Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

dedektiv_p 21st October 2008 21:55

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
А какво казва приятелката ти за чувствителността? Усеща ли ги по някакъв начин? Как изглежда?

Ако споделиш впечатленията и наблюденията на приятелката ти (разбира се с нейно съгласие) ще е супер!

Mishelin 21st October 2008 22:06

Ди, усеща си ги, но не напълно, сравнително скоро се е оперирала и немога да кажа. Но си се чувства добре, аз я видях на четвъртя ден, имаше отоци, но не чак огромно (тя е с най-тънките) абе с всеки изминал ден - по-хубави и оформени й стават.

danas 22nd October 2008 08:10

мен ме интересува каква е цената на тези импланти,ако някои знае моля да сподели.

Monique 22nd October 2008 08:53

Цитирай:

Първоначално написано от Mishelin
Ди, усеща си ги, но не напълно, сравнително скоро се е оперирала и немога да кажа. Но си се чувства добре, аз я видях на четвъртя ден, имаше отоци, но не чак огромно (тя е с най-тънките) абе с всеки изминал ден - по-хубави и оформени й стават.

А аз не мога да разбера след "кастинга за устни с перманентен имплант" при н.георгиев , защо така и никой не показа снимки ? за справка погледнете тук сигурна съм че доста са забравили:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...2c64869a4971ed

Поредната доза булшит...Е не, мерси, аз не бих си сложила от тях , това си е анти-реклама за мен! Мразя врели - некипели. Мисля че ако имаше момичета с такива импланти досега да са се похвалили. Или няма, или резултата е катастрофален,това ми говори цялата история...
а на тези които смятат да си слагат им пожелавам много успех ...:roll:

Monique 22nd October 2008 08:54

Малко редакция - не казвам че приятелката на Мишелин няма такива, а за момичета от форума. :?

Марулка 22nd October 2008 08:59

Моник има ........аз съм виждала едно такова (само докато чакахме за консултации)......но не всички момичета пишат във форума,явно просто от -тези,няма потребителки тук...........на мен лично ми харесаха устните.Но не знам.......доста хора казват,че се губи чувствителността.........
Работата е там че за сега това е един много нов вид операция,и още няма -никакви отзиви.
Надявам се в този брой на списание Ева,да има повече инфо... :roll:

gwendoline 22nd October 2008 09:02

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
А аз не мога да разбера след "кастинга за устни с перманентен имплант" при н.георгиев , защо така и никой не показа снимки ? за справка погледнете тук сигурна съм че доста са забравили:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...2c64869a4971ed

Има вече показани снимки, Моник
:cool: :cool: http://snimki.tialoto.bg/?gallery=1237

Monique 22nd October 2008 09:05

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_L
Цитирай:

Първоначално написано от Monique
с моя опит - не е опасно ....но безмислено .
сложиха ми и останалата част от ампулата и сега съм с оток но съм сигурна че утре пак няма да има разлика :?

Предполагам, с упойка този път ...? :roll: :lol:


този път Попова ми сложи упойка на горната устна, на долната не изчака достатъчно дълго и взе да ме боде, нещо бързаше май... :? Прекрасно...!!!
Меко казано съм доста разочарована от нея , невнимателна ми се стори в инжектирането, тече ми кръв, познати ми казаха че не е нормално.
Освен това самата тя ползва хилуаронова киселина и непрекъснатото и натякване да не си слагам цялата ампула ми се стори меко казано подозрително... :roll:
След инжектирането на половината ампула нямаше никаква разлика в устата ми след, правила съм си снимки вкъщи. Когато ми направи снимките преди и след Попова използва един доста банален трик : снимката "след" я направи от разстояние няколко сантиметра, докато снимката "преди" беше отдалеч :lol:
Не претендирам за свръх - интелигентност но определено не съм напълно кухоглава въпреки че съм руса и подобни трикчета не са ми по вкуса ... Не бих се върнала при нея, и на всичкото отгоре ми направи ужасно впечатление факта че дори не ми предложи упойка първия път, нито ме предупреди че има такава силна болка.

Monique 22nd October 2008 09:05

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Monique
А аз не мога да разбера след "кастинга за устни с перманентен имплант" при н.георгиев , защо така и никой не показа снимки ? за справка погледнете тук сигурна съм че доста са забравили:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...2c64869a4971ed

Има вече показани снимки, Моник
:cool: :cool: http://snimki.tialoto.bg/?gallery=1237

чудесно , благодаря, не знаех :D
Радвам се!

gwendoline 22nd October 2008 09:06

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
Работата е там че за сега това е един много нов вид операция,и още няма -никакви отзиви.
Надявам се в този брой на списание Ева,да има повече инфо... :roll:

Ето повечко инфо :cool: :1242: :
http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=7970
(с благодарност към Бюти :2020: ,надявам се да не се сърди, че препращам момичетата да четат)

Марулка 22nd October 2008 09:11

И аз това щях да го "пеистна" тук но след като веднъж и аз направих така, Бюти ми каза ,че не и харесва да "пеистваме" неща които тя е открила-тук....... :roll:
Дано наистина не се обиди,защото е полезна информацията........ :roll:

kotara4e 22nd October 2008 09:14

monique пусни няколко снимки моля те, за да добием представа. Аз сега мисля да си слагам хеуронова к-на в салона, в който ми правиха и веждичките. Така и незапомних името на доцентката :roll: ....дано не е същата, която ти е правила и на теб :idea: - щом се оплакваш така....
А каква цена ти излезе за 1 ампула :?: На мен ми казаха 500лв.

Monique 22nd October 2008 09:42

http://www.snimka.bg/album.php?album...70&pid=8463957

ето снимки...на третата съм точно след процедурата и съм доста подута, принципно така искам да изглеждат. на втората съм сега, след процедурата вчера, дано да не спаднат повече, но сигурно ще стане.
д-р Попова работи в Токуда, така че не е същата. :)
На мен също ми излезе 500 лв, самата ампула ми казаха че е 350 - Restylane Lipp.

kotara4e 22nd October 2008 09:55

Да трета е мн добра.....мерси за снимките :2015:
Сега звъннах в салона и ми казаха, че ги прави някакъв доцент Дордоров :roll: :2016: някои чувал ли го е изобщо?Или дали някой знае как работи?

Omnia 22nd October 2008 10:02

Ох, ужас...тия импланти са ужасни явно, а и снимките, които видях не ме впечатлиха изобщо, даже напротив...Явно пак ще си слагам киселина... :roll:

Beauty 22nd October 2008 12:43

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
И аз това щях да го "пеистна" тук но след като веднъж и аз направих така, Бюти ми каза ,че не и харесва да "пеистваме" неща които тя е открила-тук....... :roll:
Дано наистина не се обиди,защото е полезна информацията........ :roll:

Когато е с линк, а не с копиран пост, няма проблем. :D
Радвам се, че е полезна темата ми. :D

Марулка 22nd October 2008 12:44

Цитирай:

Първоначално написано от Beauty
Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
И аз това щях да го "пеистна" тук но след като веднъж и аз направих така, Бюти ми каза ,че не и харесва да "пеистваме" неща които тя е открила-тук....... :roll:
Дано наистина не се обиди,защото е полезна информацията........ :roll:

Когато е с линк, а не с копиран пост, няма проблем. :D
Радвам се, че е полезна темата ми. :D

ОК......... :lol:
:2015:

Monique 22nd October 2008 19:13

Цитирай:

Първоначално написано от Omnia
Ох, ужас...тия импланти са ужасни явно, а и снимките, които видях не ме впечатлиха изобщо, даже напротив...Явно пак ще си слагам киселина... :roll:

Някои снимки след са наистина много много добри според мен и се е получил добър резултат.

Beauty 22nd October 2008 23:40

Моето мнение по въпроса с имплантите за устни съм го казала в темата, която Гуен даде като линк.
Вътрешно в себе си съм убедена, че щом премине еуфорията и радостта от промяната, голяма част от пациентките тепърва ще започнат да се замислят дали изобщо са направили правилния избор.. :roll:
След още малко време ще осъзнаят, че не са...
Черногледо звуча, но така мисля, а и се базирам на доста оплаквания по чуждестранни форуми.

dedektiv_p 23rd October 2008 00:00

Аз не чета чуждите форуми, защото не съм на ти с езиците, но пък често казано това което прочетох се припокрива от части със страховете ми относно чуствителност и движение на устните. Хубаво ще е ако има наистина и нещо такова, но ще мине време явно докато се доработят нещата и доизпипат.

боряна христова 23rd October 2008 05:17

лелеее и тука е голямо обърквция ...за тия устни.А си мислех че нещата са по-прости,а не е така. :!:

gwendoline 23rd October 2008 07:35

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
лелеее и тука е голямо обърквция ...за тия устни.А си мислех че нещата са по-прости,а не е така. :!:

Всъщност рисковете са малко повече от поставянето на гръдни импланти... :cool: да, може ефектът да страшно добър, но..ако не може човек да се храни с вилица или лъжица без употребата на огледало - за какво говорим... :roll: Все пак съм оптимистично настроена, но... когато става дума за устните на другите... :wink: :cool:

Beauty 23rd October 2008 10:45

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
може ефектът да страшно добър, но..ако не може човек да се храни с вилица или лъжица без употребата на огледало - за какво говорим..

Аз даже не мисля, че и ефекта е толкова добър.. :oops: :lol:
Толкова мъки и рискове за едни недотам добре оформени, контурирани и сочни устни...липсва ми и тази чаровна детска пухкавина и "нацупеност", които всъчност придават най-големия чар в едни устни..
Тези ми изглеждат твърди и не вярвам да предизвикват в партньора чести позиви да бъдат целунати... :lol: :lol:

Но най-вече някои точки в рисковете ме притесняват сериозно...

боряна христова 23rd October 2008 13:45

Не искам даже и да си помислям какво е да не можеш да се храниш без огледало..това ще е някакъв ад
:!:

fifinka88 27th October 2008 16:04

аз бих ви препорачала една докторка която прави много хубави устни и доста траини казва се Антоанета Йорданова дерматолог във ВМА моя приятелка си слага при нея и около 10 месеца и стоят последно си сложи преди 3 месеца а устните и в момента са супер.Ако някои се интересува мога да ви дам номера и.Аз също ще си слагам при нея.

trigers 27th October 2008 19:17

Цитирай:

Първоначално написано от fifinka88
аз бих ви препорачала една докторка която прави много хубави устни и доста траини казва се Антоанета Йорданова дерматолог във ВМА моя приятелка си слага при нея и около 10 месеца и стоят последно си сложи преди 3 месеца а устните и в момента са супер.Ако някои се интересува мога да ви дам номера и.Аз също ще си слагам при нея.

киселина ли?
кажи да

fifinka88 27th October 2008 19:31

да с хиалуронова киселина

Monique 28th October 2008 06:27

Цитирай:

Първоначално написано от fifinka88
аз бих ви препорачала една докторка която прави много хубави устни и доста траини казва се Антоанета Йорданова дерматолог във ВМА моя приятелка си слага при нея и около 10 месеца и стоят последно си сложи преди 3 месеца а устните и в момента са супер.Ако някои се интересува мога да ви дам номера и.Аз също ще си слагам при нея.

Аз малко ги подозирам тия докторки...преди седмица си сложих при една и няма никаква разлика, и през цялото време ме караше да не си слагам цялата ампула... :roll:
Предпочитам да си правя устните при мъж, там поне няма някакъв риск да се пробва да използва моя материал да си прави назолабиалните гънки или устните :lol:
Е. такава съм си... Съмнявам се във всеки :twisted:

doll 28th October 2008 09:32

Моник,защо не отидеш и кажеш на докторката,че не си доволна?
Съжалявам,че се е получило така при теб!

боряна христова 28th October 2008 14:42

Цитирай:

Първоначално написано от doll
Моник,защо не отидеш и кажеш на докторката,че не си доволна?
Съжалявам,че се е получило така при теб!

Kазваш че не си доволна ,ако не иска да ги поправи поне да ти даде или инжцектира и другата част на ампулата(да се надявам да е на ампули)

fifinka88 28th October 2008 15:00

а за д-р Паскова нещо да сте чували ... :roll: една моя приятелка ми каза че си е правила устни при нея и около 1 год е издаржало....малко по скъпичко било но пък 1 год си доста

боряна христова 29th October 2008 02:47

Каде работи тази Паскова? и колко е скъпичко?

Mena 29th October 2008 20:07

Д-р Паскова има нов адрес на клиниката си "Дерма Вита", наистина е много модерна.
Виж на сайта й цените на някои процедури, има и периодично промоции.
http://opal.superhosting.bg/~dermavi...lang=bulgarian

Monique 10th November 2008 01:06

Цитирай:

Първоначално написано от doll
Моник,защо не отидеш и кажеш на докторката,че не си доволна?
Съжалявам,че се е получило така при теб!

Aз и казах... че съм очаквала да има някакъв резултат а то нищо :(
НО тя не се съгласи с мен :cry:

doll 10th November 2008 02:34

:2047: Ама наистина дразни така!!! Направо не мога да разбера хора,които отричат очевидното

Temida 7th January 2009 12:27

Устни
 
Привет, аз искам да споделя за моите устни. Правих си ги заедно с една приятелка при Паскова и мога да кажа, че съм доста доволна от крайния резултат. Смятам да повторя след 6 мсеца пак при нея.

maci_iva 4th February 2009 15:30

Здравейте, искам да попитам колко време издържа ХК в устата преди да се наложи пак де се сложи и колко често може да се слага. Мерси

Temida 25th February 2009 13:56

попълване на устни
 
Здравей mici_iva
Както споменах вече съм с "нови" устни и съм много доволна от ефекта, който постигнахме с д-р Паскова.
Това което ми обясни тя относно трайността беше, че в зависимост от продукта и начина на поставяне може да се запази около година , година и половина. След това периодично горе долу в този интервал може да се правят леки корекции. но това общо взето си зависи от теб самата и това което искаш.

дано да съм помогнала! Успех

didon 2nd October 2009 19:29

здравейте,азмисля да си направя липофилинг,Ще бъде в клиника Вега,но доктора няма да е Стоянов,а Кръстев.Моя приятелка го препиръча и при срещата ми хареса...Виждала съм и направена уста и мнооого ми харесва,точно каквото искам,не прекалено,но с добре изразен контур и плътност...
Искам да ви питам, обаче,наистина ли първия месец няма да съм за пред хора.Моята приятелка,която си прави там устата беше така/по нейните думи/не съм я виждала

didon 2nd October 2009 19:38

много се извинявам,намерих правилната тема и ще си пусна питането там
:oops:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.