Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Депресия?! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11860)

Stunning 18th March 2011 15:33

Цитирай:

Първоначално написано от markova2007
Аз по принцип не искам големи, защото съм скакалец и няма да ми отиват. Каквито искат да ми слагат ама да ми ги слагат, че искам цицииии

:2043:
скакалечковците трябва да са умерени в лакомията, за да не изглеждат гротесно после

Мариса 18th March 2011 16:48

Цитирай:

Първоначално написано от tinata

Защо не искат да ти сложат по-големи?

Ти можеш ли да паркираш хамър в гараж за трабант?

Шоки 18th March 2011 16:52

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
Цитирай:

Първоначално написано от markova2007
Аз по принцип не искам големи, защото съм скакалец и няма да ми отиват. Каквито искат да ми слагат ама да ми ги слагат, че искам цицииии

:2043:
скакалечковците трябва да са умерени в лакомията, за да не изглеждат гротесно после

:2043:
Не не в никакъв случай не искам големи кубици, искам нормални за телосложението ми гърди. Просто в момента аз съм пъпка на ребро и дори чашка А не мога да запълня без дунапрен. Голям комплекс ми е тази моя липса на гърди.

tinata 18th March 2011 16:56

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от tinata

Защо не искат да ти сложат по-големи?

Ти можеш ли да паркираш хамър в гараж за трабант?

Не винаги липсата на "кожа" е аргумента на доктора, за да не сложи по-голям кубик. Причините може да са съвсем други....

Чочи 18th March 2011 17:47

[quote="tinata"]
Цитирай:

Първоначално написано от Stella82
Цитирай:

Първоначално написано от julijuli
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Ще ги имате тия цици бе мацки :P

Е дааа,ама кат твоите нямаа да станат,в смисъл толкова сексииии :1241: по-мънички,ама....кво да се прави,колкото-толкова :girl_dance:

Охххххх,и моите се очертават да са малки ... Искат да ми сложат само 250 сс :wall: Виж,тук наистина можем да говорим вече за депресия :sos:

Защо не искат да ти сложат по-големи?[/quote
Защото щяла да ми се нацепи кожата от стрии ... А иначе съм гараж не само за трабант и хамър,ами и за цял боинг 747 :girl_cry: ,предвид моите 180 см. височина :lol:

Мариса 18th March 2011 18:34

Еми да,тва е другата причина.От първия път много кубици не е препоръчително.:)
Но винаги можеш и втори път;)

julijuli 18th March 2011 19:18

Цитирай:

Първоначално написано от Stella82
Цитирай:

Първоначално написано от julijuli
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Ще ги имате тия цици бе мацки :P

Е дааа,ама кат твоите нямаа да станат,в смисъл толкова сексииии :1241: по-мънички,ама....кво да се прави,колкото-толкова :girl_dance:

Охххххх,и моите се очертават да са малки ... Искат да ми сложат само 250 сс :wall: Виж,тук наистина можем да говорим вече за депресия :sos:

Ти кой размер на сутиена си в момента?

Чочи 18th March 2011 19:37

Цитирай:

Първоначално написано от julijuli
Цитирай:

Първоначално написано от Stella82
Цитирай:

Първоначално написано от julijuli
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Ще ги имате тия цици бе мацки :P

Е дааа,ама кат твоите нямаа да станат,в смисъл толкова сексииии :1241: по-мънички,ама....кво да се прави,колкото-толкова :girl_dance:

Охххххх,и моите се очертават да са малки ... Искат да ми сложат само 250 сс :wall: Виж,тук наистина можем да говорим вече за депресия :sos:

Ти кой размер на сутиена си в момента?

75 Б :cry:

julijuli 18th March 2011 19:43

Цитирай:

Първоначално написано от Stella82
Цитирай:

Първоначално написано от julijuli
Цитирай:

Първоначално написано от Stella82
Цитирай:

Първоначално написано от julijuli
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Ще ги имате тия цици бе мацки :P

Е дааа,ама кат твоите нямаа да станат,в смисъл толкова сексииии :1241: по-мънички,ама....кво да се прави,колкото-толкова :girl_dance:

Охххххх,и моите се очертават да са малки ... Искат да ми сложат само 250 сс :wall: Виж,тук наистина можем да говорим вече за депресия :sos:

Ти кой размер на сутиена си в момента?

75 Б :cry:

ЕЕЕ,след имплантите ще бъдеш най-малко С размер,а е много вероятно и Д,но внимавай с пропорциите си,и аз обожавам големи гърди като на Мариска примерно(нейните са уникални!!!),НО никога не биха ми отивали на моята конструкция,така че-за всяко телосложение е относително

te_dda 18th March 2011 20:12

за ръст 180 см 250 сс ми звучат доста хм....несъразмерно....и нелогично каот предложение....по простата причина,че ако предложението е адекватно, то би трябвало да имаш несъразмерно тесен гръден кош, което не изключвам, но по-скоро смятам,че не ти е дадено добро решение....250 сс анатомчини обикновенно отговарят на 11 - 11,5 основа на импланта, при кръгли - 10,5- 11 см....не вярвам това да е оптималната за теб основа, т.е да имаш на тази височина толкова тесен гръден кош !!
От тази гледна точка бих ти препоръчала да отидеш поне при още 2-ма и да видиш какъв размер ще ти предложат, КАТО СПЕЦИЛАНО обърнеш внимание на това какъв е размерът на основата ти ( ако ен ти кажат като мерят - попитай ! ) ...кубатурите с еопределят основно по този показател , следвани и от други фактори акто налични тъкани, но те имат по-малко значение, спрямо значението на основата !!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.