Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   уголемяванве на устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8222)

Марулка 24th April 2009 14:33

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
:2022:

Нали знаеш че Сис лесно се плаши........... :wink:
шегувах се бе котараче........нали не се връзваш......... :roll:

sisiapostolova 24th April 2009 16:06

ооо искам я ...мисли му Джанго ...

danas 25th April 2009 15:31

:1228:

Nacheva 25th April 2009 20:56

Някои чувал ли е за филура STYLAGE M.....

Puhche 5th June 2009 14:13

Re: уголемяванве на устните
 
Цитирай:

Първоначално написано от rouse
4ета мненията на вси4ки и савсем се обарках моля ви кайете ми кои лекар е добар в уголемяването на устни за6тото ве4е станах вартоглава от толкожа мнения и никои не казва ни6то конкретно..........преди месец ходих в пазардйик за6тото ми казаха 4е там доктора е много добар .............ако някоя от вас има малко свободно врема 6те се радвам да ми пообясни каде са добри докторите и каде не и с какво да си напалня устните :1201:

В никакъв случай!!!

anitooo 29th June 2009 12:48

Въобще не съм наясно, но от прочетеното тук разбрах, че имаразлични видове ХК или по-точно на различни производители. Говорих с една позната, която чула че има ХК на VICHY?? Да сте чували нещо подобно?

Cleopatra1 2nd April 2010 08:55

Някой знае ли кой доктор работи с Juvederm? Решила сам да пробвам с този филар.... Много ми харесват как са станали устните на Stunning .

KEIS 16th December 2010 09:25

Здравейте в събота си правих устни при доц.Емил Георгиев и съм доволна .Малко ме стресира отока беше огромна до вчера като пребита бях но днес вече е доста добре ..Не знам обаче защо не ми каза какъв филър ми слага :roll: ..както и да е доверих се и сега съм доволна и смятам и долна да пълня въпреки ,че той ми отказа тъй като била достатачно плътна ...Нормално ли е да има такъв оток чак ме беше срам да се покажа първия ден :lol: ...

chicksy 16th December 2010 12:39

Цитирай:

Първоначално написано от KEIS
Здравейте в събота си правих устни при доц.Емил Георгиев и съм доволна .Малко ме стресира отока беше огромна до вчера като пребита бях но днес вече е доста добре ..Не знам обаче защо не ми каза какъв филър ми слага :roll: ..както и да е доверих се и сега съм доволна и смятам и долна да пълня въпреки ,че той ми отказа тъй като била достатачно плътна ...Нормално ли е да има такъв оток чак ме беше срам да се покажа първия ден :lol: ...

Не мисля! Сигурно ти е спукала кръвоносен съд,но бързо ще мине,споко.
И как така не ти е казала какво ти слага? Тя трябва да ти даде нещо като документ или бележка поне на която да пише какво точно ти е сложила !

Мариса 17th December 2010 07:04

Цитирай:

Първоначално написано от KEIS
Не знам обаче защо не ми каза какъв филър ми слага :roll:

яЯвно и той не знае или е преценил,че просто искаш устни.Може да ти е сложил и силиконово олио,което е най-страшното,но и най-ефтиното на пазара :?
Да си се поинтересувала какво ще ти слага,направо ме изумява безразличието ти :shock: ,че не е е имало разговор какво ще ти инжектира........


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.