Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Похвали се с нещо 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10849)

not_sweety 7th November 2010 08:36

Последен работен ден. Или нощ, по точно. Или... сутрин...
Абе... каквото е там. Важното е, че е последно.
Че... вече не издържах. Много ме дразни светлината.
И чувствам- как кучешките ми зъби, стават по- големи...

P.Hinkova 7th November 2010 12:03

Все пак успях да достигна почти дъното на социалното пропадане. И все пак успях да се унижа почти изцяло... за хвалба си е.

lullaby 7th November 2010 15:01

Цитирай:

Първоначално написано от P.Hinkova
Все пак успях да достигна почти дъното на социалното пропадане. И все пак успях да се унижа почти изцяло... за хвалба си е.

Какво е станало? :?

heavenkata 7th November 2010 15:25

Утре имам имен ден... след 15 дена ще правя фаталното парти.. а след 16 дена имам рожден ден и пристигам в София! Щастлива съм, мамка му.

P.Hinkova 8th November 2010 18:00

днес съм изпушила само 2 цигари ! напълно обедена съм, че ще ги спра... прекарах деня в ядеене, ядеене и разхоодкиии...как бързо и приятно мина ...и все още съм гладна.... най-сетне ми се отвори апетит

Gossow 8th November 2010 18:20

Цитирай:

Първоначално написано от P.Hinkova
днес съм изпушила само 2 цигари ! напълно обедена съм, че ще ги спра... прекарах деня в ядеене, ядеене и разхоодкиии...как бързо и приятно мина ...и все още съм гладна.... най-сетне ми се отвори апетит

:bowdowl:

valeto 8th November 2010 19:52

Цитирай:

Първоначално написано от heavenkata
Утре имам имен ден... след 15 дена ще правя фаталното парти.. а след 16 дена имам рожден ден и пристигам в София! Щастлива съм, мамка му.

Честит имен ден, Хев. И винаги бъди адски и райски щастлива, мамка му. :cool: :2020:

LUCKY Dancing Queen 8th November 2010 20:16

Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
Няма какво толкова да се чудиш. И двете са правилни. Allure е принцеса, както и една принцеса става Allure. Следователно parfaite е излишно и само Allure си е добре :lol:

Никак не е излишно. Напълно е лишно. Знаеш какво значи allure на езика от който произлиза. Пласирането на parfaite(отпред vs отзад) променя смисъла. И за мен, като люпобитен страничен наблюдател. Едно е са настани отпред(пред Allure), друго е да се "пласирам" отзад. Психическа нагласа и желание за естетика.

Gossow 8th November 2010 21:12

Хев честит имен ден и от мен :) Всичко най-хубаво :2020:

P.Hinkova 8th November 2010 21:20

и завършвам вечерта още по прекрасно !Срещнах се с любимия и получих графика му за работата, така вече знам кога е почивка и кога не е, трябва само да го настроя със моят график и да си изместя почивните дни през седмицата, за да се виждаме доволно. Освен това ходихме да се почерпим по случай... абе забравих точната дума, обаче когато на някого му се случи нещо лошо на същата дата през годините се пие и яде =) . Та ходихме да се почерпим по нещо за мъжо, че е жив и здрав .Сега искам да наням.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.