Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Депресия?! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11860)

Divinemouse 17th March 2011 16:59

Да е жив и здрав човека койо е измислил гръдните импланти :1229:

Преди се чувствах добре ,но сега като гледам снимки направо съм си плоска като дъска ,въпрек чи носех С и после В чашки :lol:

Мариса 17th March 2011 17:01

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Даааа,като се сетя за миньонките ме напушва смях :lol: :lol: :lol:

Мен пък ме напират сълзи... :2021: :1250: :cool:

Шегаджийка :2055:

mariq78 17th March 2011 18:19

Re: Депресия?!
 
Цитирай:

Първоначално написано от DakotaV
.....
Нормално ли е, и ако не съм единствена, как се борите със себе си?

Бе нещо ти е дискомфортно, изпълнена си със страхове, затова, почакай, да отмине.
За мене тази операция се оказва ЖИЗНЕНОВАЖНА. Оттук насетне няма как да имам угризения за парите и да се осъждам, че съм го направила.
Няма как да ми е мъчно също за старите гърди :roll:
Съветвам те да насочиш "борбата" към нещо друго, сама ще решиш към какво. Убедена съм, че имаш за какво да се бориш, далеч не само срещу себе си.
Бог те е довел дотук(и вярвай, определено ти завиждам), та как реши, че точно сега ще те изостави?!

Шоки 18th March 2011 08:56

Цитирай:

Първоначално написано от Stella82
А дали това усещане за депресия не е добре завоалиран,подсъзнателен страх за реакцията на хората около теб ... дали ще те харесат,дали ще одобрят '' новото '' в теб ? Представи си само как скоро ще купуваш мечтаното бельо,изрязани потници,рокли и т.н. т.н. Поне в мен това предизвиква усмивка и чакам с нетърпение деня на операцията :girl_dance:

Искам гърдииииииии :girl_cry2:

julijuli 18th March 2011 12:36

Цитирай:

Първоначално написано от markova2007
Цитирай:

Първоначално написано от Stella82
А дали това усещане за депресия не е добре завоалиран,подсъзнателен страх за реакцията на хората около теб ... дали ще те харесат,дали ще одобрят '' новото '' в теб ? Представи си само как скоро ще купуваш мечтаното бельо,изрязани потници,рокли и т.н. т.н. Поне в мен това предизвиква усмивка и чакам с нетърпение деня на операцията :girl_dance:

Искам гърдииииииии :girl_cry2:

СПОКОЙНОООО ще ги имаш,и аз виках така като теб и исках :1242:

Мариса 18th March 2011 12:52

Ще ги имате тия цици бе мацки :P

julijuli 18th March 2011 13:08

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Ще ги имате тия цици бе мацки :P

Е дааа,ама кат твоите нямаа да станат,в смисъл толкова сексииии :1241: по-мънички,ама....кво да се прави,колкото-толкова :girl_dance:

Stunning 18th March 2011 13:21

и аз съм в депресия. купих си онзи ден нова рокля с огромно деколте и сега искам да я облека и да тичам по улиците с нея. също ме депресира факта, че на работа не мога да ходя разгърдена пак с огромно деколте, не било прилично.. уф

Шоки 18th March 2011 14:45

Аз по принцип не искам големи, защото съм скакалец и няма да ми отиват. Каквито искат да ми слагат ама да ми ги слагат, че искам цицииии

tinata 18th March 2011 15:07

Цитирай:

Първоначално написано от Stella82
Цитирай:

Първоначално написано от julijuli
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Ще ги имате тия цици бе мацки :P

Е дааа,ама кат твоите нямаа да станат,в смисъл толкова сексииии :1241: по-мънички,ама....кво да се прави,колкото-толкова :girl_dance:

Охххххх,и моите се очертават да са малки ... Искат да ми сложат само 250 сс :wall: Виж,тук наистина можем да говорим вече за депресия :sos:

Защо не искат да ти сложат по-големи?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.