Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Дермабразио (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2134)

dododod 17th June 2007 10:54

хора,знаете дали при дермабразио могат да се заличат само проблемните места върху кожата или трябва на цялото лице да се направи?

GUESS_F 10th July 2007 09:01

Цитирай:

Първоначално написано от Traiana
хора,знаете дали при дермабразио могат да се заличат само проблемните места върху кожата или трябва на цялото лице да се направи?

Даже е желателно да се прави само на местата които са проблемни,все пак това си е сваляне на кожата.... :2005: аз ходя вече 2-ри месец на микродермабразиото и съм доволна,има ефект,наистина не огромен но има.Сега белезите са много по малки и не толкова видими.

Puppito 10th July 2007 10:53

Цитирай:

Първоначално написано от GUESS_F
Даже е желателно да се прави само на местата които са проблемни,все пак това си е сваляне на кожата.... :2005: аз ходя вече 2-ри месец на микродермабразиото и съм доволна,има ефект,наистина не огромен но има.Сега белезите са много по малки и не толкова видими.

къде си го правиш? в смисъл в кой салон, ако не е тайна?

GUESS_F 10th July 2007 11:14

Цитирай:

Първоначално написано от Puppito
Цитирай:

Първоначално написано от GUESS_F
Даже е желателно да се прави само на местата които са проблемни,все пак това си е сваляне на кожата.... :2005: аз ходя вече 2-ри месец на микродермабразиото и съм доволна,има ефект,наистина не огромен но има.Сега белезите са много по малки и не толкова видими.

къде си го правиш? в смисъл в кой салон, ако не е тайна?

High care на Славейков точно срещу KFC - то.Не им правя реклама,просто моята козметичка Дани е професионалист!Много съм доволна от нея,знае как да подходи индивидуално за всеки проблем.Ако те интересува нещо по специално пиши :2043:

Puppito 10th July 2007 13:22

ами, всичко ми е ясно! аз също си ходя при нея и също съм много доволна! :cool:

barby85 10th July 2007 13:30

Може ли да ви попитам защо ходите в тези клиники, а не ходите във ВМА например...там е най- добрата кожна клиника

Puppito 10th July 2007 13:51

Цитирай:

Първоначално написано от barby85
Може ли да ви попитам защо ходите в тези клиники, а не ходите във ВМА например...там е най- добрата кожна клиника

ами предполагам, защото сме доволни от грижите, вниманието и резултата.

GUESS_F 10th July 2007 15:45

Цитирай:

Първоначално написано от Puppito
ами, всичко ми е ясно! аз също си ходя при нея и също съм много доволна! :cool:

:2003: еее, супер, може би даже сме се засичали там...аз съм всяка седмица поне по веднъж в салона

irina_rizova 22nd June 2010 22:09

Здравейте!Аз съм козметичка и мога да ви отговоря на някои от въпросите! За оперативното дермабразио не съм компетентна и не мога да дам мнение, но за диамантеното микродермабразио-имам наблюдения, защото работя с него и виждам ефекта върху кожите на моите клиентки.Най-общо казано се сваля повърхностния слой на кожата, по този начин се стимулира раждането на нови клетки и съответно кожата се регенерира.Не се препоръчва при активно акне и куперозна кожа.Когато с диамантената глава се свали повърхностения слой, има вакуум,който изсмуква мъртвата кожа и по този начин не оставя суха кожа, която да се бели.Много е добър ефекта, когато след дермабразиото се вкарат ампули и активни съставки в кожата,в зависимост от това в каква посока се работи-съответно : лифтинг,депигментация,лече ние на белези и други.Препоръчително е да се направят три процедури през 10 дни,а след това може един път месечно.Ефекта е много добър-разбира се не стават чудеса,но кожата изглежда много свежа,гладка,финните бръчки се заличават и широките пори се свиват. :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.