Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

Monique 14th October 2008 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_L
Заякова ми препоръча с местна упойка, защото момичетата много викали БЕЗ, т.е. само с Лидокаин-а.
Мацката след мен каза, че съм направила грешка, че съм се решила на упойка, защото държала близо 5-6 часа. В смисъл, не си чувствах устата и като седнахме на маса с мъжа ми, паднахме да се смеем - аз едно, че не си умервах устата, ама и всичко дето вкарвах, излизаше...
Картинка и половина! :lol:
Но, като чета теб, Monique, се радвам, че не изживях и тази болка! :roll:

Интересно, значи ще бъда и малко "зле" след това .......И ще ми трябва придружител :lol:

sweety_L 14th October 2008 20:03

Половин кубик? :shock:
Еми, да! Какво се чудя, ти си имаш устни.
Контур ли прави или равномерно ти разпредели количеството в долна и горна устна?

sweety_L 14th October 2008 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от Monique

Интересно, значи ще бъда и малко "зле" след това .......И ще ми трябва придружител :lol:

ха-ха, по-скоро плювалник и огледалце пред лицето, та да си гледах некоординираните движения на устата. Е, поне ще се посмееш! Гарантирано! :lol: :lol:

Monique 14th October 2008 20:05

Тя каза първо да видя дали ще се харесам и че след това мога да се върна за да ми сложи останалото...а ако не, може да ми го сложи на назолабиалните гънки (въпреки че все още нямам такива, поне не видими) :lol:
Мисля че ми направи контур засега...ще сложа снимки ако на някой му е интересно.

sweety_L 14th October 2008 20:07

На мен ми е интересно, определено!

Виж, поне знаеш каква болка да очакваш, все ще изтърпиш още половин ампулка без упойка! :1205: :mrgreen:

Monique 14th October 2008 20:22

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_L
На мен ми е интересно, определено!

Виж, поне знаеш каква болка да очакваш, все ще изтърпиш още половин ампулка без упойка! :1205: :mrgreen:

Оооооо не ужасно е!
Щом аз го казвам, вярвай! не се търпи.

Mena 14th October 2008 20:45

Моник, явно те е намазала само с Лидокаин, с него почти не се усеща обезболяване.:(
Жалко, че не ти е сложила ЕМЛА, тя е много добра.
А и по принцип инжектирането по контура на устните е много по-болезнено от инжектиране в самите устни за увеличаване на обема.
Още ли те боли?
Слага ли си студени компреси за облекчаване?

Monique 14th October 2008 21:09

Не ме боли вече, не съм си слагала компреси, само дето още съм в шок :1242:

Mena 14th October 2008 21:16

Защо си в шок?!? :2016:

i_ani 14th October 2008 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Защо си в шок?!? :2016:

От болките най-вероятно :1246:

Горката , тая докторка няма акъл :evil: :2011:

То и с месната упойка е неприятно , а БЕЗ ще е направо :arrow: кошмар :2009: :2005:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.