Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Дермабразио (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2134)

Enerdji 15th September 2006 22:13

Здрасти Оливия!
Разкажи повече, къде си прави тази процедура, колко пъти бяха достатъчни, за да си доволна от резултата?

МЕРИ 17th September 2006 16:34

Оливия, кажи каде, си прави процедурата и какво точно си прави
защото аз си правих IPL въобще не съм доволна, а цената е направо космическа

Cleopatra 18th September 2006 08:48

Мери, ти с каква цел си я прави и къде???

кити 18th September 2006 11:43

Чакайте, темата е за дермабразио! Това не е IPL, доколкото знам.
Лазерният пилинг ти сваля горния пласт кожа, с една процедура, с пълна упойка, оперативно е...Много освежава лицето, но възстановителният период е много дълъг, поне месец...а пазенето след това поне 6 месеца. не знам кой го прави, но аз лично от това се интересувам...А IPL го знаем, това е друго, наистина космическа цена, и ако няма нужния ефект какво правим? Ако ще се постигне ефект супер!!! Мен ме дразни това, че подобни процедури препоръчват на всеки, без значение дали е за такава или не, и дали резултат би могъл да се постигне и по друг начин...
Та, ако някой знае къде се прави ЛАЗЕРЕН ПИЛИНГ, както и дермбразио и от кого в Бг, или си е правил сам, моля за малко повече инфо :roll: :roll:

МЕРИ 18th September 2006 14:35

Кити,

Правих си IPL в Пловдив, в Енигма, но не останах доволна

Цената само за лице е 250 лв, а за деколте и шия е още 250
Направих си само една процедура и резултат не видях никакъв, затова се отказах от следващите минимум 4

Иначе обещанията бяха за по свежо лице, избистряяве на тена, заличаване малки бръчици и белези и т.н.

МЕРИ 18th September 2006 14:46

Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
Цената е 300 лв. лице, шия и деколте при д-р Динев в Афродита. Не знам точно какъв е лазера, но видях, че полза има :)


Извинете ме, къде е тази "АФРОДИТА" - дайте моля, координати

Chujdata 18th September 2006 14:50

Варна, м-ст "Салтанат" - по пътя за плажа на буните на Почивка, вдясно една синя много красива сграда с голяма табела :lol:

Cleopatra 18th September 2006 15:31

Аз точно в Енигма се обаждах на едното място...Мери, тези пари цяло лице ли включват? Аз си го представях нещо като фотоепилация на импулси... всъщност, кити, вярно е че темата беше за дермобразио, но наистина ме заинтригува този нов метод затова и така "нахално" разпитвам :girl_dance:

Enerdji 18th September 2006 17:48

Цитирай:

Първоначално написано от кити
Чакайте...
Та, ако някой знае къде се прави ЛАЗЕРЕН ПИЛИНГ, както и дермбразио

Кити, дермабразио правят всички пластични хирурзи в БГ. Не познавам някой, който се е подлагал на тази процедура. Аз исках да я правя, но всички лекари, при които ходих ме разубедиха, за това се насочих към лазерите. Но не лазерен пилинг! Такъв прави д-р Динев във Варна, също в Дерма Вита, София. Най вероятно и на други места. Търси в Гугъл!

natali85 5th October 2006 22:11

аз пък никъде не прочетох някой да е много доволен отр лазерите и чрез тях да са му премахнали значителни дефекти...е,май аз съм първата,която ще се реши на дермабразио и ще трябва да пише тук... вярно е,че и мен ме плаши дългия възстановителен период след процедурата,но какво пук..правя го за цял живот!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.