Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   доц.Романски - мнения ! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12492)

миссссс 335 12th February 2012 23:55

Цитирай:

Първоначално написано от Neliq70 (Публикация 767281)
или прехвърля операциите си на доц, Романски.

А откъде се сдобихте с тази информация ? Аз не съм чувала подобно нещо !

Colour Parrot 13th February 2012 16:31

В друг форум прочетох че доц. Тепавичарива щяла да се се пенсионира тази година или вече се била пенсионирала, но от сайта на Александровска не личи подобно нещо. Много се надявам да не е вярно, защото съм се насочила към нея.

Kkllaarraa 11th November 2012 10:13

доц. Роман Романски
 
Завеждащ "Клиника по Пластично-възстановителна и естетична хирургия на УМБАЛ “Александровска“ - София" или както там се нарича в Александровска болница, много откровен, не е комерсиален в никакъв случай, не спестява нищо от рискове или негативни последици, даже на моменти те разколебава за определени неща...Не обещава чудеса и не обича хора, които ходят при него, въобразявайки си, че отиват на "фризьор" Добри впечатления. За гърди може би е несравним... Наскоро ходих на консултация при него в новият му частен кабинет в Слънчев бряг, в сградата на Вива клиник. Разбрах че там извършва и операции. Клиниката е доста луксозна с нова апаратура, решение за хората от Бургас и региона.

Kkllaarraa 11th November 2012 10:19

Цитирай:

Първоначално написано от Colour Parrot (Публикация 767281)
Здравейте! Някой знае ли дали доц. Тепавичарова още оперира или прехвърля операциите си на доц, Романски. Мисля да се оперирам при нея, а ако тя вече не оперира, не знам дали да се доверя на доц. Романски,

Техниката едва ли ще я предаде на някой друг освен на сина си. А чувам че е доста кадърен. Носител на много награди и уважаван от много пластични хирурзи.

ugly_duckling 13th November 2012 18:59

Някой знае ли дали цените в кабинета му в Слънчев бряг са същите като тези в Александровска? Интересувам се също дали повдигане /без импланти/ е желателно да се извърши преди да съм родила. С други думи, ако след 10 год. ми се наложи повторно повдигане - има ли такава възможност?

Kkllaarraa 19th November 2012 08:48

Цитирай:

Първоначално написано от ugly_duckling (Публикация 779620)
Някой знае ли дали цените в кабинета му в Слънчев бряг са същите като тези в Александровска? Интересувам се също дали повдигане /без импланти/ е желателно да се извърши преди да съм родила. С други думи, ако след 10 год. ми се наложи повторно повдигане - има ли такава възможност?


От това което видях аз са доста по ниски. В цената му е включено всичко, а не както в Александровка след като ти кажат цената после да ти начислят превръзки, цена на легло и още една камара работи. А и няма място за сравнение между частна клиника и държавна болница, както всички знаем :)

aleks_sr 1st December 2012 00:40

Здравейте! Аз се оперирах при доц. Романски на 10.11.12г. Той дава консултации и оперира и вьв Вива клиник Сл.бряг. Клиниката и лекарите са страхотни. Операцията, която ми прави е уголемяване на бюста. Всичко мина нормално. Аз имах и асиметрични гьрди. Много сьм доволна от резултата. Преди мен оперира една жена за намаляне на бюста. Доста по сложна операция. От разговора с нея останах с впечатлението, че се е справил изключително добре.

mayam 15th August 2013 21:01

Мнения Доцент Романски
 
Здравейте,
Аз преди три дни се оперирах при доцент Романски на който му асистираше доктор Кенолов във Вита Клиник в Слънчев Бряг. И двамата са невероятни. Аз лично не знам как е в Александровска болница във Вита Клиник всички бяха невероятни, но бих последвала Доцент Романски в която и клиника да отиде. Абсолютно го препорачвам а също препорачвам и Вита Клиник ако на някой му трябва друг вид специаист, всички са много добре подбрани.
Аз си правих абдоминопластика, ако някой иска снимки или повече информация да пише. Мъжът ми получи възпаление на ухото а дъщеря ми вдигна температура.
По тази причина се срещнах и с други специалисти и мога да дам мнение- всички ми направиха голямо впечатление с виспкия си професионализм. Същото важи и за останалата част от поддържащия персонал.
Ако някой иска да пита нещо тук съм.
Мая

fluffy76 19th August 2013 08:24

mayam, дай ми малко повече инфо за операцията ти - какви импланти, колко кубика, къде се ходи на контролни прегледи - в Сф. или в Слънчев бряг, колко ти излезе всичко.... и ако се сетиш за други интересни подробности.
На мен ми предстои вземане на решение при кого да се оперирам, но освен повдигане и коригиране на асиметрията, в моя случай се налага и обиране на кожа.
Благодаря предварително.

mayam 27th August 2013 08:43

Здравей,
Аз не съм си слагала импланти а си правих пластика на корем.
Операцията ми беше в слънчев бряг а също и контролните прегледи (докато бях на морето, махането на конците ще е в софия защото вече съм си в Благоевград).

Силно препоръчвам доцента.
Пак бих отишла при него, така че отивай смело. Аз не вярвах че моя корем може да се оправи (а той казва че пластичната хирургия не било магия, чиста магия си е). Възхитена съм от резултата като се има в напредвид че още не са ми махнали конците и не съм се възтановила на пълно.

Ако има още нещо пиши но може на лични да е полесно. Малко трудно намерих темата.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.