а напротив срива авторитета на хирурга :twisted:

Можеше да започнеш поста си с "д-р Енчев" :2043: :biggrin: :lol:

SweetShark 18th November 2009 13:23

Е, току-виж е някоя мед. сестричка-натегачка, дето няма как да предвиди негативния резултат от поста си, щото няма толкова акъл (то не е като да си дигаш краката) :lol:

Мария Василева 18th November 2009 14:15

Re: д-р Ангел Енчев
 
Цитирай:

Първоначално написано от kater
За размаха на дейността му може да се съди и по рекламната кампания, която прави - виж билбордовете му из цяла София!

По това може да се съди само за парите, които е вложил в реклама...
Но все пак по-добре е да заложи на платената такава, отколкото на неплатена там, където не е желана. :idea:
И няма злоба - просто учтив съвет. :1246:

novak 26th November 2009 22:46

И аз съм любопитна да чуя повече за него и да видя някой резултат:)

Divinemouse 26th November 2009 22:51

Re: д-р Ангел Енчев
 
Цитирай:

Първоначално написано от "katerПривет!
Д-р Енчев е млад и според мен кадърен лекар! Поне що се вижда от броя на операциите и пациентките му! За размаха на дейността му може да се съди и по рекламната кампания, която прави - виж билбордовете му из цяла София! Каквото и да злобеят конкурентите му, той в момента е [b
най-оборотният пластичен хирург[/b]! Може би един от малкото, които тази година действително работиха, а не дремаха по лъскавите си медицински центрове! Доколкото знам работи с френски импланти на PIP.
Нищо не пречи да идеш и да видиш на място как са нещата! Успех! :))

Много се смях :girl_haha:
как успява да се справи със 2-3 клиники,светски живат ,пътуване от град в град....Дай боже всеки му толкова оборотен доктор..

gwendoline 26th November 2009 23:25

Re: д-р Ангел Енчев
 
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
как успява да се справи със 2-3 клиники,светски живат ,пътуване от град в град....Дай боже всеки му толкова оборотен доктор..

И на мен думичката "оборотен" някак си ми се наби.... :2003: и пасна точно....вече като я чуя и асоциирам с него :1242:

te_dda 27th November 2009 21:06

аз пък като чуя за " много оборотен доктор" и ми иде да бягам бързо и далече :lol: :lol: :lol: ..нагледахме се доста "добре свършена работа" от немалко такива.... :? :?

Armand 6th December 2009 02:21

кара мл63 от новите, тряя да е стабилен :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.