Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 30th September 2013 12:17

Тази седмица започва чудесно, ей така най ви обичам :2012:

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 792911)
Ти откога ми стана секретарка?Мисля че въпроса беше отправен към мен.Веждите са си мои и ще си ги правя както искам.

Така трябваше да реагираш още в начало и да не си триеш снимките, аз примерно отрицателните мнения за мен си ги слагам познайте къде :girl_haha: Want има е едно тънко чувство за хумор, което повечето хора не могат да го усетят, изглежда сериозна когато говори, но всъщност не е така. Тя се забавлява, когато вижда хората как и се връзват на сериозно. Нали и с мен така се закачаше в една тема, но аз бързо я усетих, та нали това е и мой специалитет :mrgreen:. Беше ми достоен опонент, а такива почти не съм срещал ! :2043:

Dii 30th September 2013 13:04

То тва хубаво, ама аз исках да видя ноздрите на Гери, а сега трябва да слушам за веждите и....няма ли тема за вежди във форума, че се коментират подобни неща тук?

rimi 2nd October 2013 22:12

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 792925)
То тва хубаво, ама аз исках да видя ноздрите на Гери, а сега трябва да слушам за веждите и....няма ли тема за вежди във форума, че се коментират подобни неща тук?

Дии кога беше операцията пак ли при Асенов се оперира Дано този път всичко да е наред

Dii 3rd October 2013 12:05

Да, пак при него, на 24-ти беше, за сега всичко е наред..

Ачелия 4th October 2013 08:39

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 792499)
Доктор Дилбер ми е пратил снимките от прегледа онзи ден и ги качвам тук. Снимките са преди / след, като след е на третия месец. Да ви кажа, снимките от консултацията преди операцията гигледам понякога сама и си мисля "Благодаря ти, че не изглеждам вече така"

Супер си Ели!Ти си любимия ми "резултат" на д-р Дилбер!Все пак това,че не си "ревизия" си оказва влияние,относно резултата! :bravo: :2024:

Elly Stefanov 4th October 2013 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от Ачелия (Публикация 793059)
Супер си Ели!Ти си любимия ми "резултат" на д-р Дилбер!Все пак това,че не си "ревизия" си оказва влияние,относно резултата! :bravo: :2024:

Благодаря!! И аз съм много доволна, наистина и бързо се възстанових :)

Pufpaf 4th October 2013 13:30

Ели не само, като корекция на нос е един от най добрите резултати, които съм видял във форума, а и като цялостна промяна във визията преди и след риното ! Дано не ми се обиди, но с предишният нос хич не ми допадаше, а сега каква хубавица е сладка и секси ! Голямо браво на д-р Дилбер :2043:

Elly Stefanov 8th October 2013 00:33

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 793077)
Ели не само, като корекция на нос е един от най добрите резултати, които съм видял във форума, а и като цялостна промяна във визията преди и след риното ! Дано не ми се обиди, но с предишният нос хич не ми допадаше, а сега каква хубавица е сладка и секси ! Голямо браво на д-р Дилбер :2043:

Не ти се сърдя, споко :1207: и аз преди не се харесвах, особено на снимки винаги изглеждам кошмарно :)) наистина гърбавия нос визуално състарява.

Получи ми се и на мен калциране, незнам дали казах по-рано. На пипане се усеща доста, но незнам защо не се вижда - трябва да се вгледаш и да го знаеш. Имам въпрос от чисто любопитство - какво представлява пиленето? Иначе за почти 4 месеца възстановяването си върви нормално, нямам странни отоци, дишам си, имам обоняние.. Върха ми се оформя все по-добре!

titi1 8th October 2013 11:35

Ели, не мисли за пилене, няма смисъл, щом така или иначе не се вижда, според мен може с времето даже да се махне това калциране, при мен се получи така

wooly 9th October 2013 08:43

Калцирането няма да се махне с времето - стига глупости ! Ако не се вижда не го пипай !


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.