Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Горещия стол (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10130)

Целувчица 10th January 2010 15:05

Горещия стол
 
Един от нас сяда на горещия стол например за една седмица.През тази една седмица от понеделник до неделя всеки може да му задава въпроси свързани със секса на които отговаря в неделя!Въпросите не трябва да се повтарят към този който е на Горещия стол!Няма ограничения в броя на въпросите!Нека тези които искат да изявят желание!Ако ви допада идеята нека да започваме ако не модератора или админа да изтрие темата! :wink:

ледено_sЪrце 10th January 2010 16:41

На мен ми допада, Слади, но защо за цяла седмица? Така много бавно ще се развива темата... Не е ли по-добре да задаваме въпросите единия ден, човекът да отговаря на другия и да избира кой да е следващият участник. :roll:

Danito:) 10th January 2010 16:51

И на мен ми допада темата,но и аз смятам като Леденко,че ще е по-добре да е за 1 ден,отколкото за седмица,много ще се проточи всичко така :roll:

Armand 10th January 2010 16:55

за 1 ден е мноо вероятно да се случи разминаване, тъй като тва не е чат в реално време, а форум

седмица е ОК =)

както по заведенията има седмица на испанската кухня, примерно =)

според мен не трябва да се ограничава горещия стол само до въпросите свързани със секса :!: , щото мен примерно не ми е интересно да ги чета тези работи, по-интересно за всички ще е, да се обсъждат актуалните въпроси =))

ледено_sЪrце 10th January 2010 17:02

Е, то затова предложението беше един цял ден да се задават въпросите, а чак на другия да отговаря човека, като се замислиш едни и същи хора си влизат всеки ден, така че няма кво толкова да се разминем :P

Mirami 10th January 2010 17:13

Ау, тази тема се е утепала за общи приказки... И на мен не са ми интересни секс-въпросите, но други са ми интересни. Какво става обаче, ако някой не желае да участва? Не можеш да го принудиш.
Хм... може би няма начин да се приложи на практика.
Иначе наистина една седмица е добре, така всеки би могъл да зададе въпрос.

Armand 10th January 2010 17:40

Цитирай:

Първоначално написано от strangenick2
Ау, тази тема се е утепала за общи приказки... И на мен не са ми интересни секс-въпросите, но други са ми интересни. Какво става обаче, ако някой не желае да участва? Не можеш да го принудиш.
Хм... може би няма начин да се приложи на практика.
Иначе наистина една седмица е добре, така всеки би могъл да зададе въпрос.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

ледено_sЪrце 10th January 2010 17:53

Според мен много по-трудно ще се навие някой да отговаря само той на въпроси от цяла седмица и да е приковано толкова дълго вниманието върху него, отколкото, ако постоянно се сменят участниците. :wink:

unusual 10th January 2010 18:21

Az sum suglasna s ledenoto, 4e sedmica e mnogo ina4e sum navita :lol: izvinqvam se 4e pi6a na latinica ama ne sum na moq laptop :oops:

gabi_gabriela 10th January 2010 18:31

Цитирай:

Първоначално написано от unusual
Az sum suglasna s ledenoto, 4e sedmica e mnogo ina4e sum navita :lol: izvinqvam se 4e pi6a na latinica ama ne sum na moq laptop :oops:

Да и аз съм съгласна с леденото и с теб.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.