Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Доц. Емил Георгиев, "Нефертити" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1530)

sladkavuzdi6ka 17th May 2006 21:01

Доц. Емил Георгиев, "Нефертити"
 
Извинявам се,само искам да ви попитам имате ли някави отзиви за Емил Георгиев и дали е един от добрите пластични хирурзи в София?

mays 18th May 2006 09:33

имам отзиви за него добри понеге е спец.по лицево челустна хирургия.Но аз така си окепазих носа при Сердев преди 10 мес.Сега се точа за следваща но не знам при кого и дали да не ги накарам да ми го варнат в старото пологение.Но сега пак получих отговор че се взема кост от ребро.Убедена сам цхе ше сгреша ако го направя.Ше тарся и разпитвам още

partalinaa 18th May 2006 09:51

Виждала съм хубави цицки направени от него и носле на друга мацка.Работи добре ,но малко трудно дава информация,аз за това не го одобрих.Слага добре цицките под мускула-поне тези които видях!

inkata 29th May 2006 19:29

Аз се оперирах при него преди няколко дни и засега съм много доволна...в сряда ще ми свалят превръзката и ще се похваля :)

seadd 29th May 2006 19:34

:?

inkata 29th May 2006 19:39

Вярно е ,че как то казват всички не обяснява много, но е професионалист и си разбира от работата! Първата частна клиника в София беше неговата- абе доста отдавна...

Julet 3rd June 2006 00:57

ринипластика
 
Моля който си е правил ринопластика при Е Георгиев......ако може да ми даде малко повече инфо за самата операция !
Как се е чувствал след нея.....с пълна упойка ли е била......цената ....... продължителноста й ...... и такива работи каквото се сети....... по важното......
Е Георгиев внимателен ли е ?
Мен да ви кажа много ме е страх от пълната анестезия :( :roll: :oops:
Мерси !!!

anichka 4th June 2006 14:11

аз си правих носа при него 1999 г. Резултатът е добър НО:
ми чупи носа с местна упойка-кошмар, адски болки!
имам и до сега известна нечувствителност на горната устна-от засегнати нерви!
хроничен синузит поради нарушение на синесите!
така че избери някой друг-мое мнение :roll:

anichka 5th June 2006 10:03

това за синусите ми го каза специалист УНГ, поправимо е но тр. да се прави наново интервенция а аз за нищо на света не давам някой да ме пипа отново!слагам вече 7-ма година капки и това е...
за местната упойка-просто ми предложи да избера местна или пълна-местната е по-евтина /въпреки че аз си платих цената както си върви,не по-малко/,а аз избрах нея защото ме е страх от пълните МНОГО.Обаче ако знаех какво е щях да си поискам конска доза пълна :shock:

dani_d 5th June 2006 11:05

Цитирай:

Първоначално написано от anichka
това за синусите ми го каза специалист УНГ, поправимо е но тр. да се прави наново интервенция а аз за нищо на света не давам някой да ме пипа отново!слагам вече 7-ма година капки и това е...
за местната упойка-просто ми предложи да избера местна или пълна-местната е по-евтина /въпреки че аз си платих цената както си върви,не по-малко/,а аз избрах нея защото ме е страх от пълните МНОГО.Обаче ако знаех какво е щях да си поискам конска доза пълна :shock:

Може би операцията е била по стария метод и затова така бавно си се възстановила. Но за тези проблеми, които са ти се получили в следствие на операцията, може би е било добре да потърсиш отговорност и от хирурга, нещо не е направено както трябва явно. След всички тези мъчения, които си преживяла, поне направено ли е нослето както трябва?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.